2020-09-18   18:02:30
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Resultater for Region Syd 1

Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.

09/12-2018

Resultat Løb 13 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider
Resultat Løb 13 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider 
 
  Stævne navn  Region Syd Turnering 1    Udskriftsdato  09 december 2018   
  Stævne by  Nyborg    Udskriftstidspunkt  14:15   
  Arrangør  Nyborg Svømmeklub og Dansk Svømmeunion         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  09 december 2018         
 
 
Løb 13, 50m Butterfly Damer, Finaler Årg. 0-2001 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Trine G. Sørensen  1997  Brædstrup Svømmeklub            33.79   
                     
 
Løb 13, 50m Butterfly Damer, Finaler Årg. 2002-2004 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Pernille Thastrup Hansen  2003  Haderslev Svømme Klub            30.87   
Karoline Friis  2004  Haderslev Svømme Klub            50.11   
                     
 
Løb 13, 50m Butterfly Damer, Finaler Årg. 2005-2007 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Ann-Katrine Windfeld  2006  Vejle Svømmeklub            33.31   
Maja Rolighed  2005  Erritsø Gymnastik Og IF            33.31   
Katrine Stoltenhoff  2006  Brædstrup Svømmeklub            34.28   
Victoria Richards  2005  DeltaSwim            35.06   
Annemone Rasmussen  2006  Brædstrup Svømmeklub            36.65   
Mille Lindeblad  2005  DeltaSwim            37.22   
Freja Trasbo Vestergaard  2006  Nyborg Svømmeklub            43.62   
Ea Gram Møller  2006  Vejle Svømmeklub            44.32   
Maja Kirstine Karlsen  2005  Haderslev Svømme Klub            44.41   
10  Clara Wesselhoff  2006  Haderslev Svømme Klub            45.45   
11  Anna Madsby Rohde  2005  Erritsø Gymnastik Og IF            45.84   
12  Eszter Vad  2007  Nyborg Svømmeklub            46.43   
13  Karenmarie Vesterlund  2005  DeltaSwim            46.62   
14  Astrid Hansen  2006  Vejle Svømmeklub            48.34   
15  Katrine Elholm Juliussen  2006  Nyborg Svømmeklub            48.65   
16  Tilde Lindeblad  2006  DeltaSwim            48.70   
17  Sille Holm-Nissen  2007  Haderslev Svømme Klub            49.03   
18  Frida B. Kristensen  2005  Haderslev Svømme Klub            49.33   
19  Signe Magelund Møller  2006  Kolding SK            51.10   
20  Sarah Qvist  2007  Nyborg Svømmeklub            55.42   
                     
 
Løb 13, 50m Butterfly Damer, Finaler Årg. 2008-2009 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Sille Grønfeldt  2008  Nyborg Svømmeklub            42.96   
Sille Augustesen  2008  Brædstrup Svømmeklub            44.44   
Idun Kjeldsmark Gregersen  2009  Vejle Svømmeklub            47.96   
Astrid Hartmann  2008  Vejle Svømmeklub            51.69   
Ella Gersbo-Møller  2008  Nyborg Svømmeklub            54.16   
Svea Arlbjørn  2009  Vejle Svømmeklub            DNS   
                     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  09 december 2018 
Licens til Nyborg Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  14:15 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark