Results for Danish Open 2019 & DMJ-L 2019
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heat resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangør |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup svømmehal |
Dansk Svømmeunion |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50m |
Stævne dato: |
5. apr 2019 to 9. apr 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 44, 100m Frisvømning Herrer, DO - A Finale |
|
|
|
49.06 |
|
|
|
Jakob S. Andkjær |
1985 |
Vallensbæk |
DEN |
Aarhus, Danmark |
|
07-07-2007 |
|
|
|
|
|
|
50.19 |
|
|
|
Magnus Westermann |
1995 |
Herlev Svø |
DEN |
Poznan, Polen |
|
11-07-2013 |
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Mathias Zander Rysgaard |
1998 |
Holbæk Svømme Klub |
+0.65 |
839 |
49.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Kevin Witt Christensen |
1995 |
Farum Svømmeklub |
+0.67 |
828 |
49.95 |
+0.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Frederik Rindshøj |
1999 |
Sigma Swim Allerød |
+0.71 |
805 |
50.42 |
+0.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Daniel Skaaning |
1993 |
Swim Team Taastrup - VATCPH |
+0.58 |
798 |
50.57 |
+0.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Marcus Krøyer Svendsen |
1997 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
+0.68 |
764 |
51.31 |
+1.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Sebastian Tullberg |
2000 |
Hørsholm Svømmeforening |
+0.66 |
756 |
51.48 |
+1.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Andreas Hansen |
2000 |
Vejle Svømmeklub |
+0.65 |
738 |
51.90 |
+2.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Frans Johannessen |
1992 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
+0.69 |
736 |
51.94 |
+2.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 08-04-2019 18:59:39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 44, 100m Frisvømning Herrer, DO - B Finale |
|
|
|
49.06 |
|
|
|
Jakob S. Andkjær |
1985 |
Vallensbæk |
DEN |
Aarhus, Danmark |
|
07-07-2007 |
|
|
|
|
|
|
50.19 |
|
|
|
Magnus Westermann |
1995 |
Herlev Svø |
DEN |
Poznan, Polen |
|
11-07-2013 |
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Mikkel Gadgaard |
1999 |
Esbjerg Svømmeklub |
+0.69 |
736 |
51.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Oliver Jacobsen |
1997 |
Hvidovre Svømmeklub |
+0.72 |
718 |
52.37 |
+0.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Frederik Dalhøj Paulsen |
1998 |
Sigma Swim Birkerød |
+0.61 |
717 |
52.39 |
+0.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Rasmus Udbye |
2000 |
Horsens Svømmeklub |
+0.70 |
712 |
52.53 |
+0.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Sebastian Ovesen |
1994 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
+0.64 |
707 |
52.65 |
+0.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Alexander Eggers |
1999 |
Sigma Swim Birkerød |
+0.69 |
700 |
52.83 |
+0.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Markus Kjeldsen |
2000 |
Silkeborg Svømmeklub |
+0.76 |
694 |
52.96 |
+1.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Anton Borring Andersen |
1999 |
Sigma Swim Allerød |
+0.64 |
694 |
52.97 |
+1.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 08-04-2019 18:59:39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
08-04-2019 18:59.55 |
Datahandling: WinGrodan 2.3 |
Licens til: Dansk Svømmeunion |
|
|
|
|