2020-04-02   22:02:32
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset ManseCup

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Results
Manse Cup
Place: Organizer: Tampereen Uinnin Tuki
Pool: 25m Competition Date: loka 6, 2019 to loka 6, 2019
Event 3, 100m Rintauinti M, P-12,10 10 and younger - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Maxim Zuravljov 2009 TaTu Tampere 1:52.72
50m: 54.17
100m: 1:52.72
(58.55)
2 Eliel Grönroos 2009 Uinti Tampere 1:55.95 +3.23
50m: 55.39
100m: 1:55.95
(1:00.56)
3 Alex Isotalo 2009 Uinti Tampere 2:02.71 +9.99
50m: 57.02
100m: 2:02.71
(1:05.69)
4 Pontus Pyykkö 2011 Uinti Tampere 2:18.18 +25.46
50m: 1:04.40
100m: 2:18.18
(1:13.78)
5 Rasmus Kautto 2009 TaTu Tampere 2:23.41 +30.69
50m: 1:05.76
100m: 2:23.41
(1:17.65)
Event official at: 6.10.2019 18.24.37
Event 3, 100m Rintauinti M, P-12,10 11-12 years - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Mikael Uitto 2007 Uinti Tampere 1:27.23
50m: 40.54
100m: 1:27.23
(46.69)
2 Valtteri Pellinen 2007 Uinti Tampere 1:31.41 +4.18
50m: 42.14
100m: 1:31.41
(49.27)
3 Niklas Tikkanen 2007 TaTu Tampere 1:41.96 +14.73
50m: 47.70
100m: 1:41.96
(54.26)
4 Matias Suutala 2008 Uinti Tampere 1:43.74 +16.51
50m: 49.17
100m: 1:43.74
(54.57)
5 Petter Kaskela 2007 Uinti Tampere 1:43.87 +16.64
50m: 48.35
100m: 1:43.87
(55.52)
6 Sakari Rossi 2008 Uinti Tampere 1:45.79 +18.56
50m: 50.08
100m: 1:45.79
(55.71)
7 Eero Olli 2008 Uinti Tampere 1:46.47 +19.24
50m: 51.24
100m: 1:46.47
(55.23)
8 Tobias Lydén 2008 Uinti Tampere 1:49.98 +22.75
50m: 52.46
100m: 1:49.98
(57.52)
9 Jesse Uutela 2008 Uinti Tampere 1:50.26 +23.03
50m: 52.48
100m: 1:50.26
(57.78)
10 Ossi Nevalainen 2008 Uinti Tampere 1:51.72 +24.49
50m: 52.00
100m: 1:51.72
(59.72)
11 Joa Siltakoski 2007 TaTu Tampere 1:58.61 +31.38
50m: 57.37
100m: 1:58.61
(1:01.24)
12 Nikita Zuravljov 2008 TaTu Tampere 1:59.56 +32.33
50m: 56.36
100m: 1:59.56
(1:03.20)
13 Touko Hokkanen 2008 TaTu Tampere 2:01.50 +34.27
50m: 57.37
100m: 2:01.50
(1:04.13)
14 Hugo Rossi 2008 Uinti Tampere 2:07.00 +39.77
50m: 1:00.20
100m: 2:07.00
(1:06.80)
15 Joonatan Niemi 2008 Uinti Tampere 2:11.16 +43.93
50m: 1:02.58
100m: 2:11.16
(1:08.58)
- Alexandro Sivenius 2007 Uinti Tampere DSQ 7.6
- Leo Tähtinen 2008 Uinti Tampere DSQ 4.4
- Topi Äikäs 2007 Uinti Tampere DSQ 7.6
Event official at: 6.10.2019 18.24.37
Event 3, 100m Rintauinti M, P-12,10 13 and older - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Áron Zautasvili 2006 Uinti Tampere 1:43.66
50m: 47.45
100m: 1:43.66
(56.21)
- Alex Hamilton 2006 TaTu Tampere DSQ 4.4
Event official at: 6.10.2019 18.24.37
2019-10-06 21.15.12 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Uinti Tampere

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner