Tulokset STT Efterårsstævne
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
13. nov 2020 to 15. nov 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 215, 200m Frisvømning Damer - Final |
|
|
|
2:25.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2:15.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2:19.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2:09.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2:07.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Julie Philip |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.71 |
|
2:20.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 2:27.84 |
(-7.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Clara Dam Lukowski |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
+0.74 |
|
2:20.49 |
+0.11 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:35.05 |
(-14.56) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Kristine Dupont |
2007 |
Herlev Svømning |
+0.73 |
|
2:27.00 |
+6.62 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:25.00 |
(+2.00) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Olivia Møllgaard |
2008 |
Swim Team Taastrup |
+0.65 |
|
2:30.09 |
+9.71 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:41.33 |
(-11.24) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Katharina Zobel |
2007 |
Herlev Svømning |
|
|
2:30.20 |
+9.82 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:39.64 |
(-9.44) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Nynne Bugge |
2008 |
Swim Team Taastrup |
|
|
2:30.45 |
+10.07 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:33.91 |
(-3.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Seline Nielsen |
2007 |
Svømmeklubben Syd |
+0.68 |
|
2:35.07 |
+14.69 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:41.36 |
(-6.29) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Maja F. E. Kamper |
2008 |
Swim Team Taastrup |
+0.87 |
|
2:56.88 |
+36.50 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:10.85 |
(-13.97) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 15-11-2020 13:08:14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18-11-2020 19:57.22 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|