2020-02-21   04:47:45
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Resultater for Sydkystens Børne- og Årgangs Cup

Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.

Lørdag

Resultat Løb 5 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider
Resultat Løb 5 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider 
 
  Stævne navn  Sydkystens Børne-ogÅrgangs Cup    Udskriftsdato  02 marts 2019   
  Stævne by  Greve    Udskriftstidspunkt  11:59   
  Arrangør  GTI Swim         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  02 marts 2019         
 
 
Løb 5, 1500m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 2004-2004 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA  100m  200m  300m  400m  Opnået  Status 
  Klub  Anmtid    Code  500m  600m  700m  800m     
          900m  1000m  1100m  1200m     
          1300m  1400m         











 
Oscar Isberg  2004    583  1:02.84  2:09.91  3:17.08  4:24.39  16:55.05   
  GTI  16:53.65      5:31.30  6:39.27  7:47.19  8:54.25     
          10:02.70  11:11.16  12:20.16  13:28.91     
          14:38.31  15:48.51         
                     
William Leth  2004    390  1:11.74  2:30.72  3:48.78  5:09.03  19:19.92   
  Gladsaxe Svømmeklub  20:33.26      6:30.86  7:48.62  9:07.60  10:28.67     
          11:47.94  13:07.61  14:22.76  15:40.44     
          16:56.35  18:11.97         
                     
 
Løb 5, 1500m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 2005-2005 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA  100m  200m  300m  400m  Opnået  Status 
  Klub  Anmtid    Code  500m  600m  700m  800m     
          900m  1000m  1100m  1200m     
          1300m  1400m         











 
Robert E Falborg Pedersen  2005    411  1:09.48  2:26.11  3:43.40  5:01.83  19:00.26   
  Gladsaxe Svømmeklub  20:32.47      6:19.57  7:36.26  8:53.77  10:09.45     
          11:27.05  12:45.01  14:03.28  15:20.19     
          16:34.99  17:49.38         
                     
Jakob Stærmose  2005    390  1:14.84  2:34.07  3:51.90  5:08.76  19:20.21   
  Ringsted Svømme Klub  19:40.76      6:26.54  7:44.98  9:04.14  10:23.48     
          11:42.98  13:01.39  14:19.75  15:38.31     
          16:55.20  18:10.13         
                     
Gustav Mørk Rasmussen  2005    322  1:16.44  2:37.02  3:58.71  5:21.15  20:36.83   
  Holbæk Svømme Klub        6:43.04  8:06.52  9:30.94  10:55.37     
          12:19.49  13:44.62  15:09.31  16:34.29     
          17:58.03  19:20.31         
                     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  02 marts 2019 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  11:59 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark