2019-08-23   07:49:19
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Cetus GP Sekauinti

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Cetus GP 6 sku    Tulostuspäivämäärä  28 huhtikuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  20:04   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  28 toukokuu 2019         
 
 
Laji 8, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Saga Linnosaari  2008    271  39.66  1:28.83  2:25.92    3:08.29   
  Cetus Espoo  3:18.94                 
                     
Jade Brelo  2008    237  46.27  1:36.53  2:33.05    3:16.70   
  Cetus Espoo  3:27.73                 
                     
Lotta Turunen  2008    234  43.95  1:34.02  2:30.38    3:17.53   
  Cetus Espoo  3:37.97                 
                     
Iiris Myllymäki  2008    206  46.23  1:41.65  2:36.63    3:26.25   
  Cetus Espoo                   
                     
Liinu Nevalainen  2009    194  49.59  1:45.18  2:46.20    3:30.47   
  Cetus Espoo  3:46.47                 
                     
Riinu Hotulainen  2008    192  42.99  1:37.12  2:42.74    3:30.89   
  Cetus Espoo                   
                     
Anna Ryhänen  2008    186  51.20  1:48.84  2:48.18    3:33.45   
  Cetus Espoo                   
                     
Minni Kovalainen  2008    180  47.54  1:42.62  2:47.84    3:35.71   
  Cetus Espoo  3:49.32                 
                     
Lotta Martikainen  2008    177  52.14  1:48.98  2:49.46    3:36.74   
  Cetus Espoo                   
                     
10  Elle Liikkanen  2009    173  48.61  1:42.42  2:47.78    3:38.41   
  Cetus Espoo  3:47.84                 
                     
11  Vilma Päivärinta  2009    159  56.88  1:51.83  2:52.75    3:44.61   
  Cetus Espoo  4:05.86                 
                     
12  Emilia Elizaveta Karulina  2008    154  52.19  1:52.97  2:55.16    3:46.93   
  Cetus Espoo                   
                     
13  Aada Tuononen  2009    146  52.93  1:52.08  2:59.21    3:51.26   
  Cetus Espoo  3:58.38                 
                     
14  Nelly Åström  2008    142  59.32  2:00.50  3:01.38    3:53.35   
  Cetus Espoo  4:00.79                 
                     
15  Raakel Rihte  2008    131  51.55  1:51.95  3:03.12    3:59.90   
  Cetus Espoo                   
                     
16  Pinja Kotakoski  2008    101  1:11.09  2:15.62  3:23.37    4:21.01   
  Cetus Espoo                   
                     
Emmi Pernaa  2008              DNS   
  Cetus Espoo                   
                     
Ronja Pyrhönen  2008              DNS   
  Cetus Espoo  3:35.61                 
                     
Ronja Taskinen  2008              DNS   
  Cetus Espoo                   
                     
Fanni Laakkio  2008              DSQ   
  Cetus Espoo                   
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
                     
Hilma Mannersalo  2008              DSQ   
  Cetus Espoo  3:14.04                 
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
                     
 
Laji 8, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Ida Savolainen  2007    343  37.95  1:23.43  2:14.33    2:53.96   
  Cetus Espoo  3:07.18                 
                     
Petra Nieminen  2007    318  37.20  1:23.77  2:15.73    2:58.46   
  Cetus Espoo  3:21.16                 
                     
Anna Lindholm  2007    299  39.19  1:24.74  2:20.70    3:02.14   
  Cetus Espoo  3:10.88                 
                     
Eine Idman  2007    241  46.87  1:34.84  2:29.49    3:15.59   
  Cetus Espoo  3:28.97                 
                     
Sandra Savolainen  2007    227  48.81  1:41.21  2:35.63    3:19.71   
  Cetus Espoo  3:46.65                 
                     
Saana Harjuoja  2007    216  46.14  1:40.50  2:40.55    3:23.06   
  Cetus Espoo  3:32.24                 
                     
Vilma Lindholm  2007    195  49.35  1:43.79  2:43.13    3:29.92   
  Cetus Espoo  3:55.15                 
                     
Emma Nissinen  2007              DNS   
  Cetus Espoo  3:47.09                 
                     
Saga Ronkainen  2007              DNS   
  Cetus Espoo  3:52.10                 
                     
Saaga Tuominen  2007              DSQ   
  Cetus Espoo  3:37.24                 
  SW 9.4 Uintiosuus ei päättynyt ao. lajin mukaisesti               
                     
Vuokko Larjomaa  2007              DSQ  Vu-käsiveto 
  Cetus Espoo  3:19.58                 
  SW 7.2 Eriaikaisia käsiliikkeitä               
                     
 
Laji 8, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Cécilia Richard  2006    429  37.01  1:16.85  2:04.23    2:41.50   
  Cetus Espoo  2:45.61                 
                     
Iisa-lotta Rantaniitty  2006    410  36.56  1:20.08  2:04.16    2:43.93   
  Cetus Espoo  2:43.74                 
                     
Annaliina Mänttäri  2006    393  37.47  1:19.60  2:07.42    2:46.34   
  Cetus Espoo  2:48.62                 
                     
Ella Kalliokari  2006    343  38.61  1:21.38  2:14.10    2:53.96   
  Cetus Espoo  2:59.60                 
                     
Iiris Soilevaara  2006    330  40.07  1:27.72  2:17.01    2:56.17   
  Cetus Espoo  2:59.30                 
                     
Kia Mäennenä  2006    309  40.88  1:27.41  2:18.12    3:00.17   
  Cetus Espoo  3:04.08                 
                     
Ninja Brelo  2006    287  43.94  1:32.34  2:24.21    3:04.56   
  Cetus Espoo  3:03.23                 
                     
Lotta Lönnqvist  2006    282  42.99  1:31.61  2:26.37    3:05.80   
  Cetus Espoo  3:16.15                 
                     
Malla Kostiainen  2006    271  41.91  1:29.87  2:26.06    3:08.30   
  Cetus Espoo  3:12.89                 
                     
10  Vivian Vesa  2006    248  46.81  1:34.22  2:33.49    3:13.79   
  Cetus Espoo  3:26.55                 
                     
11  Olesia Leshchuk  2006    194  47.43  1:42.68  2:43.95    3:30.24   
  Cetus Espoo  3:29.41                 
                     
Amanda Nilsson  2006              DNS   
  Cetus Espoo  3:01.09                 
                     
Heta Kosunen  2006              DNS   
  Cetus Espoo  2:53.96                 
                     
 
Laji 8, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Kira Lindroos  2005    555  31.16  1:09.31  1:52.87    2:28.20   
  Cetus Espoo  2:25.93                 
                     
Inka Vahtola  2005    518  32.73  1:12.58  1:56.87    2:31.64   
  Cetus Espoo  2:29.45                 
                     
Rina Rantanen  2005    437  34.95  1:16.15  2:00.97    2:40.53   
  Cetus Espoo  2:39.60                 
                     
Saara Raulos  2005    380  37.11  1:22.26  2:09.13    2:48.13   
  Cetus Espoo  2:47.71                 
                     
Iida Siltala  2005    340  37.70  1:21.51  2:14.87    2:54.53   
  Cetus Espoo  2:55.32                 
                     
Siiri Päivärinta  2005    312  39.45  1:26.73  2:17.72    2:59.49   
  Cetus Espoo  2:58.83                 
                     
Ronja Ristevirta  2005    302  40.66  1:26.18  2:22.44    3:01.63   
  Cetus Espoo  3:02.43                 
                     
Juulia Lindfors  2005    300  43.07  1:32.56  2:21.94    3:01.94   
  Cetus Espoo  3:05.18                 
                     
Nea Hollström  2005    276  45.23  1:33.39  2:26.36    3:07.12   
  Cetus Espoo  3:08.63                 
                     
10  Milla Tahvanainen  2005    272  41.74  1:28.82  2:25.21    3:08.01   
  Cetus Espoo  3:25.28                 
                     
11  Leenu Karolina Kinnunen  2005    268  43.55  1:31.97  2:28.42    3:08.89   
  Cetus Espoo  3:13.49                 
                     
12  Emma Autio  2005    244  43.15  1:32.93  2:32.01    3:14.83   
  Cetus Espoo  3:31.51                 
                     
Silvia Lindqvist  2005              DNS   
  Cetus Espoo  3:10.27                 
                     
 
Laji 8, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Aada Rissanen  2004    548  31.72  1:08.93  1:54.71    2:28.88   
  Cetus Espoo  2:31.10                 
                     
Saga Kovanen  2004    506  31.66  1:10.55  1:58.08    2:32.91   
  Cetus Espoo  2:29.59                 
                     
Jutta Jauhiainen  2004    477  33.92  1:14.44  2:01.65    2:35.87   
  Cetus Espoo  2:33.14                 
                     
Pinja Nieminen  2004    419  35.52  1:18.04  2:03.93    2:42.83   
  Cetus Espoo  2:43.49                 
                     
Beata Koroknay-Pál  2004    381  38.55  1:21.93  2:09.76    2:48.09   
  Cetus Espoo  2:53.83                 
                     
Katarina Kobycheva  2004    283  39.79  1:29.27  2:20.25    3:05.50   
  Cetus Espoo  3:05.53                 
                     
 
Laji 8, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 16 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Milla-lotta Tapanainen  2003    454  36.61  1:18.28  2:01.76    2:38.47   
  Cetus Espoo  2:33.36                 
                     
Martina Uusitalo  2003    440  36.48  1:16.28  2:04.50    2:40.16   
  Cetus Espoo  2:46.85                 
                     
Essi Salokorpi  2003    408  33.82  1:16.65  2:07.13    2:44.18   
  Cetus Espoo  2:39.30                 
                     
Diana Seiger  2003    404  32.90  1:16.02  2:08.05    2:44.80   
  Cetus Espoo  2:46.54                 
                     
 
Laji 8, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 17 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Peppi Siirtola  2002    607  29.94  1:05.86  1:47.78    2:23.92   
  Cetus Espoo  2:23.74                 
                     
Siri Auvinen  2002    571  30.37  1:08.87  1:52.33    2:26.85   
  Cetus Espoo  2:24.34                 
                     
Jonna Vasara  2002    507  32.51  1:12.03  1:57.07    2:32.74   
  Cetus Espoo  2:33.04                 
                     
 
Laji 8, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 18 - 19 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Lyydia Kalenius  2000    629  31.02  1:08.85  1:49.99    2:22.16   
  Cetus Espoo  2:22.79                 
                     
Ida Slöör  2001    605  31.55  1:08.60  1:51.40    2:24.02   
  Cetus Espoo  2:24.32                 
                     
Nelli Ohvo  2001    566  33.49  1:14.57  1:53.72    2:27.25   
  Cetus Espoo  2:26.86                 
                     
Cia Wacklin  2001    481  33.39  1:13.87  2:00.91    2:35.52   
  Cetus Espoo  2:37.14                 
                     
 
Laji 8, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 20 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Aino Otava  1999    669  30.11  1:06.32  1:47.47    2:19.33   
  Cetus Espoo  2:17.71                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  28 huhtikuu 2019 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  20:04 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner