Resultat för TYR Vantaa Junior Meet 2019
Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.
La aamu klo 9.30
Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
Kilpailu | TYR VANTAA JUNIOR MEET 2019 | Tulostuspäivämäärä | 02 maaliskuu 2019 | |||
Kilpailun paikkakunta | Vantaa | Tulostusaika | 12:48 | |||
Järjestäjä | Simmis Wanda | |||||
Allas | 50m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 02 maaliskuu 2019 |
Laji 6, 100m RU P-12, 14, 16, 18, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
Sponsori: TKP Print |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Ralf Rändla | 2008 | Ujumisklubi Briis | 44.03 | 1:32.12 | |||||
2 | Mark Kellinsalmi | 2007 | Stadin Delfiinit | 47.85 | 1:36.96 | |||||
3 | Nikita Rantsev | 2007 | Uimaseura Helsinki | 46.44 | 1:38.32 | |||||
4 | Märt Lukas Marran | 2008 | Ujumisklubi Briis | 48.90 | 1:40.47 | |||||
5 | Christian Edelman | 2007 | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 48.86 | 1:41.27 | |||||
6 | Ilja Belov | 2007 | Simmis Wanda | 48.42 | 1:41.50 | |||||
7 | Juho Kallio | 2007 | Porin Uimaseura | 48.46 | 1:41.51 | |||||
8 | Onni Rahkonen | 2007 | Simmis Grani | 49.84 | 1:43.09 | |||||
9 | Pravin Perasath | 2008 | Simmis Wanda | 50.09 | 1:45.05 | |||||
10 | Eelis Lummaa | 2007 | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 50.74 | 1:47.61 | |||||
11 | Antony Tran | 2009 | Stadin Delfiinit | 54.11 | 1:48.26 | |||||
12 | Amos Mäkilä | 2007 | Simmis Grani | 52.81 | 1:52.43 | |||||
13 | Rron Shala | 2007 | Simmis Grani | 54.68 | 1:53.08 | |||||
14 | Leo Nieminen | 2007 | ORCA Helsinki | 53.31 | 1:53.18 | |||||
15 | Patrik Ventus | 2007 | Simmis Grani | 54.18 | 1:54.49 | |||||
16 | Aatu Airaksinen | 2007 | Simmis Wanda | 57.73 | 1:59.11 | |||||
17 | Daniel Santala | 2009 | Stadin Delfiinit | 57.13 | 1:59.61 | |||||
18 | Joel Wahlman | 2008 | Vanders | 56.64 | 2:00.94 | |||||
19 | Timur Gerasimenko | 2009 | Stadin Delfiinit | 58.66 | 2:01.54 | |||||
20 | Joel Sulonen | 2007 | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 56.79 | 2:01.63 | |||||
21 | Lauri Rantsi | 2008 | Vanders | 57.60 | 2:01.66 | |||||
22 | Kevin Kaznakov | 2009 | Stadin Delfiinit | 57.82 | 2:04.51 | |||||
23 | Arttu Kaskimies | 2008 | Gladius Kirkkonummi | 1:00.11 | 2:05.22 | |||||
24 | Luka Haimi | 2009 | Simmis Wanda | 1:00.46 | 2:05.32 | |||||
25 | Jasper Lukas Pellervo Pihlava | 2008 | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 58.31 | 2:05.35 | |||||
26 | Eero Hedemäki | 2008 | Simmis Grani | 1:00.95 | 2:06.81 | |||||
27 | Mathias Eerola | 2008 | Simmis Grani | 1:00.78 | 2:07.89 | |||||
28 | Adrian Banar | 2008 | Stadin Delfiinit | 1:04.71 | 2:18.38 | |||||
29 | Matias Rauhala | 2008 | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 1:06.09 | 2:18.51 | |||||
30 | Matias Väisänen | 2008 | Tuusulan Uimaseura | 1:05.96 | 2:20.06 | |||||
31 | Niklas Honkanen | 2008 | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 1:08.74 | 2:22.16 | |||||
32 | Roope Rantanen | 2008 | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 1:11.90 | 2:29.85 | |||||
- | Joonas Salk | 2007 | Ujumisklubi Briis | DSQ | ||||||
SW 10.5 Kävely / ponnistaminen altaan pohjassa | ||||||||||
- | Lauri Kirjonen | 2007 | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | DSQ | ||||||
SW 7.4 Eriaikaisia jalkaliikkeitä | ||||||||||
Laji 6, 100m RU P-12, 14, 16, 18, Loppukilpailut 13 - 14 v |
Sponsori: TKP Print |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Samuel Halminen | 2005 | Helsingfors Simsällskap | 37.44 | 1:18.49 | |||||
2 | Serhat Kalin | 2005 | ORCA Helsinki | 38.05 | 1:20.66 | |||||
3 | Egor Yaskin | 2005 | Russia Madwave Swimming Club | 39.37 | 1:22.14 | |||||
4 | Anton Kettunen | 2005 | Gladius Kirkkonummi | 39.50 | 1:22.62 | |||||
5 | Karl Markus Tennokese | 2005 | Ujumisklubi Briis | 39.00 | 1:23.04 | |||||
6 | Aleksandr Sapogov | 2005 | Russia Madwave Swimming Club | 39.46 | 1:24.09 | |||||
7 | Boris Minkovski | 2006 | Cetus Espoo | 39.92 | 1:24.13 | |||||
8 | Aleksanteri Nissinen | 2005 | Swimming Jyväskylä | 39.77 | 1:25.40 | |||||
9 | Juho Törmä | 2005 | Porin Uimaseura | 40.80 | 1:25.44 | |||||
10 | Aleksandr Vysotskiy | 2006 | ORCA Helsinki | 41.30 | 1:25.85 | |||||
11 | Eemil Reijonen | 2005 | Cetus Espoo | 41.24 | 1:26.28 | |||||
12 | Patrik Reiman | 2005 | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 41.34 | 1:26.46 | |||||
13 | Urho Käkelä | 2005 | Tuusulan Uimaseura | 41.43 | 1:27.29 | |||||
14 | Lauri-Pekka Pakomäki | 2006 | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 41.79 | 1:28.58 | |||||
15 | Roger Ruhno | 2006 | Ujumisklubi Briis | 41.11 | 1:29.63 | |||||
16 | Risto Kallström | 2006 | Cetus Espoo | 42.87 | 1:30.70 | |||||
17 | Veeti Valdolin | 2005 | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 42.76 | 1:30.83 | |||||
18 | Jani Ekman | 2006 | Simmis Wanda | 44.32 | 1:32.63 | |||||
19 | Eeli Partanen | 2005 | Cetus Espoo | 43.25 | 1:32.81 | |||||
20 | Karl-Eerik Rooni | 2006 | Ujumisklubi Briis | 43.66 | 1:32.86 | |||||
21 | Heikki Ianes | 2005 | Simmis Wanda | 44.49 | 1:33.22 | |||||
22 | Aleksandr Iaremenko | 2006 | Russia Madwave Swimming Club | 44.02 | 1:35.93 | |||||
23 | Nico Kulju | 2006 | Simmis Wanda | 45.63 | 1:37.17 | |||||
24 | Jarko Miller | 2006 | Ujumisklubi Briis | 47.02 | 1:37.39 | |||||
25 | Frans Sandblom | 2006 | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 47.74 | 1:41.74 | |||||
26 | Santeri Holmberg | 2006 | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 48.03 | 1:41.77 | |||||
27 | Benjamin Winqvist | 2006 | Cetus Espoo | 48.81 | 1:41.99 | |||||
28 | Jooa Katavisto | 2006 | ORCA Helsinki | 47.66 | 1:42.00 | |||||
29 | Olli Surakka | 2005 | Simmis Wanda | 48.40 | 1:43.13 | |||||
30 | Onni Lehtimäki | 2006 | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 50.41 | 1:43.37 | |||||
31 | Oscar Westerberg | 2005 | Cetus Espoo | 47.40 | 1:43.42 | |||||
32 | Jesper Dolk | 2005 | Nurmijärven Uinti | 50.63 | 1:43.53 | |||||
33 | Anton Visulainen | 2005 | HTU Stadi | 47.73 | 1:43.95 | |||||
34 | Kasper Kainonen | 2005 | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 48.95 | 1:45.07 | |||||
35 | Johan Hujanen | 2006 | Simmis Grani | 50.52 | 1:46.00 | |||||
36 | Luis Valero de la Iglesia | 2006 | Cetus Espoo | 51.16 | 1:46.46 | |||||
37 | Ricco Poldveer | 2006 | Ujumisklubi Briis | 50.47 | 1:48.15 | |||||
38 | Matias Kukkonen | 2006 | ORCA Helsinki | 51.42 | 1:48.50 | |||||
39 | Ilmari Silventoinen | 2005 | Simmis Wanda | 50.12 | 1:50.69 | |||||
40 | Daniel Guzhov | 2006 | Vanders | 55.70 | 1:58.99 | |||||
41 | Anton Ahonen | 2006 | Cetus Espoo | 58.11 | 2:02.44 | |||||
- | Juuso Kuusala | 2006 | Simmis Wanda | DNS | ||||||
- | Alexander Kaznakov | 2006 | Stadin Delfiinit | DSQ | ||||||
SW 7.6 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa | ||||||||||
- | Dilen Jalonen | 2006 | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | DSQ | ||||||
SW 7.6 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa | ||||||||||
- | Kaspar Annus | 2006 | Ujumisklubi Briis | DSQ | ||||||
SW 7.6 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa | ||||||||||
Laji 6, 100m RU P-12, 14, 16, 18, Loppukilpailut 15 - 16 v |
Sponsori: TKP Print |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Joonas Maaranen | 2004 | Hyvinkään Uimaseura | 35.65 | 1:15.22 | |||||
2 | Juuso Rahikainen | 2003 | Tuusulan Uimaseura | 36.34 | 1:16.35 | |||||
3 | Henri Heikkilä | 2003 | Uimaseura Aquila | 36.59 | 1:16.81 | |||||
4 | Miro Merinen | 2003 | Simmis Wanda | 37.49 | 1:19.26 | |||||
5 | Eemeli Nylund | 2003 | Heinolan Isku | 38.26 | 1:22.27 | |||||
6 | Joona Kuitu | 2004 | Simmis Wanda | 39.57 | 1:22.50 | |||||
7 | Justus Holtari | 2004 | Cetus Espoo | 40.23 | 1:25.17 | |||||
8 | Lauri Cederberg | 2003 | Järvenpään Uintiklubi | 40.91 | 1:25.61 | |||||
9 | Masih Tantula | 2004 | Simmis Grani | 40.98 | 1:26.76 | |||||
10 | Vi Thai Ngô | 2004 | Simmis Wanda | 40.32 | 1:27.33 | |||||
11 | Veeti Salminen | 2004 | Simmis Wanda | 41.51 | 1:27.37 | |||||
12 | Tommi Myllynen | 2004 | Nurmijärven Uinti | 44.39 | 1:29.04 | |||||
13 | Aleksi Rissanen | 2004 | Simmis Wanda | 41.89 | 1:30.14 | |||||
14 | Yufei Meng | 2004 | Simmis Grani | 43.20 | 1:32.17 | |||||
15 | Jaska Schoenmakers | 2004 | Tuusulan Uimaseura | 44.18 | 1:36.30 | |||||
16 | Aleksandr Petukhov | 2004 | ORCA Helsinki | 49.32 | 1:40.85 | |||||
17 | Daniel Kabonen | 2004 | Simmis Wanda | 49.10 | 1:43.80 | |||||
18 | Miko Mikkola | 2004 | Simmis Wanda | 49.59 | 1:45.66 | |||||
19 | Sami Savolainen | 2004 | Nurmijärven Uinti | 51.35 | 1:46.59 | |||||
20 | Ilja Buzetski | 2004 | Simmis Wanda | 55.67 | 2:01.28 | |||||
Laji 6, 100m RU P-12, 14, 16, 18, Loppukilpailut 17 - 18 v |
Sponsori: TKP Print |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Benjamin Kangas | 2002 | Uimaseura Aquila | 35.36 | 1:14.01 | |||||
2 | Jerry Roine | 2002 | Järvenpään Uintiklubi | 36.21 | 1:18.00 | |||||
3 | Heikki Väkeväinen | 2002 | Gladius Kirkkonummi | 37.25 | 1:19.50 | |||||
4 | Samuel Syrjänen | 2002 | Simmis Wanda | 38.48 | 1:22.32 | |||||
5 | Muhammed Tantula | 2002 | Simmis Grani | 39.89 | 1:24.92 | |||||
6 | Ilari Silventoinen | 2002 | Simmis Wanda | 40.27 | 1:25.23 | |||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 | Tulostuspäivämäärä | 02 maaliskuu 2019 |
Lisenssinhaltija: Simmis Wanda | Tulostusaika | 12:48 |