Tulokset Cetus Games
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | Cetus - Games | Tulostuspäivämäärä | 30 maaliskuu 2019 | |||
Kilpailun paikkakunta | Espoo | Tulostusaika | 10:55 | |||
Järjestäjä | Cetus | |||||
Allas | 50m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 30 maaliskuu 2019 |
Laji 8, 100m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 16 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Niklas Hatakka | 2003 | 31.02 | 1:04.22 | ||||||
Cetus Espoo | 1:01.61 | |||||||||
2 | Santeri Pulkkinen | 2004 | 32.70 | 1:07.20 | ||||||
Lahden Uimaseura | 1:10.18 | |||||||||
3 | Sami Uusikumpu | 2003 | 33.49 | 1:09.95 | ||||||
Simmis Wanda | 1:07.30 | |||||||||
4 | Alexander Huhtala | 2003 | 34.85 | 1:11.24 | ||||||
Cetus Espoo | 1:08.85 | |||||||||
5 | Roni Severinkangas | 2003 | 34.88 | 1:12.32 | ||||||
Cetus Espoo | 1:10.72 | |||||||||
6 | Samuel Saari | 2004 | 35.79 | 1:12.56 | ||||||
Cetus Espoo | 1:19.38 | |||||||||
7 | Matteus Einiö | 2004 | 35.81 | 1:14.21 | ||||||
Gladius Kirkkonummi | 1:12.32 | |||||||||
8 | Otso Mäkivuokko | 2003 | 36.44 | 1:14.49 | ||||||
Gladius Kirkkonummi | 1:13.87 | |||||||||
9 | Pauli Rantamäki | 2003 | 35.02 | 1:14.56 | ||||||
Octopus Lohja | 1:11.36 | |||||||||
10 | Matias Rasinmäki | 2003 | 36.70 | 1:15.52 | ||||||
Cetus Espoo | 1:13.22 | |||||||||
11 | Viktor Asklöf | 2004 | 36.76 | 1:16.63 | ||||||
Cetus Espoo | 1:19.66 | |||||||||
12 | Karri Suuronen | 2003 | 39.78 | 1:23.47 | ||||||
Cetus Espoo | 1:17.32 | |||||||||
13 | Santtu Kosunen | 2003 | 39.96 | 1:24.94 | ||||||
Cetus Espoo | 1:22.73 | |||||||||
14 | Mattias Janhunen | 2003 | 44.00 | 1:32.22 | ||||||
Cetus Espoo | 1:29.50 | |||||||||
Laji 8, 100m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 17 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Sergey Kuznetsov | 2000 | 28.80 | 59.09 | ||||||
Cetus Espoo | 56.46 | |||||||||
2 | Jari Schwarte | 1990 | 29.69 | 1:01.00 | ||||||
Cetus Espoo | 59.66 | |||||||||
3 | Perttu Somero | 2001 | 30.88 | 1:03.45 | ||||||
Lahden Kaleva | 1:04.43 | |||||||||
4 | Tuomas Jokinen | 2001 | 32.14 | 1:05.46 | ||||||
Cetus Espoo | 1:05.02 | |||||||||
5 | Oscar Skjäl | 2002 | 31.97 | 1:05.89 | ||||||
Cetus Espoo | 1:04.03 | |||||||||
6 | Miika Pentti | 1997 | 31.52 | 1:06.90 | ||||||
Cetus Espoo | 1:07.08 | |||||||||
7 | Joel Knaapi | 2001 | 32.51 | 1:07.30 | ||||||
Cetus Espoo | 1:07.55 | |||||||||
8 | Eerikki Laitala | 2001 | 34.65 | 1:10.87 | ||||||
Cetus Espoo | 1:08.63 | |||||||||
9 | Verneri Viisanen | 2002 | 35.85 | 1:14.61 | ||||||
Cetus Espoo | 1:07.70 | |||||||||
10 | Ville Lauslahti | 2001 | 36.96 | 1:15.98 | ||||||
Cetus Espoo | 1:13.97 | |||||||||
11 | Henrik Purokoski | 2002 | 39.69 | 1:26.25 | ||||||
Cetus Espoo | 1:24.58 | |||||||||
12 | Eero Jääskeläinen | 2001 | 44.63 | 1:33.57 | ||||||
Cetus Espoo | 1:28.80 | |||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 | Tulostuspäivämäärä | 30 maaliskuu 2019 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 10:55 |