Tulokset Vårsimiaden 2019, Skuru
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Pass 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Stockholm Simförbund |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 4 maj 2019 till den 5 maj 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 4X100m Medley Mixed - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Ålder |
Förening |
|
|
FINA |
|
|
Tid |
Diff |
|
|
|
|
1 |
|
Neptun Mix Me 12-13 Lag 1 |
13 |
Simklubben Neptun |
|
|
|
|
|
4:43.42 |
|
|
|
|
|
|
|
Sara Lofter |
2006 |
AS2806 |
|
33.75 |
1:11.19 |
|
|
|
1:11.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Aksel Hillerström Vagli |
2006 |
AC8706 |
|
34.91 |
1:15.41 |
|
|
|
2:26.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Marcus Lundgren |
2006 |
AN1506 |
|
32.43 |
1:11.11 |
|
|
|
3:37.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Emilia Lind |
2006 |
AR8806 |
|
30.27 |
1:05.71 |
|
|
|
4:43.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Spårvägen Simförening Lag 1 |
13 |
Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
|
4:48.44 |
+5.02 |
|
|
|
|
|
Johanna Claesson |
2006 |
AY2406 |
|
35.33 |
1:13.53 |
|
|
|
1:13.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alexandra Alkas Alias |
2006 |
AE2406 |
|
36.61 |
1:18.47 |
|
|
|
2:32.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
William Erneholm |
2006 |
AD5506 |
|
32.61 |
1:11.08 |
|
|
|
3:43.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Anton Jöngren |
2006 |
AD5706 |
|
30.38 |
1:05.36 |
|
|
|
4:48.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Spårvägen Simförening lag 2 |
13 |
Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
|
4:59.45 |
+16.03 |
|
|
|
|
|
Liam Lehtonen Hebert |
2006 |
AE5706 |
|
36.67 |
1:15.79 |
|
|
|
1:15.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Frida Loqvist |
2006 |
BB6806 |
|
37.65 |
1:22.11 |
|
|
|
2:37.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Stella Egmar |
2006 |
AW9806 |
|
34.63 |
1:18.50 |
|
|
|
3:56.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pelle Wanhainen |
2006 |
AL0706 |
|
29.21 |
1:03.05 |
|
|
|
4:59.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Neptun Mix Me 12-13 Lag 2 |
13 |
Simklubben Neptun |
|
|
|
|
|
5:10.40 |
+26.98 |
|
|
|
|
|
Christos Theodosiadis |
2006 |
AI7106 |
|
37.27 |
1:17.32 |
|
|
|
1:17.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alice Stenbeck |
2006 |
AG1406 |
|
39.62 |
1:25.33 |
|
|
|
2:42.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Anna Eneroth |
2007 |
AK4607 |
|
35.25 |
1:17.57 |
|
|
|
4:00.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vincent Forss |
2007 |
AL9107 |
|
32.42 |
1:10.18 |
|
|
|
5:10.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Skuru Idrottsklubb Lag 1 |
13 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
|
5:19.32 |
+35.90 |
|
|
|
|
|
Eskil Bränström |
2006 |
AE3506 |
|
42.54 |
1:28.50 |
|
|
|
1:28.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Alva Furingsten |
2006 |
AH5806 |
|
41.08 |
1:28.02 |
|
|
|
2:56.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nora Kovacs |
2006 |
AP8406 |
|
33.55 |
1:14.29 |
|
|
|
4:10.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gabriel Klinge |
2006 |
AS0506 |
|
33.41 |
1:08.51 |
|
|
|
5:19.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Neptun Mix Me 12-13 Lag 3 |
13 |
Simklubben Neptun |
|
|
|
|
|
5:21.49 |
+38.07 |
|
|
|
|
|
Theodor Gladare |
2007 |
AC0707 |
|
37.38 |
1:21.33 |
|
|
|
1:21.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Engla Blanco |
2006 |
AS0206 |
|
40.11 |
1:27.26 |
|
|
|
2:48.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Axel Skott Storheden |
2006 |
AI3506 |
|
37.35 |
1:22.89 |
|
|
|
4:11.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sofia Bang |
2007 |
AH4607 |
|
33.12 |
1:10.01 |
|
|
|
5:21.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Spårvägen Simförening lag 3 |
13 |
Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
|
5:21.96 |
+38.54 |
|
|
|
|
|
Carla Rollvén |
2006 |
BA4406 |
|
37.57 |
1:19.99 |
|
|
|
1:19.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kristian Kasper |
2007 |
AQ7107 |
|
43.93 |
1:33.91 |
|
|
|
2:53.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Agnes Thunberg |
2007 |
AD8807 |
|
35.55 |
1:18.83 |
|
|
|
4:12.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wilmer Riisgaard |
2006 |
AR1506 |
|
31.89 |
1:09.23 |
|
|
|
5:21.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Spårvägen Simförening lag 4 |
13 |
Spårvägen Simförening |
|
|
|
|
|
5:22.60 |
+39.18 |
|
|
|
|
|
Brian Eriksson |
2007 |
AF1907 |
|
38.04 |
1:20.92 |
|
|
|
1:20.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Iris Wik |
2006 |
BC8406 |
|
40.96 |
1:29.58 |
|
|
|
2:50.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oliver Geaney |
2006 |
AH0506 |
|
36.25 |
1:22.53 |
|
|
|
4:13.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lola Hjort Mowitz |
2006 |
AI8406 |
|
32.40 |
1:09.57 |
|
|
|
5:22.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Danderyds Simförening |
13 |
Danderyds Simförening |
|
|
|
|
|
5:31.72 |
+48.30 |
|
|
|
|
|
Rebecka Barkvall |
2007 |
AK8807 |
|
37.79 |
1:17.84 |
|
|
|
1:17.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Elsa Ekenbäck |
2006 |
BO4406 |
|
43.01 |
1:31.17 |
|
|
|
2:49.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
William Lagerlöf |
2007 |
AR5507 |
|
38.40 |
1:25.81 |
|
|
|
4:14.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Erik Rosander |
2007 |
AN4307 |
|
35.39 |
1:16.90 |
|
|
|
5:31.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-05-04 09:29:13 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: IC Control Media & Sport AB |
|
|
|
|