2020-04-01   03:21:05
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Paisuntakrooloot 2019

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Aamujakso

Tulokset Laji 13 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 13 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Paisuntakrooloot 2019    Tulostuspäivämäärä  16 maaliskuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Seinäjoki    Tulostusaika  14:19   
  Järjestäjä  Seinäjoen Uimarit-58         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  16 maaliskuu 2019         
 
 
Laji 13, 400m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Albertiina Kotkaniemi  2008    285  1:22.93  2:54.85  4:28.51    5:56.18   
  Seinäjoen Uimarit-58  6:03.78                 
                     
Nana Murtomäki  2008    239  1:24.96  3:01.95  4:38.21    6:17.76   
  Seinäjoen Uimarit-58  6:02.14                 
                     
Helmi Koivisto  2009    185  1:35.39  3:22.41  5:09.13    6:51.00   
  Seinäjoen Uimarit-58  7:03.25                 
                     
Siiri Nivukoski  2008    149  1:42.37  3:35.85  5:29.75    7:22.01   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
                     
 
Laji 13, 400m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 12 - 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Hilla Känkänen  2006    471  1:10.65  2:27.98  3:46.38    5:01.29   
  Porin Uimaseura  5:04.66                 
                     
Tiia Reini  2007    286  1:23.95  2:55.83  4:27.39    5:55.71   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  7:13.14                 
                     
Kristina Helsing  2007    286  1:24.43  2:54.79  4:27.04    5:55.89   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  6:26.95                 
                     
Neela Perälä  2006    157  1:35.94  3:29.71  5:22.99    7:14.34   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls                   
                     
Siiri Kaatikko  2007    134  1:47.56  3:47.40  5:42.22    7:38.06   
  Seinäjoen Uimarit-58  8:11.93                 
                     
Nina Kinnunen  2007              DSQ   
  Seinäjoen Uimarit-58                   
  SW 10.2 Ei suorittanut koko kilpailumatkaa yksin uidessaan               
                     
 
Laji 13, 400m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 14 - 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Laura Sofia Oksakari  2005    456  1:12.77  2:31.56  3:49.46    5:04.60   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  5:01.38                 
                     
Vilma Rintala  2005    427  1:12.76  2:32.28  3:52.28    5:11.23   
  Kokkolan Uimaseura  5:03.00                 
                     
Jenna Korpilahti  2005    361  1:19.40  2:43.56  4:07.46    5:29.28   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  5:21.49                 
                     
Iida-Isabella Pakka  2004    345  1:17.99  2:43.00  4:10.09    5:34.13   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  5:48.49                 
                     
Aliisa Rintakoski  2004    252  1:27.56  3:03.67  4:39.09    6:11.07   
  Seinäjoen Uimarit-58  6:39.57                 
                     
Ronya Rajala  2005    236  1:24.69  3:03.34  4:43.61    6:19.30   
  Kokkolan Uimaseura  6:37.48                 
                     
Fanny Granvik  2004    225  1:27.56  3:06.45  4:47.30    6:25.10   
  Seinäjoen Uimarit-58  6:37.88                 
                     
Sanni Porkkala  2004    191  1:32.46  3:15.63  5:02.28    6:47.14   
  Seinäjoen Uimarit-58  6:33.90                 
                     
 
Laji 13, 400m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 16 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Maija Björkholm  2003    496  1:11.87  2:27.38  3:43.24    4:56.17   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  4:52.47                 
                     
Minttu-Marie Rasinpää  2001    494  1:08.84  2:23.80  3:40.58    4:56.54   
  Seinäjoen Uimarit-58  4:49.20                 
                     
Annukka Jouppila  2003    446  1:12.62  2:32.41  3:51.71    5:06.83   
  Seinäjoen Uimarit-58  5:11.21                 
                     
Ninni Eriksson  2003    406  1:15.70  2:36.06  3:56.49    5:16.49   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  5:02.48                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  16 maaliskuu 2019 
Lisenssinhaltija: Seinäjoen Uimarit-58  Tulostusaika  14:19 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner