Results for ManseCup
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Tampereen Uinnin Tuki |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
loka 6, 2019 to loka 6, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 5, 50m Selkäuinti M, P-12,10 10 and younger - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Atte Katajisto |
2009 |
Uinti Tampere |
|
|
50.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Eemeli Pennanen |
2009 |
TaTu Tampere |
|
|
51.42 |
+1.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Valtteri Saukko |
2010 |
TaTu Tampere |
|
|
52.09 |
+1.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Daniel Kuidunen |
2009 |
Uinti Tampere |
|
|
55.02 |
+4.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Kiri Karttunen |
2009 |
TaTu Tampere |
|
|
56.62 |
+6.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Elias Leppänen |
2009 |
TaTu Tampere |
|
|
1:10.11 |
+19.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ivan Lukichev |
2009 |
TaTu Tampere |
|
|
DSQ |
|
|
10.4 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Joakim Tienhaara |
2011 |
TaTu Tampere |
|
|
DSQ |
|
|
4.4 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Maxim Rautanen |
2010 |
TaTu Tampere |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 6.10.2019 18.30.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 5, 50m Selkäuinti M, P-12,10 11-12 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Mikael Uitto |
2007 |
Uinti Tampere |
|
|
43.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Eero Olli |
2008 |
Uinti Tampere |
|
|
45.14 |
+1.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Luka Alfthan |
2007 |
Uinti Tampere |
|
|
45.88 |
+2.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Joel Alfthan |
2008 |
Uinti Tampere |
|
|
46.11 |
+2.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Eetu Nissinen |
2008 |
TaTu Tampere |
|
|
48.56 |
+5.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Otso Lehtinen |
2007 |
TaTu Tampere |
|
|
49.16 |
+5.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Elias Eironen |
2008 |
Uinti Tampere |
|
|
52.51 |
+9.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Matias Aleksander Pieskä |
2007 |
Uinti Tampere |
|
|
53.95 |
+10.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Joonatan Niemi |
2008 |
Uinti Tampere |
|
|
55.07 |
+11.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Ifeanyi Koivuaho |
2007 |
TaTu Tampere |
|
|
1:01.73 |
+18.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Leevi Kivinen |
2008 |
Uinti Tampere |
|
|
DNF |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 6.10.2019 18.30.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 5, 50m Selkäuinti M, P-12,10 13 and older - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Áron Zautasvili |
2006 |
Uinti Tampere |
|
|
36.86 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Saku Schrader |
2004 |
Uinti Tampere |
|
|
DSQ |
|
|
6.2 |
|
|
|
|
|
|
Event official at: 6.10.2019 18.30.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-06 21.15.48 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Uinti Tampere |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|