2020-06-06   07:14:51
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Paisuntakrooloot 2019

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Aamujakso

Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Paisuntakrooloot 2019    Tulostuspäivämäärä  16 maaliskuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Seinäjoki    Tulostusaika  12:58   
  Järjestäjä  Seinäjoen Uimarit-58         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  16 maaliskuu 2019         
 
 
Laji 9, 50m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 9 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Alma Jämsä  2011    94          53.47   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
Fanny Laiho  2010    57          1:03.15   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
Iina Tieaho  2010              DSQ   
  Nokian Pyry  59.73                 
  SW 8.2 Käsien palautus ei tapahtunut veden pinnan yläpuolella               
 
Laji 9, 50m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 10 - 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Joanna Högback  2007    331          35.21   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  35.65                 
Riialiina Kiljala  2008    304          36.25   
  Vieskan Uimarit  34.90                 
Peppi Lehtinen  2007    233          39.61   
  Kankaanpään Uimarit  37.66                 
Aina Keiski  2007    198          41.76   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  41.49                 
Linn Löfqvist  2007    178          43.26   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
Albertiina Kotkaniemi  2008    176          43.45   
  Seinäjoen Uimarit-58  40.74                 
Siiri Rantala  2007    156          45.25   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  41.21                 
Helmi Koivisto  2009    156          45.26   
  Seinäjoen Uimarit-58  47.48                 
Nana Murtomäki  2008    131          47.92   
  Seinäjoen Uimarit-58  46.60                 
10  Senja Pakkanen  2008    124          48.88   
  Kankaanpään Uimarit  49.38                 
11  Minea Kynnäs  2007    121          49.20   
  Kokkolan Uimaseura  59.44                 
12  Kaisa Hakala  2008    113          50.29   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  48.28                 
13  Siiri Nivukoski  2008    110          50.82   
  Seinäjoen Uimarit-58  52.75                 
14  Laura Björkstrand  2009    106          51.39   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
15  Lina Koivulahti  2009    92          53.94   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
16  Mai Hirvilammi  2008    76          57.48   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
17  Siiri Lintala  2009    55          1:04.03   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
Anna Korpi  2008              DSQ   
  Ilmajoen Kisailijat  58.88                 
  SW 8.2 Käsien palautus ei tapahtunut veden pinnan yläpuolella               
Ida Koivulahti  2007              DSQ   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  42.32                 
  SW 8.2 Käsien palautus ei tapahtunut veden pinnan yläpuolella               
 
Laji 9, 50m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 13 - 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Tilde Löfqvist  2004    452          31.75   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  31.51                 
Tuulia Harju  2005    424          32.44   
  Kokkolan Uimaseura  32.42                 
Julia Nelimarkka  2004    366          34.06   
  Keuruun Toverit  32.28                 
Noora Kekola  2004    359          34.28   
  Seinäjoen Uimarit-58  34.27                 
Siiri Tiilikka  2004    302          36.33   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  37.07                 
Viivi Nurmela  2004    290          36.80   
  Seinäjoen Uimarit-58  34.34                 
Noora-Maria Linna  2006    290          36.83   
  Vieskan Uimarit  35.51                 
Hanna Eveliina Hietanen  2005    266          37.89   
  Lapuan Virkiä  37.10                 
Veera Hautamäki  2005    239          39.27   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
10  Jonna Känsäkangas  2004    210          40.99   
  Kokkolan Uimaseura  41.77                 
11  Oosa Paavola  2005    205          41.32   
  Kokkolan Uimaseura  41.19                 
12  Laura Koskela  2006    197          41.87   
  Seinäjoen Uimarit-58  40.58                 
13  Nelly Korvakangas  2006    195          41.99   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  45.90                 
14  Tilda Saarela  2006    188          42.54   
  Vieskan Uimarit  42.32                 
15  Jenna Päivärinta  2005    176          43.48   
  Kokkolan Uimaseura  43.86                 
16  Aliisa Rintakoski  2004    157          45.17   
  Seinäjoen Uimarit-58  45.44                 
17  Oona Hollström  2006    141          46.81   
  Keuruun Toverit                   
18  Anni Sivonen  2006    125          48.65   
  Vaajakosken Uimaseura                   
19  Mariana Mäki  2006    85          55.26   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
 
Laji 9, 50m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 16 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Emma Haglund  2003    516          30.39   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  29.51                 
Petra Kivi  2003    509          30.52   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  29.46                 
Juliana Niinisalo  2002    422          32.48   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  31.05                 
Lise Strandberg  2003    382          33.60   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  34.02                 
Milla Laiteenmäki  2001    358          34.31   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  32.94                 
Salla-Maaria Kauppinen  2002    353          34.49   
  Kokkolan Uimaseura  34.38                 
Annukka Jouppila  2003    350          34.57   
  Seinäjoen Uimarit-58  33.32                 
Sara Ikonen  2002    316          35.79   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  34.63                 
Emma Mustonen  2002    304          36.24   
  Lapuan Virkiä  36.74                 
10  Elsa Parikka  2002    281          37.19   
  Vaajakosken Uimaseura  37.76                 
11  Julia Järvelin  2003    212          40.88   
  Vaajakosken Uimaseura                   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  16 maaliskuu 2019 
Lisenssinhaltija: Seinäjoen Uimarit-58  Tulostusaika  12:58 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner