Tulokset Efterårsstævne 2019
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Resultat Løb 17 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider
Resultat Løb 17 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
|
|
Stævne navn |
STT Efterårsstævne 2019 |
|
Udskriftsdato |
16 november 2019 |
|
|
Stævne by |
Taastrup |
|
Udskriftstidspunkt |
13:52 |
|
|
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
16 november 2019 |
|
|
|
|
|
|
Løb 17, 800m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 1970-2007 |
|
Plac. |
Navn |
Født |
Klub |
|
100m |
200m |
300m |
400m |
Opnået |
Status |
|
|
|
|
|
500m |
600m |
700m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Isabella Rosenberg |
2003 |
VAT Copenhagen-MK31 |
|
1:10.05 |
2:23.96 |
3:38.65 |
4:53.23 |
9:47.42 |
|
|
|
|
|
|
6:07.15 |
7:21.47 |
8:34.94 |
|
|
|
2 |
Kaja Waag Kallesøe |
2005 |
Herlev Svømning |
|
1:11.45 |
2:29.08 |
3:47.37 |
5:06.02 |
10:14.01 |
|
|
|
|
|
|
6:23.63 |
7:41.98 |
8:58.84 |
|
|
|
3 |
Mathilde Holm Villadsen |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
|
1:10.86 |
2:27.32 |
3:44.62 |
5:02.86 |
10:15.70 |
|
|
|
|
|
|
6:21.28 |
7:40.07 |
8:59.37 |
|
|
|
4 |
Line Thode Møller |
2004 |
Farum Svømmeklub |
|
1:11.60 |
2:29.54 |
3:48.39 |
5:08.58 |
10:21.20 |
|
|
|
|
|
|
6:27.68 |
7:46.88 |
9:05.61 |
|
|
|
5 |
Maya Baltser |
2004 |
Nakskov Svømme Klub |
|
1:11.85 |
2:29.24 |
3:48.47 |
5:07.99 |
10:21.38 |
|
|
|
|
|
|
6:27.33 |
7:47.11 |
9:06.28 |
|
|
|
6 |
Maja Hallberg Langkilde |
2004 |
Frederiksværk Svømmeklub |
|
1:12.03 |
2:29.57 |
3:49.03 |
5:08.78 |
10:22.39 |
|
|
|
|
|
|
6:27.20 |
7:47.02 |
9:06.60 |
|
|
|
7 |
Mia Krüger |
2002 |
Farum Svømmeklub |
|
1:11.90 |
2:28.16 |
3:45.76 |
5:03.82 |
10:24.38 |
|
|
|
|
|
|
6:22.86 |
7:41.85 |
9:02.28 |
|
|
|
8 |
Rebekka Roed |
2007 |
Køge Svømmeklub |
|
1:16.17 |
2:38.60 |
4:00.48 |
5:22.56 |
10:45.42 |
|
|
|
|
|
|
6:44.00 |
8:06.16 |
9:26.96 |
|
|
|
9 |
Juliane Sarauw Lundsgaard |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
1:17.95 |
2:41.51 |
4:04.43 |
5:28.75 |
10:50.76 |
|
|
|
|
|
|
6:50.61 |
8:12.18 |
9:32.68 |
|
|
|
10 |
Petrine R. E. Sørensen |
2005 |
Haslev Svømmeklub |
|
1:10.56 |
2:30.97 |
|
5:20.06 |
10:51.11 |
|
|
|
|
|
|
6:45.97 |
|
|
|
|
|
11 |
Ida Marie Bundgaard Ravn |
2004 |
Svømmeklubben Syd |
|
1:15.69 |
2:37.12 |
3:59.45 |
5:22.58 |
10:54.67 |
|
|
|
|
|
|
6:45.61 |
8:09.22 |
9:32.32 |
|
|
|
12 |
Nynne Jakobsen |
2004 |
Køge Svømmeklub |
|
1:15.61 |
2:38.69 |
4:03.01 |
5:29.82 |
11:21.86 |
|
|
|
|
|
|
6:58.09 |
8:27.34 |
9:56.19 |
|
|
|
13 |
Sofie Wettendorff Hasling |
2007 |
Frederiksværk Svømmeklub |
|
1:15.74 |
2:39.99 |
4:05.24 |
5:32.00 |
11:22.97 |
|
|
|
|
|
|
6:59.98 |
8:28.57 |
9:57.39 |
|
|
|
14 |
Mejse Jakobsen |
2007 |
Køge Svømmeklub |
|
1:19.65 |
2:46.70 |
4:13.39 |
5:41.78 |
11:27.61 |
|
|
|
|
|
|
7:10.60 |
8:38.29 |
10:05.05 |
|
|
|
15 |
Anna Høyer |
2007 |
Køge Svømmeklub |
|
1:24.40 |
2:57.46 |
4:30.81 |
6:05.38 |
12:14.56 |
|
|
|
|
|
|
7:40.22 |
9:15.16 |
10:48.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
16 november 2019 |
Licens til Swim Team Taastrup |
Udskriftstidspunkt |
13:52 |
|