2020-02-21   16:35:44
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset TYR Vantaa Junior Meet 2019

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

La aamu klo 9.30

Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) 
 
  Kilpailu  TYR VANTAA JUNIOR MEET 2019    Tulostuspäivämäärä  02 maaliskuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Vantaa    Tulostusaika  10:34   
  Järjestäjä  Simmis Wanda         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  02 maaliskuu 2019         
 
 
Laji 2, 50m SU P-11, 13, 16, 18, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat 
Sponsori: K.A. Löfgren Ky 
 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Pravin Perasath  2008  Simmis Wanda            38.87   
Ralf Rändla  2008  Ujumisklubi Briis            39.04   
Jan Voloshin  2008  Uimaseura Helsinki            39.66   
Vadim Berezkin  2008  Russia Madwave Swimming Club            41.94   
Märt Lukas Marran  2008  Ujumisklubi Briis            42.26   
Ralf Rannamäe  2008  Ujumisklubi Briis            42.69   
Sasu Koivunen  2008  Octopus Lohja            44.35   
Mathias Eerola  2008  Simmis Grani            45.55   
Milo Kallio  2008  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku            46.85   
10  Konstantin Terekhov  2008  Vanders            47.68   
11  Adrian Banar  2008  Stadin Delfiinit            48.12   
12  Lauri Rantsi  2008  Vanders            48.41   
13  Timur Gerasimenko  2009  Stadin Delfiinit            48.44   
14  Elias Nord  2008  Vanders            48.50   
15  Kaapo Piironen  2008  Vanders            48.72   
16  Niklas Honkanen  2008  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku            48.77   
17  Joel Wahlman  2008  Vanders            49.22   
18  Kevin Kaznakov  2009  Stadin Delfiinit            49.72   
19  Antony Tran  2009  Stadin Delfiinit            50.59   
20  Konsta Hiltunen  2009  Hyvinkään Uimaseura            50.83   
21  Arttu Kaskimies  2008  Gladius Kirkkonummi            51.55   
22  Onni Tuohino  2008  Vanders            53.44   
23  Matias Rauhala  2008  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku            53.69   
24  Roope Rantanen  2008  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku            54.68   
25  Matias Väisänen  2008  Tuusulan Uimaseura            55.43   
26  Oiva Mandelin  2009  HTU Stadi            55.46   
27  Jesper Arvela  2010  Hyvinkään Uimaseura            56.63   
28  Daniel Santala  2009  Stadin Delfiinit            56.79   
29  Jasper Lukas Pellervo Pihlava  2008  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku            57.87   
30  Niilo Halonen  2009  HTU Stadi            1:04.51   
31  Kasperi Kenttä  2008  Hyvinkään Uimaseura            1:04.76   
Esa Währn  2008  Vanders            DSQ   
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
Luka Haimi  2009  Simmis Wanda            DSQ   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
                     
 
Laji 2, 50m SU P-11, 13, 16, 18, Loppukilpailut 12 - 13 v 
Sponsori: K.A. Löfgren Ky 
 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Boris Minkovski  2006  Cetus Espoo            34.26   
Risto Kallström  2006  Cetus Espoo            35.30   
Kenneth Jogis  2006  Ujumisklubi Briis            36.26   
Aleksandr Iaremenko  2006  Russia Madwave Swimming Club            36.81   
Tomi Silander  2006  Cetus Espoo            37.61   
Nico Kulju  2006  Simmis Wanda            37.68   
Aarne Laurila  2006  Cetus Espoo            38.41   
Onni Lehtimäki  2006  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku            38.57   
Matias Kukkonen  2006  ORCA Helsinki            38.83   
10  Lauri-Pekka Pakomäki  2006  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku            38.99   
11  Ricco Poldveer  2006  Ujumisklubi Briis            39.31   
12  Gregor Ilves  2007  Ujumisklubi Briis            39.32   
13  Jarko Miller  2006  Ujumisklubi Briis            39.68   
14  Joonas Salk  2007  Ujumisklubi Briis            40.04   
15  Karl-Eerik Rooni  2006  Ujumisklubi Briis            40.64   
16  Ilja Belov  2007  Simmis Wanda            40.69   
17  Lauri Valtanen  2007  Simmis Wanda            40.79   
18  Daniel Guzhov  2006  Vanders            41.05   
19  Onni Rahkonen  2007  Simmis Grani            41.30   
20  Benjamin Winqvist  2006  Cetus Espoo            41.44   
21  Dilen Jalonen  2006  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku            41.47   
22  Luis Valero de la Iglesia  2006  Cetus Espoo            41.56   
23  Eelis Lummaa  2007  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku            41.87   
24  Artjom Malofejev  2007  Vanders            42.06   
25  Tomas Laine  2006  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku            42.30   
26  Juho Kallio  2007  Porin Uimaseura            42.59   
27  Jani Ekman  2006  Simmis Wanda            42.68   
28  Joel Sulonen  2007  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku            43.09   
29  Christian Edelman  2007  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku            43.53   
30  Mihhail Janson  2006  Stadin Delfiinit            43.56   
31  Anton Ahonen  2006  Cetus Espoo            43.66   
32  Amos Mäkilä  2007  Simmis Grani            44.20   
33  Frans Sandblom  2006  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku            44.28   
34  Sampo Rahikainen  2006  Tuusulan Uimaseura            44.45   
35  Jooa Katavisto  2006  ORCA Helsinki            46.36   
36  Alexander Kaznakov  2006  Stadin Delfiinit            47.83   
37  Leo Nieminen  2007  ORCA Helsinki            48.41   
38  Risto Hyvenen  2007  Simmis Wanda            48.45   
39  Aatu Airaksinen  2007  Simmis Wanda            50.89   
40  Lauri Kirjonen  2007  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku            54.98   
41  Eerik Välipakka  2007  ORCA Helsinki            55.80   
Juuso Kuusala  2006  Simmis Wanda            DNS   
Johan Hujanen  2006  Simmis Grani            DSQ   
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
Mark Kellinsalmi  2007  Stadin Delfiinit            DSQ   
  SW 6.3 Sukellus uidessa/maaliin tullessa               
                     
 
Laji 2, 50m SU P-11, 13, 16, 18, Loppukilpailut 14 - 16 v 
Sponsori: K.A. Löfgren Ky 
 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Juuso Rahikainen  2003  Tuusulan Uimaseura            30.73   
Henri Heikkilä  2003  Uimaseura Aquila            30.93   
Miro Merinen  2003  Simmis Wanda            30.94   
Endrik Einberg  2004  Ujumisklubi Briis            32.05   
Aki Hakkarainen  2003  Simmis Wanda            32.53   
Aleksi Kauppinen  2003  Tuusulan Uimaseura            33.54   
Joona Kuitu  2004  Simmis Wanda            34.25   
Juho Törmä  2005  Porin Uimaseura            34.25   
Nuutti Laitinen  2004  Cetus Espoo            34.30   
10  Akseli Maaranen  2004  Hyvinkään Uimaseura            34.65   
11  Veeti Salminen  2004  Simmis Wanda            34.85   
12  Eemeli Nylund  2003  Heinolan Isku            35.16   
13  Yufei Meng  2004  Simmis Grani            35.21   
14  Lauri Cederberg  2003  Järvenpään Uintiklubi            35.24   
15  Justus Holtari  2004  Cetus Espoo            35.64   
16  Jimi Kojo  2005  Uimaseura Aquila            36.10   
17  Mairo Muidre  2005  Ujumisklubi Briis            36.26   
18  Masih Tantula  2004  Simmis Grani            36.46   
19  Aarni Linderborg  2005  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku            36.54   
20  Karl Markus Tennokese  2005  Ujumisklubi Briis            37.12   
21  Eeli Partanen  2005  Cetus Espoo            38.14   
22  Miko Mikkola  2004  Simmis Wanda            38.56   
23  Daniel Kabonen  2004  Simmis Wanda            39.22   
24  Heikki Ianes  2005  Simmis Wanda            40.76   
25  Vi Thai Ngô  2004  Simmis Wanda            41.49   
26  Jesper Dolk  2005  Nurmijärven Uinti            44.04   
27  Aleksi Rissanen  2004  Simmis Wanda            44.07   
28  Ilja Buzetski  2004  Simmis Wanda            46.69   
29  Ilmari Silventoinen  2005  Simmis Wanda            47.57   
                     
 
Laji 2, 50m SU P-11, 13, 16, 18, Loppukilpailut 17 - 18 v 
Sponsori: K.A. Löfgren Ky 
 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Jiri Järvinen  2001  Swimming Jyväskylä            30.15   
Benjamin Kangas  2002  Uimaseura Aquila            30.82   
Muhammed Tantula  2002  Simmis Grani            35.82   
Heikki Väkeväinen  2002  Gladius Kirkkonummi            37.16   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  02 maaliskuu 2019 
Lisenssinhaltija: Simmis Wanda  Tulostusaika  10:34 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner