2019-08-20   03:07:26
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Lappiuinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) 
 
  Kilpailu  Lappiuinnit    Tulostuspäivämäärä  11 toukokuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Rovaniemi    Tulostusaika  12:25   
  Järjestäjä  Swimming Club Rovaniemi         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  11 toukokuu 2019         
 
 
Laji 9, 100m SKU T11,13,15,N, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Polina Miheeva  2008  Kovdor    38.56        1:25.05   
Nadezhda Uss  2008  APATITY    1:30.31        1:30.31   
Enni Lytz  2008  Swimming Club Rovaniemi    47.32        1:38.19   
Kaia Mathisen  2008  Alta Svømmeklubb    47.92        1:40.03   
Birgitte Henriksen  2008  Karasjok Svømmeklubb    54.19        1:54.54   
Oda Bye Evensen  2008  Alta Svømmeklubb    55.59        1:54.54   
Elise Henriksen  2008  Karasjok Svømmeklubb            DSQ   
  SW 8.3 Eriaikainen jalkaliike               
                     
 
Laji 9, 100m SKU T11,13,15,N, Loppukilpailut 12 - 13 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Anastasiia Evdokimova  2007  Poliarnye Zori    34.92        1:14.73   
Pinja Junttari  2006  Kemin Työväen Uimarit    37.37        1:18.04   
Janina Paakkolanvaara  2006  Kemin Työväen Uimarit            1:19.61   
Sofia Palojärvi  2007  Swimming Club Rovaniemi    38.55        1:23.43   
Lina Juutilainen  2007  Rovaniemen Uimaseura    1:24.55        1:24.55   
Oona Lipponen  2006  Kemin Uimaseura    38.70        1:24.89   
Armi Aurora Tavi  2007  Kemin Uimaseura            1:24.96   
Milla Seppälä  2007  Kemin Uimaseura    40.01        1:27.47   
Saara Nissinen  2006  Kemin Työväen Uimarit    39.97        1:28.02   
10  Sara Lappalainen  2007  Swimming Club Rovaniemi    41.65        1:28.07   
11  Sandra Maria Balto  2007  Karasjok Svømmeklubb    40.75        1:28.39   
12  Julia Myreng  2006  Bsk Svømming    41.92        1:28.69   
13  Ellerine Tellefsen  2006  Kirkenes Svømmeklubb    39.75        1:30.00   
14  Maria Drobyshevskaya  2007  APATITY    43.23        1:30.21   
15  Ida K Agersen  2006  Kirkenes Svømmeklubb    43.47        1:31.91   
16  Sofia Korepanova  2007  APATITY    45.85        1:32.86   
17  Lea-Tekzine Røsberg  2006  Alta Svømmeklubb    44.73        1:33.82   
18  Aino Kauppinen  2006  Kemin Uimaseura    44.39        1:34.34   
19  Susann Andersen  2007  Kirkenes Svømmeklubb    45.25        1:36.40   
20  Kiia Ärväs  2007  Swimming Club Rovaniemi    45.72        1:37.33   
21  Saaga Beets  2007  Swimming Club Rovaniemi    45.39        1:39.29   
22  Julie Lovise Thorkildsen  2006  Alta Svømmeklubb    46.69        1:41.60   
23  Lilja Polojärvi  2006  Swimming Club Rovaniemi    46.08        1:45.51   
24  Andrea Guttormsen  2007  Alta Svømmeklubb    56.28        1:57.63   
Aada Vanhanarkaus  2007  Swimming Club Rovaniemi            DSQ   
  SW 9.3 Uintiosuus ei päättynyt ao. lajin mukaisesti               
                     
 
Laji 9, 100m SKU T11,13,15,N, Loppukilpailut 14 - 15 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Emilia Kivijärvi  2004  Rovaniemen Uimaseura    35.30        1:14.24   
Riina Niemi  2005  Swimming Club Rovaniemi    33.86        1:14.70   
Jutta Mört  2005  Kemin Työväen Uimarit    34.63        1:14.85   
Julianne Haug Rojas  2004  Kirkenes Svømmeklubb    34.73        1:15.33   
Inka Lytz  2004  Swimming Club Rovaniemi    35.69        1:16.36   
Alisa Hansen  2004  Kirkenes Svømmeklubb    37.31        1:17.00   
Sani Nätynki  2005  Swimming Club Rovaniemi            1:19.35   
Saana Lauhava  2005  Swimming Club Rovaniemi            1:19.49   
Miina Johanne Johansen  2004  Kirkenes Svømmeklubb    38.11        1:19.72   
10  Hanna-Maria Korpilähde  2004  Rovaniemen Uimaseura    36.48        1:19.79   
11  Linda Hansen  2004  Kirkenes Svømmeklubb    39.35        1:20.83   
12  Saana Näsi  2004  Kemin Uimaseura    38.83        1:22.90   
13  Maria Kaarlejärvi  2004  Swimming Club Rovaniemi            1:23.21   
14  Sunna Svendsen  2005  Karasjok Svømmeklubb            1:24.66   
15  Reetta Piira  2004  Swimming Club Rovaniemi    41.19        1:27.21   
16  Wenla Niemi  2004  Swimming Club Rovaniemi    40.04        1:27.61   
17  Selja Lahti  2005  Swimming Club Rovaniemi    43.42        1:30.33   
18  Roosa-Marie Karjalainen  2005  Kuusamon Erä-Veikot    42.36        1:30.47   
19  Hannah Ryeng  2005  Kirkenes Svømmeklubb    44.20        1:32.34   
20  Elise Pedersen  2005  Kirkenes Svømmeklubb    41.51        1:33.34   
21  Raita Virtanen  2005  Kemijärven Kaiku    45.30        1:35.21   
                     
 
Laji 9, 100m SKU T11,13,15,N, Loppukilpailut 16 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Anastasia Golikova  1997  APATITY    33.12        1:09.00   
Ronja Nätynki  2002  Swimming Club Rovaniemi    32.90        1:10.80   
Sini Lassila  2003  Swimming Club Rovaniemi            DNS   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.00  Tulostuspäivämäärä  11 toukokuu 2019 
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi  Tulostusaika  12:25 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner