2020-02-18   11:10:43
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Grand Prix 25m 2018

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantaiaamu

Tulokset Laji 1 (Alkuerät) - Pisteiden ja väliaikojen kanssa
Tulokset Laji 1 (Alkuerät) - Pisteiden ja väliaikojen kanssa 
 
  Kilpailu  Grand Prix 25 m    Tulostuspäivämäärä  20 lokakuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Jyväskylä    Tulostusaika  13:12   
  Järjestäjä  Swimming Jyväskylä         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  20 lokakuu 2018         
 
 
Laji 1, 100m Vapaauinti Miehet, Alkuerät 
ME: Amaury LEVEAUX (1985) 44.94 2008-12-13 
EE: Amaury LEVEAUX (1985) 44.94 2008-12-13 
PE: Stefan Nystrand (1981) 45.54 2009-11-10 
SE: Matias Koski (1994) 47.55 2016-12-10 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Anton Herrala  1993    774  23.67        48.94   
  TaTu Tampere  48.17                 
                     
Teemu Vuorela  1994    759  23.92        49.26  Ei osallistu loppukilpailuun 
  Swimming Jyväskylä  48.47                 
                     
Niko Mäkelä  1998    725  23.90        50.01  Ei osallistu loppukilpailuun 
  Riihimäen Uimaseura  49.42                 
                     
Riku Pöytäkivi  1993    713  24.01        50.29   
  Helsingfors Simsällskap  48.51                 
                     
Håkon Wulf Haugen  1996    681  23.98        51.06  Ei osallistu loppukilpailuun 
  Bergens Svømme Club  48.82                 
                     
Teemu Viitanen  1992    654  24.85        51.76   
  TaTu Tampere  50.10                 
                     
Otto Rannikko  1999    652  25.11        51.82   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  50.30                 
                     
Tuomas Kiviluoma  1993    651  25.05        51.83   
  Cetus Espoo  52.16                 
                     
Matias Tyry  1993    645  25.02        51.99   
  TaTu Tampere  50.38                 
                     
10  Janne Markus Markkanen  1994    644  24.68        52.04  Ei osallistu loppukilpailuun 
  Swimming Jyväskylä  51.59                 
                     
11  Jakob Sievers  2000    641  24.98        52.11   
  Uinti Tampere  51.93                 
                     
12  Roope Eiserbeck  1999    634  24.96        52.30   
  Joensuun Uimaseura  52.60                 
                     
13  Veeti Ruohtula  2001    621  24.98        52.67   
  Joensuun Uimaseura  51.32                 
                     
14  Niki Karlsson  2000    619  25.41        52.73  Ei osallistu loppukilpailuun 
  Helsingfors Simsällskap  51.83                 
                     
15  Miika Tolvanen  1996    616  24.87        52.81   
  Joensuun Uimaseura  51.27                 
                     
16  Oscar Skjäl  2002    575  26.05        54.02   
  Cetus Espoo  52.55                 
                     
17  Saku Romo  2000    574  26.77        54.06   
  Lahden Uimaseura  53.94                 
                     
18  Antti Leppänen  2002    569  26.16        54.21  Ei osallistu loppukilpailuun 
  Lahden Uimaseura  53.39                 
                     
19  Petteri Haverinen  2001    566  26.11        54.32  Ei osallistu loppukilpailuun 
  Lahden Uimaseura  53.90                 
                     
20  Tatu Hörkkö  2001    563  25.88        54.40   
  Uinti Tampere  54.91                 
                     
21  Santeri Herpola  2003    560  25.96        54.49  Ei osallistu loppukilpailuun 
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  53.95                 
                     
22  Jasper Pullinen  1999    558  26.54        54.56  Ei osallistu loppukilpailuun 
  Riihimäen Uimaseura  54.65                 
                     
23  Santeri Hulkko  2000    556  26.39        54.64  Ei osallistu loppukilpailuun 
  Lahden Uimaseura  54.11                 
                     
24  Jasu Ovaskainen  2002    555  26.46        54.66  Ei osallistu loppukilpailuun 
  Lahden Uimaseura  54.28                 
                     
25  Santeri Mettälä  1999    555  26.37        54.68   
  TaTu Tampere  53.79                 
                     
26  Eemil Kylmä  2001    553  25.98        54.75   
  Cetus Espoo  53.10                 
                     
27  Alexander Kislitsyn  2001    545  26.48        54.99   
  Swimming Jyväskylä  53.89                 
                     
28  Kaarlo Seppänen  1999    545  26.35        55.01   
  Helsingfors Simsällskap  52.83                 
                     
29  Ville Ihalainen  1996    542  26.35        55.09   
  Kuopion Uimaseura  53.34                 
                     
30  Martti Tervanen  2000    538  25.53        55.25   
  Järvenpään Uintiklubi  52.39                 
                     
31  Joona Korhonen  2000    535  26.03        55.35   
  Uinti Tampere  55.12                 
                     
32  Eetu Nyman  1999    534  26.62        55.38   
  Vesihelmen Uimaseura  54.18                 
                     
33  Topi Lukkarinen  2000    533  26.35        55.40   
  Swimming Club Rovaniemi  53.68                 
                     
34  Tapio Roiko-Jokela  1996    532  26.81        55.44   
  Swimming Jyväskylä  52.70                 
                     
35  Noa Mäkelä  2001    530  26.62        55.52   
  Oulun Uinti 1906  54.76                 
                     
36  Leevi Suhonen  1999    526  26.46        55.64   
  Swimming Jyväskylä  53.96                 
                     
37  Daniel Rinne  2002    525  26.88        55.68   
  Cetus Espoo  54.21                 
                     
38  Georgy Babenov  2000    476  27.24        57.53   
  ORCA Helsinki  54.64                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  20 lokakuu 2018 
Lisenssinhaltija: Swimming Jyväskylä  Tulostusaika  13:12 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner