2020-02-20   06:32:23
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Swimshop -uinnit 2019

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Results
Swimshop-uinnit 19.10.2019
Place: Ulpukka Organizer: RaisU
Pool: 25m Competition Date: loka 19, 2019 to loka 19, 2019
Event 18, 50m VU P10,12,14,M 10 and younger - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Eetu Ääri 2010 Uimaseura Kaarina 38.29
2 Eino Marela 2010 Aurajoen Uinti Ry 44.47 +6.18
3 Veikko Mikander 2009 Uimaseura Kaarina 45.51 +7.22
4 Taito Aaltonen 2009 Åbo Simklubb 46.65 +8.36
5 Akseli Englund 2011 Raision Urheilijat 47.28 +8.99
6 Veikka Kiukkonen 2009 Aurajoen Uinti Ry 48.37 +10.08
7 Alex Mäkelä 2009 Raision Urheilijat 49.95 +11.66
8 Eemil Piitari 2010 Uinti-Vakka 54.52 +16.23
9 Algot Sundblom 2010 Raision Urheilijat 56.61 +18.32
10 Peetu Oksanen 2012 Raision Urheilijat 57.60 +19.31
11 Elian Sainio 2009 Raision Urheilijat 58.08 +19.79
12 Oliver Laine 2010 Uinti-Vakka 58.61 +20.32
13 Aarne Lehtonen 2009 Åbo Simklubb 1:02.89 +24.60
14 Velmeri Reuna 2011 Raision Urheilijat 1:06.01 +27.72
15 Veikko Vainio 2011 Raision Urheilijat 1:10.79 +32.50
- Eino Rantala 2011 Åbo Simklubb DNS
Event official at: 19.10.2019 15.10.20
Event 18, 50m VU P10,12,14,M 11-12 years - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Max Hyvärinen 2007 Aurajoen Uinti Ry 32.87
2 Romeo Manner 2008 Aurajoen Uinti Ry 32.93 +0.06
3 Ossi Tikka 2007 Aurajoen Uinti Ry 33.10 +0.23
4 Niko Visuri 2007 Aurajoen Uinti Ry 33.27 +0.40
5 Robert Pukki 2007 Aurajoen Uinti Ry 36.80 +3.93
6 Juha Räbinä 2007 Raision Urheilijat 41.04 +8.17
7 Aatos Viljanen 2008 Raision Urheilijat 44.19 +11.32
8 Miska Pajunen 2008 Raision Urheilijat 48.68 +15.81
Event official at: 19.10.2019 15.10.20
Event 18, 50m VU P10,12,14,M 13-14 years - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Sakari Korri 2005 Rauman Uimaseura 25.45
2 Maksim Amosov 2005 Aurajoen Uinti Ry 28.34 +2.89
3 ivan kovalchuk 2005 Aurajoen Uinti Ry 29.14 +3.69
4 Aaro Törnström 2006 Raision Urheilijat 29.76 +4.31
5 Samuel Revo 2006 Someron Esa 36.94 +11.49
Event official at: 19.10.2019 15.10.20
Event 18, 50m VU P10,12,14,M 15 and older - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Seweryn Pastucha 2004 Raision Urheilijat 25.81
2 Axel Leppähaara 2004 Aurajoen Uinti Ry 29.91 +4.10
3 Leevi Arvo 2004 Aurajoen Uinti Ry 30.23 +4.42
4 Casper Leo 2004 Aurajoen Uinti Ry 31.39 +5.58
Event official at: 19.10.2019 15.10.20
2019-10-19 15.10.24 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Raision Urheilijat

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner