2019-08-23   06:47:43
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Kaukaveden Kevätuinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

la

Tulokset Laji 12 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 12 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Kaukaveden kevätuinnit 2019    Tulostuspäivämäärä  27 huhtikuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Kajaani    Tulostusaika  18:27   
  Järjestäjä  Kajaanin Uimaseura         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  27 huhtikuu 2019         
 
 
Laji 12, 50m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Rico Kettunen  2009              50.41   
  Iisalmen Uimarit                   
Tuomas Lämpsä  2010              56.87   
  Vieskan Uimarit  59.53                 
Leevi Koskela  2010              1:05.19   
  Vieskan Uimarit                   
 
Laji 12, 50m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 11 - 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Tuukka Orre  2007              39.66   
  Kajaanin Uimaseura  39.18                 
Nuutti Kerkkänen  2007              42.69   
  Joensuun Uimaseura  44.15                 
Miro Knuutila  2008              43.06   
  Vieskan Uimarit  42.27                 
Topias Partinen  2007              43.75   
  Joensuun Uimaseura  45.36                 
Paavo Kilpeläinen  2008              46.35   
  Oulun Uinti 1906  45.61                 
Nicky Rajala  2007              46.61   
  Kokkolan Uimaseura  45.46                 
Santeri Vanhala  2008              47.92   
  Oulun Uinti 1906  46.09                 
Lauri Junttari  2007              48.48   
  Kemin Työväen Uimarit  53.01                 
Luka Walter  2008              51.06   
  Oulun Uinti 1906  52.91                 
10  Oliver Norrena  2008              51.96   
  Oulun Uinti 1906  51.27                 
11  Jamie Härkönen  2007              53.54   
  Oulun Uinti 1906  51.12                 
12  Jaakko Peltonen  2008              55.73   
  Oulun Uinti 1906  53.59                 
13  Anton Lopatin  2008              56.79   
  Joensuun Uimaseura  55.90                 
 
Laji 12, 50m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Konsta Kauppinen  2005              34.64   
  Joensuun Uimaseura  34.76                 
Torsti Saarela  2006              38.53   
  Vieskan Uimarit  38.76                 
Jesse Koskinen  2006              38.75   
  Kemin Työväen Uimarit  42.56                 
Tuomas Orre  2005              39.12   
  Kajaanin Uimaseura  37.57                 
 
Laji 12, 50m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Benjamin Kangas  2002              29.84   
  Uimaseura Aquila  30.00                 
Benjamin Evans  2003              31.92   
  Swimming Club Vuokatti  30.95                 
Teppo Jestoi  2003              32.83   
  Kokkolan Uimaseura  32.76                 
Aapo Karjalainen  2004              36.59   
  Kajaanin Uimaseura  38.88                 
Jeremia Saarinen  2002              38.59   
  Haukiputaan Heitto  37.61                 
Lassi Lahtinen  2004              40.80   
  Kokkolan Uimaseura  38.00                 
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  27 huhtikuu 2019 
Lisenssinhaltija: Kajaanin Uimaseura  Tulostusaika  18:27 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner