Results for Mikropolix-Uinnit 23.3.2019
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Tulokset Laji 22 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit) |
Kilpailu | Mikropolix-Uinnit 23-03-2019 | Tulostuspivmr | 25 maaliskuu 2019 | |||
Kilpailun paikkakunta | Riihimki | Tulostusaika | 15:34 | |||
Jrjestj | Riihimen Uimaseura | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupivmr | 23 maaliskuu 2019 |
Laji 22, 50m Selkuinti Naiset, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
Sponsori: MIKROPOLIX OY |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Elle Liikkanen | 2009 | Cetus Espoo | 46.20 | ||||||
2 | Luna Lauhava-Kriinen | 2009 | Cetus Espoo | 47.03 | ||||||
3 | Kertu Ploompuu | 2010 | Riihimen Uimaseura | 49.14 | ||||||
4 | Venny Snellman | 2009 | Cetus Espoo | 49.38 | ||||||
5 | Peppi Mutikainen | 2009 | Lahden Uimaseura | 50.21 | ||||||
6 | Isabel Merilinen | 2009 | Cetus Espoo | 51.21 | ||||||
7 | Vilma Pivrinta | 2009 | Cetus Espoo | 52.10 | ||||||
8 | Aada Tuononen | 2009 | Cetus Espoo | 53.50 | ||||||
9 | Aura Goodacre | 2009 | Cetus Espoo | 53.66 | ||||||
10 | Elsa Idman | 2009 | Cetus Espoo | 54.36 | ||||||
11 | Lumi Riikonen | 2010 | Riihimen Uimaseura | 55.85 | ||||||
12 | Annabel Salo | 2010 | Lahden Uimaseura | 56.75 | ||||||
13 | Meriliis Noks | 2009 | Riihimen Uimaseura | 57.26 | ||||||
14 | Neela Juvonen | 2009 | Cetus Espoo | 57.65 | ||||||
15 | Elsa Mnttri | 2009 | Cetus Espoo | 57.68 | ||||||
16 | Seera Kanerva | 2010 | Cetus Espoo | 57.80 | ||||||
17 | Milla Pylvninen | 2010 | Lahden Uimaseura | 58.15 | ||||||
18 | Veera Jrvinen | 2010 | Lahden Uimaseura | 59.05 | ||||||
19 | Venni Niemi | 2009 | Riihimen Uimaseura | 1:01.63 | ||||||
20 | Ines Valero de la Iglesia | 2010 | Cetus Espoo | 1:01.73 | ||||||
21 | Alma Mnttri | 2009 | Cetus Espoo | 1:04.08 | ||||||
- | Lilja Koppelmki | 2010 | Hyvinkn Uimaseura | DNS | ||||||
- | Alisa Myllykoski | 2009 | Simmis Wanda | DSQ | ||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lhtmerkki | ||||||||||
- | Elina Malinen | 2009 | Riihimen Uimaseura | DSQ | ||||||
SW 6.2 Uintia vatsallaan | ||||||||||
- | Emma Grnberg | 2010 | Cetus Espoo | DSQ | ||||||
SW 6.2 Uintia vatsallaan | ||||||||||
- | Lila Eskola | 2009 | Cetus Espoo | DSQ | ||||||
SW 6.2 Uintia vatsallaan | ||||||||||
Laji 22, 50m Selkuinti Naiset, Loppukilpailut 11 - 12 v |
Sponsori: MIKROPOLIX OY |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Emma Pellikka | 2007 | Riihimen Uimaseura | 43.91 | ||||||
2 | Susanne Hein | 2008 | Jrvenpn Uintiklubi | 47.24 | ||||||
3 | Kira Kondratjeva | 2008 | Tuusulan Uimaseura | 47.82 | ||||||
4 | Raakel Rihte | 2008 | Cetus Espoo | 50.41 | ||||||
5 | Ronja Taskinen | 2008 | Cetus Espoo | 50.74 | ||||||
6 | Aada Salovaara | 2007 | Cetus Espoo | 51.11 | ||||||
7 | Helmi Olander | 2008 | Riihimen Uimaseura | 51.44 | ||||||
8 | Diana Levchenko | 2008 | Hyvinkn Uimaseura | 51.71 | ||||||
9 | Kristina Lindroos | 2008 | Cetus Espoo | 52.31 | ||||||
10 | Vera Ylipekka | 2008 | Riihimen Uimaseura | 53.09 | ||||||
11 | Vilhelmiina Lindholm | 2007 | Riihimen Uimaseura | 54.27 | ||||||
12 | Iiris Tuukkanen | 2008 | Riihimen Uimaseura | 54.38 | ||||||
13 | Kerttu Tallus | 2007 | Cetus Espoo | 56.67 | ||||||
- | Anjelica Sood | 2007 | Cetus Espoo | DNS | ||||||
Laji 22, 50m Selkuinti Naiset, Loppukilpailut 13 - 99 v |
Sponsori: MIKROPOLIX OY |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Saana Yritys | 2003 | Uinti Hyvink | 31.69 | ||||||
2 | Jenni Rantanen | 2001 | HTU Stadi | 33.17 | ||||||
3 | Ronja Hellberg | 2003 | Riihimen Uimaseura | 34.25 | ||||||
4 | Wilma Walther | 2001 | HTU Stadi | 35.19 | ||||||
5 | Emma Loponen | 2003 | Simmis Wanda | 35.63 | ||||||
6 | Emilia Kouvo | 2003 | Lappeenrannan Kisa-Toverit | 35.83 | ||||||
7 | Beata Niskanen | 2004 | Tuusulan Uimaseura | 36.05 | ||||||
8 | Iida Savulahti | 2004 | Riihimen Uimaseura | 36.40 | ||||||
9 | Edla Wuori | 2003 | Nurmijrven Uinti | 36.74 | ||||||
10 | Peppi Srkel | 2004 | Simmis Wanda | 37.37 | ||||||
11 | Marikki Vuorisalo | 2005 | Nummelan Kisaajat | 37.76 | ||||||
12 | Sara Myller | 2003 | Tuusulan Uimaseura | 37.89 | ||||||
13 | Nikita Ravalt | 2002 | Riihimen Uimaseura | 39.10 | ||||||
13 | Roosa Tuomola | 2005 | Tuusulan Uimaseura | 39.10 | ||||||
15 | Iida Saarikoski | 2006 | Cetus Espoo | 39.91 | ||||||
16 | Kia Kivel | 2003 | Nummelan Kisaajat | 41.34 | ||||||
17 | Kaarina Lepp | 2004 | Haminan Uimaseura | 41.57 | ||||||
18 | Olivia Romo | 2005 | Lahden Uimaseura | 41.76 | ||||||
19 | Heli Havantola | 2003 | Nurmijrven Uinti | 42.19 | ||||||
20 | Vilmiina Weckman | 2004 | Riihimen Uimaseura | 42.75 | ||||||
21 | Aino Suominen | 2006 | Jrvenpn Uintiklubi | 43.76 | ||||||
22 | Sonja Tiira | 2003 | Jrvenpn Uintiklubi | 46.23 | ||||||
23 | Krista Viitanen | 2005 | Riihimen Uimaseura | 46.48 | ||||||
24 | Emma Sevenius | 2002 | Nurmijrven Uinti | 47.31 | ||||||
Tekij: WinGrodan 1.26.08 | Tulostuspivmr | 25 maaliskuu 2019 |
Lisenssinhaltija: Riihimen Uimaseura | Tulostusaika | 15:34 |