2019-11-21   01:08:54
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Cetus GP vu

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Cetus GP vu    Tulostuspäivämäärä  13 tammikuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  18:55   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  13 tammikuu 2019         
 
 
Laji 3, 50m Vapaauinti KUK Tytöt, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Luna Lauhava-Kääriäinen  2009    178          41.30   
  Cetus Espoo  41.16                 
Ylva Holmberg  2009    153          43.39   
  Cetus Espoo                   
Emma Grönberg  2010    147          43.94   
  Cetus Espoo  46.56                 
Keneli Marybel Maranik  2010    123          46.63   
  Cetus Espoo  49.04                 
Neela Juvonen  2009    113          47.94   
  Cetus Espoo  49.52                 
Elsa Idman  2009    102          49.58   
  Cetus Espoo  51.86                 
Isabel Meriläinen  2009    101          49.77   
  Cetus Espoo  52.42                 
Kaisli Ruha  2010    101          49.83   
  Cetus Espoo  50.96                 
Ines Valero De La Iglesia  2010    90          51.82   
  Cetus Espoo  51.21                 
10  Aura Goodacre  2009    88          52.14   
  Cetus Espoo                   
11  Lila Eskola  2009    81          53.64   
  Cetus Espoo                   
12  Seera Kanerva  2010    63          58.37   
  Cetus Espoo                   
 
Laji 3, 50m Vapaauinti KUK Tytöt, Loppukilpailut 11 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Sonja Aho  2008    182          40.98   
  Cetus Espoo  42.94                 
Luisa Zurban  2008    158          42.90   
  Cetus Espoo  41.72                 
Shreshta Balajee  2008    157          43.02   
  Cetus Espoo  44.76                 
Kristina Lindroos  2008    157          43.05   
  Cetus Espoo  47.37                 
Jenna Rantanen  2008    153          43.36   
  Cetus Espoo  42.91                 
Noora Lausala  2008    113          47.94   
  Cetus Espoo  51.14                 
Adela Sundberg  2008    109          48.53   
  Cetus Espoo  54.89                 
Elle Pekkarinen  2008    104          49.27   
  Cetus Espoo  51.60                 
 
Laji 3, 50m Vapaauinti KUK Tytöt, Loppukilpailut 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Alicia Cennet Gültekin  2007    229          37.94   
  Cetus Espoo  42.70                 
Aada Salovaara  2007    164          42.39   
  Cetus Espoo  43.30                 
Anjelica Sood  2007    152          43.47   
  Cetus Espoo                   
Kerttu Tallus  2007    93          51.25   
  Cetus Espoo  54.32                 
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  13 tammikuu 2019 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  18:55 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner