Results for Vantaa Meet 2019
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Organizer: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Simmis Wanda ry |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
May 18, 2019 to May 18, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 4, 50m Breaststroke Men 11 and younger - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Antony Tran |
2009 |
Stadin Delfiinit |
|
|
45.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Pravin Perasath |
2008 |
Simmis Wanda |
|
|
45.31 |
+0.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Daniel Santala |
2009 |
Stadin Delfiinit |
|
|
49.97 |
+4.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Timur Gerasimenko |
2009 |
Stadin Delfiinit |
|
|
52.14 |
+6.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Adrian Banar |
2008 |
Stadin Delfiinit |
|
|
53.19 |
+7.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Esa Währn |
2008 |
Vanders |
|
|
54.49 |
+9.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Lauri Rantsi |
2008 |
Vanders |
|
|
54.79 |
+9.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Kevin Kaznakov |
2009 |
Stadin Delfiinit |
|
|
55.95 |
+10.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Onni Tuohino |
2008 |
Vanders |
|
|
56.14 |
+10.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Luka Haimi |
2009 |
Simmis Wanda |
|
|
57.93 |
+12.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 18.5.2019 11.29.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 4, 50m Breaststroke Men 12-13 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Mark Kellinsalmi |
2007 |
Stadin Delfiinit |
|
|
43.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Joni Lähdemäki |
2006 |
HTU Stadi |
|
|
46.53 |
+3.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ilja Belov |
2007 |
Simmis Wanda |
|
|
46.74 |
+3.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Mihhail Janson |
2006 |
Stadin Delfiinit |
|
|
47.31 |
+3.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Lauri Valtanen |
2007 |
Simmis Wanda |
|
|
47.50 |
+4.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Aatu Airaksinen |
2007 |
Simmis Wanda |
|
|
50.32 |
+6.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Juuso Kuusala |
2006 |
Simmis Wanda |
|
|
52.27 |
+8.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ilja Belov |
2007 |
Simmis Wanda |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Alexander Kaznakov |
2006 |
Stadin Delfiinit |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Nico Kulju |
2006 |
Simmis Wanda |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 18.5.2019 11.29.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 4, 50m Breaststroke Men 14-16 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Henri Heikkilä |
2003 |
Uimaseura Aquila |
|
|
33.07 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Akseli Maaranen |
2004 |
Hyvinkään Uimaseura |
|
|
33.49 |
+0.42 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Vi Thai Ngô |
2004 |
Simmis Wanda |
|
|
35.94 |
+2.87 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Matti Nätti |
2004 |
Simmis Wanda |
|
|
36.20 |
+3.13 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Rony Kulju |
2004 |
Simmis Wanda |
|
|
38.34 |
+5.27 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Adam Kisiel |
2005 |
HTU Stadi |
|
|
39.55 |
+6.48 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Alexander Nyman |
2004 |
Hyvinkään Uimaseura |
|
|
39.65 |
+6.58 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Tiger Tran |
2005 |
Simmis Wanda |
|
|
41.83 |
+8.76 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Henri Hietto |
2005 |
Simmis Wanda |
|
|
42.23 |
+9.16 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Michele Ricci |
2004 |
Simmis Wanda |
|
|
42.28 |
+9.21 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Olli Surakka |
2005 |
Simmis Wanda |
|
|
43.70 |
+10.63 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Miko Mikkola |
2004 |
Simmis Wanda |
|
|
43.84 |
+10.77 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Juho Kotamäki |
2005 |
Simmis Wanda |
|
|
46.33 |
+13.26 |
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Aaro Ruuskanen |
2005 |
HTU Stadi |
|
|
47.96 |
+14.89 |
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Ilja Buzetski |
2004 |
Simmis Wanda |
|
|
50.54 |
+17.47 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Matias Laitila |
2004 |
Simmis Wanda |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Anton Visulainen |
2005 |
HTU Stadi |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 18.5.2019 11.29.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 4, 50m Breaststroke Men 17 and older - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Mikael Laakso |
1997 |
Hyvinkään Uimaseura |
|
|
28.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Niilo Olander |
2001 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
|
|
31.99 |
+3.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Samuel Syrjänen |
2002 |
Simmis Wanda |
|
|
35.00 |
+6.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 18.5.2019 11.29.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-05-18 11.47.57 |
Datahandling: WinGrodan 2.3 |
Licensed to: Simmis Wanda |
|
|
|
|