2020-06-03   14:18:00
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset XVIII GANT Junior Games

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Aamujakso

Document
Results
XVIII GANT Junior Games
Organizer:
Place: Impivaaran uimahalli Åbo Simklubb - Uintiklubi Turku ry
Pool: 50m Competition Date: huhti 27, 2019 to huhti 27, 2019
Event 3, 200m Sekauinti T15, T13, T12, T11, T10 T10 - Finaali
Sponsor: Mauno
SR 2:14.20 Tanja Kylliäinen 1993 LrU FIN Minneapolis, USA 14.11.2015
SJR 2:14.23 Emilia Pikkarainen 1992 VanVe FIN Helsinki 25.6.2009
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Vilja Suominen 2009 Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku +0.49 227 3:26.67
50m: 45.83
100m: 1:39.27
(53.44)
150m: 2:40.84
(1:01.57)
200m: 3:26.67
(45.83)
2 Cecilia Lietzén 2009 Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku +0.70 211 3:31.59 +4.92
50m: 48.53
100m: 1:47.89
(59.36)
150m: 2:47.52
(59.63)
200m: 3:31.59
(44.07)
3 Selma Syrjänen 2009 Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku +0.77 202 3:34.90 +8.23
50m: 51.43
100m: 1:45.72
(54.29)
150m: 2:49.16
(1:03.44)
200m: 3:34.90
(45.74)
4 Nea Hellsten 2009 Helsingfors Simsällskap +0.74 181 3:42.67 +16.00
50m: 55.55
100m: 1:54.52
(58.97)
150m: 2:55.91
(1:01.39)
200m: 3:42.67
(46.76)
5 Kerttu Kiiski 2009 Helsingfors Simsällskap +0.70 160 3:51.94 +25.27
50m: 49.43
100m: 1:51.73
(1:02.30)
150m: 3:00.64
(1:08.91)
200m: 3:51.94
(51.30)
6 Aino Hakkarainen 2009 Helsingfors Simsällskap +0.55 152 3:55.86 +29.19
50m: 56.72
100m: 2:00.43
(1:03.71)
150m: 3:06.40
(1:05.97)
200m: 3:55.86
(49.46)
7 Emma Karimäki 2009 Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku +0.56 143 4:01.00 +34.33
50m: 1:04.60
100m: 2:04.08
(59.48)
150m: 3:08.54
(1:04.46)
200m: 4:01.00
(52.46)
- Ilona Kallio 2009 VANDERS +0.63 DSQ SW 9.4 100m
Event official at: 27.4.2019 10.55.46
Event 3, 200m Sekauinti T15, T13, T12, T11, T10 T11 - Finaali
Sponsor: Mauno
SR 2:14.20 Tanja Kylliäinen 1993 LrU FIN Minneapolis, USA 14.11.2015
SJR 2:14.23 Emilia Pikkarainen 1992 VanVe FIN Helsinki 25.6.2009
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Malla Hämäläinen 2008 Vieskan Uimarit +0.76 320 3:04.37
50m: 39.47
100m: 1:29.62
(50.15)
150m: 2:24.89
(55.27)
200m: 3:04.37
(39.48)
2 Linnea Heikkilä 2008 Simmis Grani +0.78 313 3:05.57 +1.20
50m: 40.92
100m: 1:34.38
(53.46)
150m: 2:25.33
(50.95)
200m: 3:05.57
(40.24)
3 Venla Holma 2008 Loimaan Uimaseura +0.71 302 3:07.86 +3.49
50m: 40.21
100m: 1:28.87
(48.66)
150m: 2:28.95
(1:00.08)
200m: 3:07.86
(38.91)
4 Lotta Luotola 2008 Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku +0.79 275 3:13.83 +9.46
50m: 45.92
100m: 1:35.81
(49.89)
150m: 2:36.56
(1:00.75)
200m: 3:13.83
(37.27)
5 Nea Nirhamo 2008 Loimaan Uimaseura +0.89 237 3:23.61 +19.24
50m: 43.84
100m: 1:36.62
(52.78)
150m: 2:37.64
(1:01.02)
200m: 3:23.61
(45.97)
6 Emilie Sjösten 2008 Aurajoen Uinti +0.70 229 3:26.09 +21.72
50m: 47.64
100m: 1:41.58
(53.94)
150m: 2:41.95
(1:00.37)
200m: 3:26.09
(44.14)
7 Veera Knuutila 2008 Aurajoen Uinti +0.77 229 3:26.12 +21.75
50m: 52.31
100m: 1:43.52
(51.21)
150m: 2:42.12
(58.60)
200m: 3:26.12
(44.00)
8 Fiia Immonen 2008 VANDERS +0.77 228 3:26.20 +21.83
50m: 47.03
100m: 1:41.54
(54.51)
150m: 2:37.40
(55.86)
200m: 3:26.20
(48.80)
9 Armi Hakkarainen 2008 VANDERS +0.83 212 3:31.26 +26.89
50m: 46.48
100m: 1:39.53
(53.05)
150m: 2:44.81
(1:05.28)
200m: 3:31.26
(46.45)
10 Essi Kallio 2008 Loimaan Uimaseura +0.73 197 3:36.72 +32.35
50m: 49.11
100m: 1:44.36
(55.25)
150m: 2:44.74
(1:00.38)
200m: 3:36.72
(51.98)
11 Friida Prittinen 2008 VANDERS +0.91 195 3:37.45 +33.08
50m: 52.60
100m: 1:47.53
(54.93)
150m: 2:49.36
(1:01.83)
200m: 3:37.45
(48.09)
12 Matilda Jokinen 2008 Loimaan Uimaseura +0.92 187 3:40.35 +35.98
50m: 49.04
100m: 1:49.13
(1:00.09)
150m: 2:50.53
(1:01.40)
200m: 3:40.35
(49.82)
13 Liine Raantse 2008 Gladius Kirkkonummi +0.83 178 3:43.90 +39.53
50m: 44.58
100m: 1:37.79
(53.21)
150m: 2:55.27
(1:17.48)
200m: 3:43.90
(48.63)
14 Tiia Mattila 2008 Uinti-Vakka +0.82 175 3:45.27 +40.90
50m: 48.31
100m: 1:46.07
(57.76)
150m: 2:55.07
(1:09.00)
200m: 3:45.27
(50.20)
15 Sonja Revo 2008 Someron Esa +0.58 171 3:46.83 +42.46
50m: 49.14
100m: 1:48.97
(59.83)
150m: 2:58.44
(1:09.47)
200m: 3:46.83
(48.39)
16 Viivi Vainoniemi 2008 VANDERS +0.74 164 3:50.40 +46.03
50m: 51.36
100m: 1:48.56
(57.20)
150m: 2:57.31
(1:08.75)
200m: 3:50.40
(53.09)
17 Vanja Ilieva 2008 VANDERS +0.77 140 4:02.64 +58.27
50m: 55.98
100m: 2:04.04
(1:08.06)
150m: 3:07.03
(1:02.99)
200m: 4:02.64
(55.61)
18 Nea Veiro 2008 Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku +0.74 132 4:07.09 +1:02.72
50m: 54.43
100m: 2:05.58
(1:11.15)
150m: 3:12.92
(1:07.34)
200m: 4:07.09
(54.17)
19 Nora Ilieva 2008 VANDERS +0.82 126 4:11.03 +1:06.66
50m: 55.83
100m: 2:03.92
(1:08.09)
150m: 3:12.92
(1:09.00)
200m: 4:11.03
(58.11)
- Saara Pakomäki 2008 Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku +0.85 DSQ
Event official at: 27.4.2019 10.55.46
Event 3, 200m Sekauinti T15, T13, T12, T11, T10 T12 - Finaali
Sponsor: Mauno
SR 2:14.20 Tanja Kylliäinen 1993 LrU FIN Minneapolis, USA 14.11.2015
SJR 2:14.23 Emilia Pikkarainen 1992 VanVe FIN Helsinki 25.6.2009
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Mirelle Hirsiniemi 2007 Aurajoen Uinti +0.76 460 2:43.35
50m: 33.35
100m: 1:16.29
(42.94)
150m: 2:05.59
(49.30)
200m: 2:43.35
(37.76)
2 Erin Heinikangas 2007 Rauman Uimaseura +0.79 400 2:51.17 +7.82
50m: 35.66
100m: 1:22.29
(46.63)
150m: 2:12.04
(49.75)
200m: 2:51.17
(39.13)
3 Hanna Törmä 2007 Porin Uimaseura +0.82 357 2:57.73 +14.38
50m: 39.76
100m: 1:25.95
(46.19)
150m: 2:17.54
(51.59)
200m: 2:57.73
(40.19)
4 Aino Laine 2007 Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku +0.70 343 3:00.09 +16.74
50m: 37.35
100m: 1:21.94
(44.59)
150m: 2:20.14
(58.20)
200m: 3:00.09
(39.95)
5 Iina Ekholm 2007 Helsingfors Simsällskap +0.79 342 3:00.29 +16.94
50m: 39.22
100m: 1:26.55
(47.33)
150m: 2:19.66
(53.11)
200m: 3:00.29
(40.63)
6 Linnea Koski 2007 Aurajoen Uinti +0.79 341 3:00.40 +17.05
50m: 38.80
100m: 1:27.06
(48.26)
150m: 2:20.08
(53.02)
200m: 3:00.40
(40.32)
7 Saara Lehto 2007 Rauman Uimaseura +0.67 314 3:05.51 +22.16
50m: 37.79
100m: 1:25.40
(47.61)
150m: 2:23.89
(58.49)
200m: 3:05.51
(41.62)
8 Esther Reunala 2007 Octopus Lohja +0.92 303 3:07.69 +24.34
50m: 43.23
100m: 1:29.96
(46.73)
150m: 2:27.38
(57.42)
200m: 3:07.69
(40.31)
9 Aino Suomalainen 2007 Aurajoen Uinti +0.94 293 3:09.73 +26.38
50m: 44.77
100m: 1:32.73
(47.96)
150m: 2:29.94
(57.21)
200m: 3:09.73
(39.79)
10 Hilla-maaria Juhola 2007 Porin Uimaseura +0.75 290 3:10.40 +27.05
50m: 41.22
100m: 1:33.21
(51.99)
150m: 2:29.93
(56.72)
200m: 3:10.40
(40.47)
11 Agnes Ruusumo 2007 Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku +0.67 287 3:11.10 +27.75
50m: 43.91
100m: 1:32.98
(49.07)
150m: 2:30.11
(57.13)
200m: 3:11.10
(40.99)
12 Amanda Vuori 2007 Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku +0.79 287 3:11.12 +27.77
50m: 41.26
100m: 1:32.95
(51.69)
150m: 2:30.03
(57.08)
200m: 3:11.12
(41.09)
13 Sini Saari 2007 Vieskan Uimarit +0.81 275 3:13.90 +30.55
50m: 46.77
100m: 1:35.47
(48.70)
150m: 2:34.58
(59.11)
200m: 3:13.90
(39.32)
14 Kiia Koivisto 2007 Loimaan Uimaseura +0.85 270 3:15.01 +31.66
50m: 39.34
100m: 1:32.03
(52.69)
150m: 2:30.01
(57.98)
200m: 3:15.01
(45.00)
15 Veera Oila 2007 VANDERS +0.77 262 3:16.97 +33.62
50m: 46.63
100m: 1:37.30
(50.67)
150m: 2:32.05
(54.75)
200m: 3:16.97
(44.92)
16 Emilia Tähkänen 2007 Uinti-Vakka +0.55 241 3:22.59 +39.24
50m: 44.97
100m: 1:40.84
(55.87)
150m: 2:34.98
(54.14)
200m: 3:22.59
(47.61)
17 Olivia Aravirta 2007 Helsingfors Simsällskap +0.82 238 3:23.26 +39.91
50m: 45.91
100m: 1:40.99
(55.08)
150m: 2:39.66
(58.67)
200m: 3:23.26
(43.60)
18 Maija Salokorpi 2007 Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku +0.89 232 3:25.14 +41.79
50m: 50.83
100m: 1:43.99
(53.16)
150m: 2:42.91
(58.92)
200m: 3:25.14
(42.23)
19 Elsa Pelkonen 2007 Vieskan Uimarit +0.93 231 3:25.49 +42.14
50m: 47.06
100m: 1:44.57
(57.51)
150m: 2:42.85
(58.28)
200m: 3:25.49
(42.64)
20 Ella Haavisto 2007 Gladius Kirkkonummi +0.80 218 3:29.24 +45.89
50m: 44.30
100m: 1:38.78
(54.48)
150m: 2:40.64
(1:01.86)
200m: 3:29.24
(48.60)
21 Saima Peltonen 2007 Salon Uimarit +0.79 217 3:29.78 +46.43
50m: 43.86
100m: 1:40.68
(56.82)
150m: 2:43.26
(1:02.58)
200m: 3:29.78
(46.52)
22 Alma Westerholm 2007 Helsingfors Simsällskap +0.88 209 3:32.26 +48.91
50m: 48.91
100m: 1:45.49
(56.58)
150m: 2:44.81
(59.32)
200m: 3:32.26
(47.45)
23 Yasemin Yilmaz 2007 Aurajoen Uinti 137 4:04.64 +1:21.29
50m: 56.61
100m: 2:00.41
(1:03.80)
150m: 3:12.50
(1:12.09)
200m: 4:04.64
(52.14)
24 Nea Risku 2007 VANDERS +0.75 126 4:11.00 +1:27.65
50m: 1:01.27
100m: 2:01.31
(1:00.04)
150m: 3:10.72
(1:09.41)
200m: 4:11.00
(1:00.28)
Event official at: 27.4.2019 10.55.46
Event 3, 200m Sekauinti T15, T13, T12, T11, T10 T13 - Finaali
Sponsor: Mauno
SR 2:14.20 Tanja Kylliäinen 1993 LrU FIN Minneapolis, USA 14.11.2015
SJR 2:14.23 Emilia Pikkarainen 1992 VanVe FIN Helsinki 25.6.2009
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Daniela Lietzén 2006 Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku +0.83 502 2:38.64
50m: 34.16
100m: 1:15.77
(41.61)
150m: 2:00.48
(44.71)
200m: 2:38.64
(38.16)
2 Sini Mäkilä 2006 Raision Urheilijat +0.70 478 2:41.23 +2.59
50m: 34.90
100m: 1:16.11
(41.21)
150m: 2:06.93
(50.82)
200m: 2:41.23
(34.30)
3 Tilda Aaltonen 2006 Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku +0.87 445 2:45.14 +6.50
50m: 35.48
100m: 1:16.18
(40.70)
150m: 2:07.67
(51.49)
200m: 2:45.14
(37.47)
4 Elsa Vira 2006 Aurajoen Uinti +0.71 435 2:46.42 +7.78
50m: 33.98
100m: 1:15.89
(41.91)
150m: 2:07.97
(52.08)
200m: 2:46.42
(38.45)
5 Emilia Rahola 2006 Porin Uimaseura +0.74 428 2:47.32 +8.68
50m: 36.95
100m: 1:21.39
(44.44)
150m: 2:09.39
(48.00)
200m: 2:47.32
(37.93)
6 Wilma Turpeinen 2006 Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku +0.75 420 2:48.32 +9.68
50m: 38.37
100m: 1:20.13
(41.76)
150m: 2:12.67
(52.54)
200m: 2:48.32
(35.65)
7 Sofie Nauklér 2006 Simmis Grani +0.75 417 2:48.75 +10.11
50m: 40.86
100m: 1:24.08
(43.22)
150m: 2:11.65
(47.57)
200m: 2:48.75
(37.10)
8 Ariel Julienne Jämsen 2006 Helsingfors Simsällskap +0.76 406 2:50.23 +11.59
50m: 35.35
100m: 1:19.95
(44.60)
150m: 2:09.97
(50.02)
200m: 2:50.23
(40.26)
9 Katriina Kallio 2006 Raision Urheilijat +0.73 389 2:52.69 +14.05
50m: 36.02
100m: 1:22.73
(46.71)
150m: 2:14.75
(52.02)
200m: 2:52.69
(37.94)
10 Mirella Sauhula 2006 Aurajoen Uinti +0.82 385 2:53.23 +14.59
50m: 35.65
100m: 1:20.87
(45.22)
150m: 2:13.84
(52.97)
200m: 2:53.23
(39.39)
11 Emilia Pakkanen 2006 Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku +0.75 365 2:56.46 +17.82
50m: 40.05
100m: 1:27.70
(47.65)
150m: 2:15.46
(47.76)
200m: 2:56.46
(41.00)
12 Helmi Räsänen 2006 Simmis Grani +0.84 362 2:56.84 +18.20
50m: 41.81
100m: 1:25.49
(43.68)
150m: 2:18.41
(52.92)
200m: 2:56.84
(38.43)
13 Saaga Kähkönen 2006 Vieskan Uimarit +0.84 348 2:59.23 +20.59
50m: 38.40
100m: 1:25.81
(47.41)
150m: 2:17.99
(52.18)
200m: 2:59.23
(41.24)
14 Mathilda Heikiö 2006 Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku +0.72 309 3:06.40 +27.76
50m: 39.16
100m: 1:27.09
(47.93)
150m: 2:24.35
(57.26)
200m: 3:06.40
(42.05)
15 Vieno Virtanen 2006 Helsingfors Simsällskap +0.77 275 3:13.84 +35.20
50m: 45.56
100m: 1:33.66
(48.10)
150m: 2:32.48
(58.82)
200m: 3:13.84
(41.36)
16 Cecilia Rönnlund 2006 Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku +0.88 269 3:15.28 +36.64
50m: 44.99
100m: 1:36.97
(51.98)
150m: 2:35.25
(58.28)
200m: 3:15.28
(40.03)
17 Veera Hautamäki 2006 Raision Urheilijat +0.76 261 3:17.18 +38.54
50m: 43.12
100m: 1:33.96
(50.84)
150m: 2:36.24
(1:02.28)
200m: 3:17.18
(40.94)
18 Oona Kinnunen 2006 Helsingfors Simsällskap +0.87 257 3:18.35 +39.71
50m: 45.06
100m: 1:35.61
(50.55)
150m: 2:34.34
(58.73)
200m: 3:18.35
(44.01)
19 Mathilda Wahlstedt 2006 Ålands Simförening +0.71 236 3:23.85 +45.21
50m: 44.97
100m: 1:39.68
(54.71)
150m: 2:38.77
(59.09)
200m: 3:23.85
(45.08)
20 Rianna Hoda 2006 Loimaan Uimaseura +0.88 216 3:30.08 +51.44
50m: 46.16
100m: 1:42.59
(56.43)
150m: 2:42.03
(59.44)
200m: 3:30.08
(48.05)
- Rita Heinonen 2006 Raision Urheilijat +0.64 DSQ SW 9.4 100m
- Laura Kangas 2006 Helsingfors Simsällskap DNS
Event official at: 27.4.2019 10.55.46
Event 3, 200m Sekauinti T15, T13, T12, T11, T10 T15 - Finaali
Sponsor: Mauno
SR 2:14.20 Tanja Kylliäinen 1993 LrU FIN Minneapolis, USA 14.11.2015
SJR 2:14.23 Emilia Pikkarainen 1992 VanVe FIN Helsinki 25.6.2009
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Lilli Kulpakko 2005 Aurajoen Uinti +0.77 568 2:32.24
50m: 32.72
100m: 1:12.41
(39.69)
150m: 1:58.09
(45.68)
200m: 2:32.24
(34.15)
2 Ada Hakkarainen 2005 Helsingfors Simsällskap +0.71 567 2:32.34 +0.10
50m: 33.41
100m: 1:15.17
(41.76)
150m: 1:56.70
(41.53)
200m: 2:32.34
(35.64)
3 Ella Suominen 2005 Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku +0.70 533 2:35.49 +3.25
50m: 34.38
100m: 1:16.44
(42.06)
150m: 2:02.18
(45.74)
200m: 2:35.49
(33.31)
4 Siiri Konkka 2004 Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku +0.70 533 2:35.51 +3.27
50m: 31.38
100m: 1:13.01
(41.63)
150m: 1:58.78
(45.77)
200m: 2:35.51
(36.73)
5 Maura Bergström 2005 Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku +0.73 532 2:35.62 +3.38
50m: 33.37
100m: 1:12.80
(39.43)
150m: 1:58.34
(45.54)
200m: 2:35.62
(37.28)
6 Matilda Laitinen 2004 Aurajoen Uinti +0.78 481 2:40.92 +8.68
50m: 32.88
100m: 1:14.92
(42.04)
150m: 2:03.56
(48.64)
200m: 2:40.92
(37.36)
7 Minttu Kiili 2005 Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku +0.68 470 2:42.10 +9.86
50m: 34.76
100m: 1:18.16
(43.40)
150m: 2:04.68
(46.52)
200m: 2:42.10
(37.42)
8 Anni Hyttinen 2004 Aurajoen Uinti +0.76 469 2:42.25 +10.01
50m: 35.01
100m: 1:20.76
(45.75)
150m: 2:06.40
(45.64)
200m: 2:42.25
(35.85)
9 Sonila Selimi 2005 Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku +0.78 439 2:45.82 +13.58
50m: 33.81
100m: 1:15.49
(41.68)
150m: 2:05.95
(50.46)
200m: 2:45.82
(39.87)
10 Erin Gonzalez Catón 2005 Aurajoen Uinti +0.67 411 2:49.54 +17.30
50m: 36.29
100m: 1:21.56
(45.27)
150m: 2:11.30
(49.74)
200m: 2:49.54
(38.24)
11 Karla Lehtosalo 2005 Helsingfors Simsällskap +0.79 395 2:51.78 +19.54
50m: 35.31
100m: 1:19.06
(43.75)
150m: 2:11.77
(52.71)
200m: 2:51.78
(40.01)
12 Sabina Rakhimova 2005 Raision Urheilijat +0.72 392 2:52.27 +20.03
50m: 36.40
100m: 1:20.54
(44.14)
150m: 2:14.97
(54.43)
200m: 2:52.27
(37.30)
13 Emma Nieminen 2005 Aurajoen Uinti +0.65 388 2:52.90 +20.66
50m: 35.55
100m: 1:20.37
(44.82)
150m: 2:11.00
(50.63)
200m: 2:52.90
(41.90)
14 Veera Maijala 2005 Rauman Uimaseura +0.80 339 3:00.78 +28.54
50m: 38.87
100m: 1:25.34
(46.47)
150m: 2:17.89
(52.55)
200m: 3:00.78
(42.89)
15 Aino Lehtinen 2005 Aurajoen Uinti +0.78 300 3:08.23 +35.99
50m: 38.78
100m: 1:26.59
(47.81)
150m: 2:27.57
(1:00.98)
200m: 3:08.23
(40.66)
16 Iiris Virtanen 2004 Simmis Grani +0.85 296 3:09.22 +36.98
50m: 39.42
100m: 1:28.26
(48.84)
150m: 2:26.80
(58.54)
200m: 3:09.22
(42.42)
17 Viivi Laiho 2005 Aurajoen Uinti +0.83 279 3:12.83 +40.59
50m: 38.16
100m: 1:33.51
(55.35)
150m: 2:30.83
(57.32)
200m: 3:12.83
(42.00)
18 Venla Ristimäki 2004 Loimaan Uimaseura +0.78 268 3:15.56 +43.32
50m: 41.86
100m: 1:32.37
(50.51)
150m: 2:30.02
(57.65)
200m: 3:15.56
(45.54)
19 Ella Bäckman 2005 Ålands Simförening +0.92 256 3:18.55 +46.31
50m: 43.83
100m: 1:38.27
(54.44)
150m: 2:36.82
(58.55)
200m: 3:18.55
(41.73)
20 Iida Kallio 2004 Loimaan Uimaseura +0.87 243 3:22.03 +49.79
50m: 43.55
100m: 1:33.16
(49.61)
150m: 2:33.22
(1:00.06)
200m: 3:22.03
(48.81)
21 Tindra Sjöström 2005 Ålands Simförening +0.85 239 3:23.07 +50.83
50m: 42.65
100m: 1:36.15
(53.50)
150m: 2:37.31
(1:01.16)
200m: 3:23.07
(45.76)
- Iris Rautiainen 2005 Helsingfors Simsällskap +0.77 DSQ SW 9.4. 150m
- Hanna Blomqvist 2005 Ålands Simförening DNF
Event official at: 27.4.2019 10.55.46
2019-04-27 10.57.06 Datahandling: WinGrodan 2.3 Licensed to: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner