2019-06-16   22:52:10
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Lappiuinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) 
 
  Kilpailu  Lappiuinnit    Tulostuspäivämäärä  11 toukokuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Rovaniemi    Tulostusaika  11:57   
  Järjestäjä  Swimming Club Rovaniemi         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  11 toukokuu 2019         
 
 
Laji 8, 50m PU P10,12,14,16,M, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Ebbe Karlsen  2009  Kirkenes Svømmeklubb            51.51   
                     
 
Laji 8, 50m PU P10,12,14,16,M, Loppukilpailut 11 - 12 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Yan Fedorov  2007  APATITY            37.19   
Pavel Bykov  2007  APATITY            37.48   
Leevi Sammalmaa  2007  Vieskan Uimarit            37.65   
Lauri Junttari  2007  Kemin Työväen Uimarit            42.46   
Aatu Poikkimäki  2008  Vieskan Uimarit            46.73   
Tuomas Nissinen  2008  Kemin Työväen Uimarit            46.80   
Emil Koskela  2008  Vieskan Uimarit            47.03   
Erlend Frisk Olsen  2008  Alta Svømmeklubb            47.27   
Rasmus Kinnunen  2007  Kemin Työväen Uimarit            47.87   
10  Wassim Rayan  2007  Alta Svømmeklubb            48.71   
11  Jonas Mortelmans Somby  2007  Karasjok Svømmeklubb            49.40   
                     
 
Laji 8, 50m PU P10,12,14,16,M, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Artem Klishin  2006  APATITY            31.56   
Ivan Lobanov  2006  APATITY            34.01   
                     
 
Laji 8, 50m PU P10,12,14,16,M, Loppukilpailut 15 - 16 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Kasper Lytz  2003  Swimming Club Rovaniemi            28.61   
Juho Tarvainen  2004  Kuusamon Erä-Veikot            35.82   
Alex Kortesalmi  2004  Rovaniemen Uimaseura            40.44   
                     
 
Laji 8, 50m PU P10,12,14,16,M, Loppukilpailut 17 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Vladimir Veselov  2002  Poliarnye Zori            26.67   
Antti Latikka  1990  Swimming Club Rovaniemi            28.39   
Aleksanteri Angelva  2001  Swimming Club Rovaniemi            31.59   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.00  Tulostuspäivämäärä  11 toukokuu 2019 
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi  Tulostusaika  11:57 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner