2020-06-03   10:48:03
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Mustekalauinnit 2019

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Jakso

Document
Results
Mustekalauinnit
Place: Organizer: Octopus Lohja
Pool: 25m Competition Date: Oct 26, 2019 to Oct 26, 2019
Event 6, 100m Rintauinti T12,T15, N 12 and younger - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Anita Mäkinen 2007 Nummelan Kisaajat -.-- 390 1:25.34
50m: 40.59
100m: 1:25.34
(44.75)
2 Liinu Nevalainen 2009 Cetus Espoo -.-- 235 1:41.00 +15.66
50m: 47.78
100m: 1:41.00
(53.22)
3 Lotta Martikainen 2008 Cetus Espoo -.-- 222 1:42.92 +17.58
50m: 49.39
100m: 1:42.92
(53.53)
4 Nelly Åström 2008 Cetus Espoo -.-- 197 1:47.15 +21.81
50m: 50.68
100m: 1:47.15
(56.47)
5 Fanni Mäkelä 2007 Gladius Kirkkonummi -.-- 193 1:47.86 +22.52
50m: 50.85
100m: 1:47.86
(57.01)
6 Leonie Hildén 2008 Cetus Espoo -.-- 184 1:49.55 +24.21
50m: 49.90
100m: 1:49.55
(59.65)
7 Juliet Bärling 2008 Kimito Sportförening -.-- 178 1:50.85 +25.51
50m: 52.40
100m: 1:50.85
(58.45)
8 Viivi Valkama 2008 Octopus Lohja -.-- 156 1:55.69 +30.35
50m: 54.33
100m: 1:55.69
(1:01.36)
9 Kiti Nurmi 2007 Octopus Lohja -.-- 154 1:56.10 +30.76
50m: 51.44
100m: 1:56.10
(1:04.66)
10 Pinja Kotakoski 2008 Cetus Espoo -.-- 148 1:57.70 +32.36
50m: 55.14
100m: 1:57.70
(1:02.56)
- Iiris Myllymäki 2008 Cetus Espoo -.-- DSQ SW 7.6
- Maija Kuisma 2008 Hyvinkään Uimaseura -.-- DSQ SW 7.3
- Emmi Pohjonen 2009 Hyvinkään Uimaseura -.-- DSQ SW 4.4
Event official at: 26.10.2019 17:23:43
Event 6, 100m Rintauinti T12,T15, N 13-15 years - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Helmi Käkelä 2006 Tuusulan Uimaseura ry -.-- 499 1:18.59
50m: 37.14
100m: 1:18.59
(41.45)
2 Elli Lenkkeri 2006 Uinti Hyvinkää -.-- 499 1:18.62 +0.03
50m: 36.21
100m: 1:18.62
(42.41)
3 Saara Heinänen 2005 Tuusulan Uimaseura ry -.-- 409 1:24.01 +5.42
50m: 38.71
100m: 1:24.01
(45.30)
4 Marikki Vuorisalo 2005 Nummelan Kisaajat -.-- 392 1:25.15 +6.56
50m: 40.48
100m: 1:25.15
(44.67)
5 Laura Saarela 2006 Nurmijärven Uinti -.-- 332 1:30.01 +11.42
50m: 41.33
100m: 1:30.01
(48.68)
6 Inka Poikolainen 2005 Uinti Hyvinkää -.-- 314 1:31.67 +13.08
50m: 42.67
100m: 1:31.67
(49.00)
7 Aino Suominen 2006 Järvenpään Uintiklubi ry -.-- 314 1:31.74 +13.15
50m: 43.82
100m: 1:31.74
(47.92)
8 Janna Flinkman 2005 Octopus Lohja -.-- 287 1:34.48 +15.89
50m: 44.68
100m: 1:34.48
(49.80)
9 Mila-Helie Katajainen 2005 Nurmijärven Uinti -.-- 275 1:35.82 +17.23
50m: 45.42
100m: 1:35.82
(50.40)
10 Matilda Hirvonen 2006 Hyvinkään Uimaseura -.-- 198 1:46.89 +28.30
50m: 51.36
100m: 1:46.89
(55.53)
11 Amanda Munck 2006 Octopus Lohja -.-- 131 2:02.58 +43.99
50m: 55.65
100m: 2:02.58
(1:06.93)
- Maria Rautiainen 2004 Nummelan Kisaajat -.-- DSQ SW4.4
Event official at: 26.10.2019 17:23:43
Event 6, 100m Rintauinti T12,T15, N 16 and older - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Siiri Einiö 2003 Gladius Kirkkonummi -.-- 690 1:10.57
50m: 32.93
100m: 1:10.57
(37.64)
2 Juulia Käräjämies 2003 Nummelan Kisaajat -.-- 544 1:16.38 +5.81
50m: 36.29
100m: 1:16.38
(40.09)
3 Sara Myller 2003 Tuusulan Uimaseura ry -.-- 441 1:21.87 +11.30
50m: 38.73
100m: 1:21.87
(43.14)
4 Annika Niemi 2000 Simmis Wanda ry -.-- 289 1:34.30 +23.73
50m: 44.67
100m: 1:34.30
(49.63)
5 Heli Havantola 2003 Nurmijärven Uinti -.-- 224 1:42.57 +32.00
50m: 48.56
100m: 1:42.57
(54.01)
6 Emma Sevenius 2002 Nurmijärven Uinti -.-- 191 1:48.21 +37.64
50m: 52.27
100m: 1:48.21
(55.94)
Event official at: 26.10.2019 17:23:43
2019-10-26 17:24:17 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Octopus Lohja

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner