Resultater for GSC Medleystævne 2018
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Resultat Løb 33 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider |
Stævne navn | GSC Medleykonkurrence | Udskriftsdato | 18 november 2018 | |||
Stævne by | Søborg | Udskriftstidspunkt | 14:46 | |||
Arrangør | GSC | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 17 november 2018 |
Løb 33, 8X50 fri mix, Finaler Årg. 2004-2005 |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | 50m | Opnået | Status | |||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Mix 1 Gsc | 2004 | 3:45.07 | |||||||
Gladsaxe Svømmeklub | 3:52.74 | |||||||||
Niels Krogh-Olsen | 2004 | 27.11 | 27.11 | |||||||
Ellen Marie Ulrich-Jørgen | 2005 | 29.22 | 56.33 | |||||||
Carl Krabbe Heldgaard | 2004 | 26.02 | 1:22.35 | |||||||
Nikoline Marie Lange | 2005 | 28.15 | 1:50.50 | |||||||
Robert E Falborg Pedersen | 2005 | 26.80 | 2:17.30 | |||||||
Josefine Staudt | 2005 | 30.30 | 2:47.60 | |||||||
William Bogø Andersen | 2005 | 27.59 | 3:15.19 | |||||||
Kamma Rasmussen | 2006 | 29.88 | 3:45.07 | |||||||
2 | Kvik K2 Mix | 2005 | 3:46.95 | |||||||
Svømmeklubben Kvik, Kastrup | 3:53.00 | |||||||||
Casper Puggaard | 2005 | 26.74 | 26.74 | |||||||
Mille Maxwell Berthou | 2005 | 29.46 | 56.20 | |||||||
Mathias Christensen | 2004 | 26.68 | 1:22.88 | |||||||
Caroline Koch | 2005 | 28.91 | 1:51.79 | |||||||
Andreas Eriksen Tankmar | 2004 | 27.32 | 2:19.11 | |||||||
Lise Refsgaard | 2005 | 29.72 | 2:48.83 | |||||||
Viggo Prehn | 2004 | 27.85 | 3:16.68 | |||||||
Victoria W. Stahl | 2005 | 30.27 | 3:46.95 | |||||||
3 | Herlev Mix | 2004 | 3:49.47 | |||||||
Herlev Svømning | 3:50.42 | |||||||||
Gabriel Elmedyb | 2004 | 26.82 | 26.82 | |||||||
Signe Eie | 2005 | 29.64 | 56.46 | |||||||
Jeppe Bayer Christensen | 2005 | 27.81 | 1:24.27 | |||||||
Andrea Kiefer-Hansen | 2006 | 31.64 | 1:55.91 | |||||||
Mathias Lindgaard | 2004 | 27.41 | 2:23.32 | |||||||
Josephine Thomsen | 2005 | 27.87 | 2:51.19 | |||||||
Emil Kruse Enemærke | 2005 | 28.39 | 3:19.58 | |||||||
Kaja Waag Kallesøe | 2005 | 29.89 | 3:49.47 | |||||||
4 | Kvik K3 Mix | 2004 | 4:11.50 | |||||||
Svømmeklubben Kvik, Kastrup | 4:08.84 | |||||||||
Lucas Svej | 2005 | 31.14 | 31.14 | |||||||
Emma Hansen | 2007 | 32.04 | 1:03.18 | |||||||
Alexander Hillhouse | 2004 | 31.47 | 1:34.65 | |||||||
Siv Reimer | 2006 | 31.31 | 2:05.96 | |||||||
Mads Sørensen | 2005 | 31.36 | 2:37.32 | |||||||
Martine Damborg | 2007 | 31.19 | 3:08.51 | |||||||
Gustav Majkjær Mikkelsen | 2005 | 31.85 | 3:40.36 | |||||||
Lara Smerdal | 2006 | 31.14 | 4:11.50 | |||||||
5 | Mix 2 Gsc | 2004 | 4:11.92 | |||||||
Gladsaxe Svømmeklub | 4:08.05 | |||||||||
Mattias Sand Nielsen | 2005 | 29.75 | 29.75 | |||||||
Jasmine Løkkegaard | 2006 | 30.86 | 1:00.61 | |||||||
Anders Junker | 2005 | 30.42 | 1:31.03 | |||||||
Monika Dragieva | 2006 | 30.74 | 2:01.77 | |||||||
Andreas Kelstrup Schou | 2005 | 31.91 | 2:33.68 | |||||||
Maria Claudia S. Hansen | 2006 | 32.40 | 3:06.08 | |||||||
Victor Henrik Ritnagel | 2005 | 32.12 | 3:38.20 | |||||||
Maja Damkjær Bartels | 2006 | 33.72 | 4:11.92 | |||||||
Løb 33, 8X50 fri mix, Finaler Årg. 2006-2018 |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | 50m | Opnået | Status | |||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Gsc Mix 3 | 2006 | 4:13.47 | |||||||
Gladsaxe Svømmeklub | 4:21.50 | |||||||||
Jens Krogh Hermansen | 2006 | 30.48 | 30.48 | |||||||
Ida Villemoes Poulsen | 2007 | 30.49 | 1:00.97 | |||||||
Christian Moefelt | 2006 | 31.60 | 1:32.57 | |||||||
Lise H. V. Waarst | 2007 | 33.18 | 2:05.75 | |||||||
Walter N Falborg Pedersen | 2007 | 30.84 | 2:36.59 | |||||||
Silje Nygaard Engedal | 2007 | 32.43 | 3:09.02 | |||||||
Victor Juhl Hansen | 2007 | 31.19 | 3:40.21 | |||||||
Sofie Emilie Lange | 2007 | 33.26 | 4:13.47 | |||||||
2 | Gsk Mix 1 | 2006 | 4:21.95 | |||||||
Glostrup Svømmeklub | 4:20.00 | |||||||||
Alexander Oxenbøll | 2006 | 31.76 | 31.76 | |||||||
Malouca Laura Bruun | 2007 | 31.71 | 1:03.47 | |||||||
Xander Ravn Grønholt | 2006 | 31.87 | 1:35.34 | |||||||
Mathilde Johansen | 2007 | 34.64 | 2:09.98 | |||||||
Oscar Serizawa | 2006 | 33.06 | 2:43.04 | |||||||
Isabell Hansen | 2007 | 32.50 | 3:15.54 | |||||||
Anton Serizawa | 2006 | 33.86 | 3:49.40 | |||||||
Anna Fiona Nybøll | 2007 | 32.55 | 4:21.95 | |||||||
3 | Stt Mix | 2006 | 4:22.37 | |||||||
Swim Team Taastrup - VATCPH | 4:27.11 | |||||||||
Peter K. M. Petersen | 2006 | 30.80 | 30.80 | |||||||
Emma Haagen | 2006 | 34.18 | 1:04.98 | |||||||
William F. Pilgaard | 2006 | 33.41 | 1:38.39 | |||||||
Hanna Rørbech | 2006 | 34.62 | 2:13.01 | |||||||
Emil Olsen | 2006 | 33.49 | 2:46.50 | |||||||
Signe Schnabelrauch | 2006 | 32.47 | 3:18.97 | |||||||
Simon Hejbroch | 2006 | 31.35 | 3:50.32 | |||||||
Rebecca Ella Madsen | 2006 | 32.05 | 4:22.37 | |||||||
4 | Gsc Mix 4 | 2006 | 4:40.94 | |||||||
Gladsaxe Svømmeklub | 4:40.50 | |||||||||
Gustav Krabbe Heldgaard | 2006 | 32.66 | 32.66 | |||||||
Petrea Asferg Larsson | 2008 | 36.63 | 1:09.29 | |||||||
Lukas Peacock | 2007 | 33.09 | 1:42.38 | |||||||
Oline Ludvigsen | 2007 | 38.24 | 2:20.62 | |||||||
Nikolai Stender-Petersen | 2007 | 33.82 | 2:54.44 | |||||||
Laura Kaysfeld | 2007 | 37.35 | 3:31.79 | |||||||
Magnus Gimsing Åhman | 2007 | 33.70 | 4:05.49 | |||||||
Augusta Blom | 2008 | 35.45 | 4:40.94 | |||||||
5 | Kvik Mix 1 | 2007 | 4:52.08 | |||||||
Svømmeklubben Kvik, Kastrup | 5:10.00 | |||||||||
Herman Plehn Prehn | 2007 | 34.19 | 34.19 | |||||||
Mollie Kaustrup Lindemose | 2007 | 35.62 | 1:09.81 | |||||||
Storm Useinovski Krat | 2007 | 38.61 | 1:48.42 | |||||||
Sophie Harborg Fuchs | 2007 | 37.64 | 2:26.06 | |||||||
Jonathan Petersen | 2007 | 37.42 | 3:03.48 | |||||||
Leonora Wahl-Brink | 2007 | 36.02 | 3:39.50 | |||||||
Stefan Birkhøj Kjærstad | 2007 | 37.19 | 4:16.69 | |||||||
Ingeborg Fleron Qvant | 2007 | 35.39 | 4:52.08 | |||||||
6 | Gsc Mix 5 | 2006 | 4:59.51 | |||||||
Gladsaxe Svømmeklub | 4:55.50 | |||||||||
William Brix Søhoel | 2006 | 35.52 | 35.52 | |||||||
Anna Dicte Bøgeskov | 2007 | 37.12 | 1:12.64 | |||||||
Sven Ole H. Frederiksen | 2006 | 33.60 | 1:46.24 | |||||||
Freya Valentin | 2008 | 42.60 | 2:28.84 | |||||||
William Bendixen | 2007 | 37.05 | 3:05.89 | |||||||
Laura Klug Christensen | 2008 | 38.27 | 3:44.16 | |||||||
Rasmus Edske | 2007 | 37.24 | 4:21.40 | |||||||
Sigrid Mygind | 2008 | 38.11 | 4:59.51 | |||||||
7 | Herlev Talent Mix | 2006 | 5:17.51 | |||||||
Herlev Svømning | 4:15.00 | |||||||||
Jonas Pelle Christensen | 2009 | 41.81 | 41.81 | |||||||
Eleonora Marsner | 2009 | 42.52 | 1:24.33 | |||||||
Aksel Kirkelund | 2007 | 40.45 | 2:04.78 | |||||||
Asta Rosenkilde-Hansen | 2007 | 41.73 | 2:46.51 | |||||||
Viktor Nymark Føge | 2008 | 43.15 | 3:29.66 | |||||||
Helena Honore | 2007 | 36.32 | 4:05.98 | |||||||
Storm Bargmann | 2007 | 37.27 | 4:43.25 | |||||||
Kristine Dupont | 2007 | 34.26 | 5:17.51 | |||||||
8 | Gsk Mix 2 | 2006 | 5:18.37 | |||||||
Glostrup Svømmeklub | 4:50.00 | |||||||||
Anders Koch Jensen | 2008 | 41.93 | 41.93 | |||||||
Siena Serizawa | 2008 | 36.34 | 1:18.27 | |||||||
William Bugge | 2008 | 42.49 | 2:00.76 | |||||||
Klara Rasmussen | 2008 | 39.95 | 2:40.71 | |||||||
Tristan Nygaard | 2008 | 38.66 | 3:19.37 | |||||||
Nynne Bugge | 2008 | 39.95 | 3:59.32 | |||||||
Gustav Jørgensen | 2009 | 40.44 | 4:39.76 | |||||||
Emma Panton Nielsen | 2008 | 38.61 | 5:18.37 | |||||||
9 | Kvik Mix 2 | 2007 | 5:19.95 | |||||||
Svømmeklubben Kvik, Kastrup | 5:10.00 | |||||||||
Karl-Emil Porup Sterll | 2006 | 38.72 | 38.72 | |||||||
Adia Brekling | 2008 | 39.74 | 1:18.46 | |||||||
Philip Schou Christiansen | 2006 | 37.88 | 1:56.34 | |||||||
Dagmar Rønnow | 2008 | 41.73 | 2:38.07 | |||||||
Hector Vildrik Thougaard | 2007 | 40.54 | 3:18.61 | |||||||
Ida Fam | 2008 | 40.76 | 3:59.37 | |||||||
Simon Dines Hansen | 2006 | 36.54 | 4:35.91 | |||||||
Sofia Tang | 2008 | 44.04 | 5:19.95 | |||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 18 november 2018 |
Licens til Gladsaxe Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 14:46 |