2020-06-04   09:56:41
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Grand Prix 25m 2018

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantaiaamu

Tulokset Laji 9 (Alkuerät) - Pisteiden ja väliaikojen kanssa
Tulokset Laji 9 (Alkuerät) - Pisteiden ja väliaikojen kanssa 
 
  Kilpailu  Grand Prix 25 m    Tulostuspäivämäärä  20 lokakuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Jyväskylä    Tulostusaika  13:59   
  Järjestäjä  Swimming Jyväskylä         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  20 lokakuu 2018         
 
 
Laji 9, 100m Selkäuinti Miehet, Alkuerät 
ME: Matt GREVERS (1985) 48.92 2015-12-12 
EE: Stanislav DONETS (1983) 48.95 2009-12-13 
PE: Pontus RENHOLM (1986) 51.35 2009-12-12 
SE: Jani Sievinen (1974) 52.56 1996-01-21 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Niki Karlsson  2000    669  27.99        55.90   
  Helsingfors Simsällskap  54.33                 
                     
Janne Markus Markkanen  1994    657  27.28        56.23   
  Swimming Jyväskylä  55.32                 
                     
Miro Vasko  1993    646  27.49        56.54  Ei osallistu loppukilpailuun 
  Oulun Uinti 1906  54.89                 
                     
Topias Nygård  2000    645  27.40        56.59   
  Oulun Uinti 1906  58.18                 
                     
Petja Yritys  1993    599  27.93        57.99   
  TaTu Tampere  54.86                 
                     
Tuomas Ikonen  1996    594  27.91        58.15   
  Lappeenrannan Uimarit  58.03                 
                     
Eetu Alitalo  1999    570  28.70        58.97   
  Cetus Espoo  57.63                 
                     
Emil Hanski  1999    563  28.30        59.19   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  57.18                 
                     
Roope Kastarinen  1994    561  27.76        59.28  Ei osallistu loppukilpailuun 
  TaTu Tampere  56.99                 
                     
10  Isak Gramén  2001    550  28.72        59.66   
  Cetus Espoo  59.62                 
                     
11  Joona Korhonen  2000    537  28.45        1:00.13   
  Uinti Tampere  1:00.08                 
                     
12  Danila Dobrzhanskiy  1998    531  29.26        1:00.37   
  Swimming Jyväskylä  58.30                 
                     
13  Sami Pakarinen  1992    519  28.46        1:00.83  Ei osallistu loppukilpailuun 
  Simmis Wanda  58.10                 
                     
14  Niklas Hatakka  2003    502  29.79        1:01.49   
  Cetus Espoo  1:01.18                 
                     
15  Jiri Järvinen  2001    501  29.79        1:01.55   
  Swimming Jyväskylä  1:01.92                 
                     
16  Alexander Kislitsyn  2001    494  29.68        1:01.85   
  Swimming Jyväskylä  1:03.87                 
                     
17  Ville Ihalainen  1996    493  30.09        1:01.88   
  Kuopion Uimaseura  1:00.16                 
                     
18  Riku Ylikärppä  1998    492  28.89        1:01.91  Ei osallistu loppukilpailuun 
  Kemin Uimaseura  1:01.90                 
                     
19  Walentin Koskinen  2000    492  29.26        1:01.93   
  Uinti Tampere  1:01.58                 
                     
20  Akseli Kontiainen  2002    478  29.36        1:02.52   
  Joensuun Uimaseura  58.82                 
                     
21  Hugo Mattola  2001    470  30.63        1:02.89   
  Kokkolan Uimaseura  1:03.64                 
                     
22  Eemeli Leinonen  2002    453  30.78        1:03.63   
  Uinti Tampere  1:02.61                 
                     
22  Lasse Pulkkinen  2002    453  30.23        1:03.63   
  Oulun Uinti 1906  1:00.74                 
                     
24  Leevi Korpinen  2001    450  30.33        1:03.79   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:03.20                 
                     
25  Luukas Vainio  2003    435  30.77        1:04.53   
  Cetus Espoo  1:04.65                 
                     
26  Jani-Markus Sula  1999    433  30.23        1:04.59   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  59.88                 
                     
27  Jaakko Siipola  1999    430  30.53        1:04.78   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:00.56                 
                     
28  Jesse Anttila  2002    426  31.44        1:04.98   
  Kokkolan Uimaseura  1:04.14                 
                     
29  Topi Lukkarinen  2000    424  31.11        1:05.05   
  Swimming Club Rovaniemi  1:04.49                 
                     
Petteri Haverinen  2001              DSQ   
  Lahden Uimaseura  58.91                 
  SW 6.4 Sukellus yli 15m lähdön / käännöksen jälkeen               
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  20 lokakuu 2018 
Lisenssinhaltija: Swimming Jyväskylä  Tulostusaika  13:59 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner