Tulokset TYR Vantaa Junior Meet 2019
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
La aamu klo 9.30
Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
Kilpailu | TYR VANTAA JUNIOR MEET 2019 | Tulostuspäivämäärä | 02 maaliskuu 2019 | |||
Kilpailun paikkakunta | Vantaa | Tulostusaika | 10:34 | |||
Järjestäjä | Simmis Wanda | |||||
Allas | 50m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 02 maaliskuu 2019 |
Laji 2, 50m SU P-11, 13, 16, 18, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat |
Sponsori: K.A. Löfgren Ky |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Pravin Perasath | 2008 | Simmis Wanda | 38.87 | ||||||
2 | Ralf Rändla | 2008 | Ujumisklubi Briis | 39.04 | ||||||
3 | Jan Voloshin | 2008 | Uimaseura Helsinki | 39.66 | ||||||
4 | Vadim Berezkin | 2008 | Russia Madwave Swimming Club | 41.94 | ||||||
5 | Märt Lukas Marran | 2008 | Ujumisklubi Briis | 42.26 | ||||||
6 | Ralf Rannamäe | 2008 | Ujumisklubi Briis | 42.69 | ||||||
7 | Sasu Koivunen | 2008 | Octopus Lohja | 44.35 | ||||||
8 | Mathias Eerola | 2008 | Simmis Grani | 45.55 | ||||||
9 | Milo Kallio | 2008 | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 46.85 | ||||||
10 | Konstantin Terekhov | 2008 | Vanders | 47.68 | ||||||
11 | Adrian Banar | 2008 | Stadin Delfiinit | 48.12 | ||||||
12 | Lauri Rantsi | 2008 | Vanders | 48.41 | ||||||
13 | Timur Gerasimenko | 2009 | Stadin Delfiinit | 48.44 | ||||||
14 | Elias Nord | 2008 | Vanders | 48.50 | ||||||
15 | Kaapo Piironen | 2008 | Vanders | 48.72 | ||||||
16 | Niklas Honkanen | 2008 | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 48.77 | ||||||
17 | Joel Wahlman | 2008 | Vanders | 49.22 | ||||||
18 | Kevin Kaznakov | 2009 | Stadin Delfiinit | 49.72 | ||||||
19 | Antony Tran | 2009 | Stadin Delfiinit | 50.59 | ||||||
20 | Konsta Hiltunen | 2009 | Hyvinkään Uimaseura | 50.83 | ||||||
21 | Arttu Kaskimies | 2008 | Gladius Kirkkonummi | 51.55 | ||||||
22 | Onni Tuohino | 2008 | Vanders | 53.44 | ||||||
23 | Matias Rauhala | 2008 | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 53.69 | ||||||
24 | Roope Rantanen | 2008 | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 54.68 | ||||||
25 | Matias Väisänen | 2008 | Tuusulan Uimaseura | 55.43 | ||||||
26 | Oiva Mandelin | 2009 | HTU Stadi | 55.46 | ||||||
27 | Jesper Arvela | 2010 | Hyvinkään Uimaseura | 56.63 | ||||||
28 | Daniel Santala | 2009 | Stadin Delfiinit | 56.79 | ||||||
29 | Jasper Lukas Pellervo Pihlava | 2008 | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 57.87 | ||||||
30 | Niilo Halonen | 2009 | HTU Stadi | 1:04.51 | ||||||
31 | Kasperi Kenttä | 2008 | Hyvinkään Uimaseura | 1:04.76 | ||||||
- | Esa Währn | 2008 | Vanders | DSQ | ||||||
SW 6.2 Uintia vatsallaan | ||||||||||
- | Luka Haimi | 2009 | Simmis Wanda | DSQ | ||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
Laji 2, 50m SU P-11, 13, 16, 18, Loppukilpailut 12 - 13 v |
Sponsori: K.A. Löfgren Ky |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Boris Minkovski | 2006 | Cetus Espoo | 34.26 | ||||||
2 | Risto Kallström | 2006 | Cetus Espoo | 35.30 | ||||||
3 | Kenneth Jogis | 2006 | Ujumisklubi Briis | 36.26 | ||||||
4 | Aleksandr Iaremenko | 2006 | Russia Madwave Swimming Club | 36.81 | ||||||
5 | Tomi Silander | 2006 | Cetus Espoo | 37.61 | ||||||
6 | Nico Kulju | 2006 | Simmis Wanda | 37.68 | ||||||
7 | Aarne Laurila | 2006 | Cetus Espoo | 38.41 | ||||||
8 | Onni Lehtimäki | 2006 | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 38.57 | ||||||
9 | Matias Kukkonen | 2006 | ORCA Helsinki | 38.83 | ||||||
10 | Lauri-Pekka Pakomäki | 2006 | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 38.99 | ||||||
11 | Ricco Poldveer | 2006 | Ujumisklubi Briis | 39.31 | ||||||
12 | Gregor Ilves | 2007 | Ujumisklubi Briis | 39.32 | ||||||
13 | Jarko Miller | 2006 | Ujumisklubi Briis | 39.68 | ||||||
14 | Joonas Salk | 2007 | Ujumisklubi Briis | 40.04 | ||||||
15 | Karl-Eerik Rooni | 2006 | Ujumisklubi Briis | 40.64 | ||||||
16 | Ilja Belov | 2007 | Simmis Wanda | 40.69 | ||||||
17 | Lauri Valtanen | 2007 | Simmis Wanda | 40.79 | ||||||
18 | Daniel Guzhov | 2006 | Vanders | 41.05 | ||||||
19 | Onni Rahkonen | 2007 | Simmis Grani | 41.30 | ||||||
20 | Benjamin Winqvist | 2006 | Cetus Espoo | 41.44 | ||||||
21 | Dilen Jalonen | 2006 | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 41.47 | ||||||
22 | Luis Valero de la Iglesia | 2006 | Cetus Espoo | 41.56 | ||||||
23 | Eelis Lummaa | 2007 | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 41.87 | ||||||
24 | Artjom Malofejev | 2007 | Vanders | 42.06 | ||||||
25 | Tomas Laine | 2006 | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 42.30 | ||||||
26 | Juho Kallio | 2007 | Porin Uimaseura | 42.59 | ||||||
27 | Jani Ekman | 2006 | Simmis Wanda | 42.68 | ||||||
28 | Joel Sulonen | 2007 | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 43.09 | ||||||
29 | Christian Edelman | 2007 | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 43.53 | ||||||
30 | Mihhail Janson | 2006 | Stadin Delfiinit | 43.56 | ||||||
31 | Anton Ahonen | 2006 | Cetus Espoo | 43.66 | ||||||
32 | Amos Mäkilä | 2007 | Simmis Grani | 44.20 | ||||||
33 | Frans Sandblom | 2006 | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 44.28 | ||||||
34 | Sampo Rahikainen | 2006 | Tuusulan Uimaseura | 44.45 | ||||||
35 | Jooa Katavisto | 2006 | ORCA Helsinki | 46.36 | ||||||
36 | Alexander Kaznakov | 2006 | Stadin Delfiinit | 47.83 | ||||||
37 | Leo Nieminen | 2007 | ORCA Helsinki | 48.41 | ||||||
38 | Risto Hyvenen | 2007 | Simmis Wanda | 48.45 | ||||||
39 | Aatu Airaksinen | 2007 | Simmis Wanda | 50.89 | ||||||
40 | Lauri Kirjonen | 2007 | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 54.98 | ||||||
41 | Eerik Välipakka | 2007 | ORCA Helsinki | 55.80 | ||||||
- | Juuso Kuusala | 2006 | Simmis Wanda | DNS | ||||||
- | Johan Hujanen | 2006 | Simmis Grani | DSQ | ||||||
SW 6.2 Uintia vatsallaan | ||||||||||
- | Mark Kellinsalmi | 2007 | Stadin Delfiinit | DSQ | ||||||
SW 6.3 Sukellus uidessa/maaliin tullessa | ||||||||||
Laji 2, 50m SU P-11, 13, 16, 18, Loppukilpailut 14 - 16 v |
Sponsori: K.A. Löfgren Ky |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Juuso Rahikainen | 2003 | Tuusulan Uimaseura | 30.73 | ||||||
2 | Henri Heikkilä | 2003 | Uimaseura Aquila | 30.93 | ||||||
3 | Miro Merinen | 2003 | Simmis Wanda | 30.94 | ||||||
4 | Endrik Einberg | 2004 | Ujumisklubi Briis | 32.05 | ||||||
5 | Aki Hakkarainen | 2003 | Simmis Wanda | 32.53 | ||||||
6 | Aleksi Kauppinen | 2003 | Tuusulan Uimaseura | 33.54 | ||||||
7 | Joona Kuitu | 2004 | Simmis Wanda | 34.25 | ||||||
7 | Juho Törmä | 2005 | Porin Uimaseura | 34.25 | ||||||
9 | Nuutti Laitinen | 2004 | Cetus Espoo | 34.30 | ||||||
10 | Akseli Maaranen | 2004 | Hyvinkään Uimaseura | 34.65 | ||||||
11 | Veeti Salminen | 2004 | Simmis Wanda | 34.85 | ||||||
12 | Eemeli Nylund | 2003 | Heinolan Isku | 35.16 | ||||||
13 | Yufei Meng | 2004 | Simmis Grani | 35.21 | ||||||
14 | Lauri Cederberg | 2003 | Järvenpään Uintiklubi | 35.24 | ||||||
15 | Justus Holtari | 2004 | Cetus Espoo | 35.64 | ||||||
16 | Jimi Kojo | 2005 | Uimaseura Aquila | 36.10 | ||||||
17 | Mairo Muidre | 2005 | Ujumisklubi Briis | 36.26 | ||||||
18 | Masih Tantula | 2004 | Simmis Grani | 36.46 | ||||||
19 | Aarni Linderborg | 2005 | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 36.54 | ||||||
20 | Karl Markus Tennokese | 2005 | Ujumisklubi Briis | 37.12 | ||||||
21 | Eeli Partanen | 2005 | Cetus Espoo | 38.14 | ||||||
22 | Miko Mikkola | 2004 | Simmis Wanda | 38.56 | ||||||
23 | Daniel Kabonen | 2004 | Simmis Wanda | 39.22 | ||||||
24 | Heikki Ianes | 2005 | Simmis Wanda | 40.76 | ||||||
25 | Vi Thai Ngô | 2004 | Simmis Wanda | 41.49 | ||||||
26 | Jesper Dolk | 2005 | Nurmijärven Uinti | 44.04 | ||||||
27 | Aleksi Rissanen | 2004 | Simmis Wanda | 44.07 | ||||||
28 | Ilja Buzetski | 2004 | Simmis Wanda | 46.69 | ||||||
29 | Ilmari Silventoinen | 2005 | Simmis Wanda | 47.57 | ||||||
Laji 2, 50m SU P-11, 13, 16, 18, Loppukilpailut 17 - 18 v |
Sponsori: K.A. Löfgren Ky |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Jiri Järvinen | 2001 | Swimming Jyväskylä | 30.15 | ||||||
2 | Benjamin Kangas | 2002 | Uimaseura Aquila | 30.82 | ||||||
3 | Muhammed Tantula | 2002 | Simmis Grani | 35.82 | ||||||
4 | Heikki Väkeväinen | 2002 | Gladius Kirkkonummi | 37.16 | ||||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 | Tulostuspäivämäärä | 02 maaliskuu 2019 |
Lisenssinhaltija: Simmis Wanda | Tulostusaika | 10:34 |