Results for STT Efterårsstævne
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
13. nov 2020 to 15. nov 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 219, 50m Butterfly Damer - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Isabella Pedersen |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.66 |
|
29.07 |
|
|
ØM krav sen |
|
|
|
Entry time: 29.78 |
(-0.71) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Matilde Maagøe |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.73 |
|
29.11 |
+0.04 |
|
ØM krav sen |
|
|
|
Entry time: 29.68 |
(-0.57) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Mathilde Møller |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
|
29.32 |
+0.25 |
|
ØM krav sen |
|
|
|
Entry time: 30.37 |
(-1.05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ella Stensgaard |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
|
32.88 |
+3.81 |
|
|
|
|
|
Entry time: 34.29 |
(-1.41) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Clara Dam Lukowski |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.77 |
|
32.97 |
+3.90 |
|
|
|
|
|
Entry time: 34.01 |
(-1.04) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Seline Nielsen |
2007 |
Svømmeklubben Syd |
+0.70 |
|
33.66 |
+4.59 |
|
|
|
|
|
Entry time: 37.38 |
(-3.72) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Vigga Jørgensen |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
|
33.95 |
+4.88 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.71 |
(-1.76) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Maria Kjer Rasmussen |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.74 |
|
34.19 |
+5.12 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.51 |
(-1.32) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Marie Munk |
2008 |
Swim Team Taastrup |
+0.82 |
|
34.69 |
+5.62 |
|
|
|
|
|
Entry time: 35.12 |
(-0.43) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Thilde Gammelvind |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.53 |
|
34.96 |
+5.89 |
|
|
|
|
|
Entry time: 36.60 |
(-1.64) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Vigga Jacoby |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.73 |
|
35.04 |
+5.97 |
|
|
|
|
|
Entry time: 34.97 |
(+0.07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Anna Powers |
2007 |
Herlev Svømning |
|
|
35.27 |
+6.20 |
|
|
|
|
|
Entry time: 39.61 |
(-4.34) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Silje Egeberg Nordhald |
2007 |
Vordingborg Svømme Klub |
+0.75 |
|
35.33 |
+6.26 |
|
|
|
|
|
Entry time: 37.43 |
(-2.10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Iben Karlsmark |
2007 |
Herlev Svømning |
+0.74 |
|
36.41 |
+7.34 |
|
|
|
|
|
Entry time: 36.54 |
(-0.13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Ellen Bregnholt Larsen |
2008 |
Swim Team Taastrup |
+0.73 |
|
43.34 |
+14.27 |
|
|
|
|
|
Entry time: 52.73 |
(-9.39) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Amalie Møller |
2007 |
Swim Team Taastrup |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 15-11-2020 13:21:57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18-11-2020 19:57.29 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
|
|