Results for Cetus GP sku
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit)
Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit) |
|
|
Kilpailu |
Cetus GP 6 sku |
|
Tulostuspivmr |
27 toukokuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
20:29 |
|
|
Jrjestj |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupivmr |
27 toukokuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 10, 200m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat |
|
Laji 10, 200m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 12 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Risto Kallstrm |
2006 |
Cetus Espoo |
|
35.62 |
1:19.07 |
2:12.29 |
|
2:49.54 |
|
2 |
Aarne Laurila |
2006 |
Cetus Espoo |
|
38.40 |
1:23.90 |
2:24.94 |
|
3:04.08 |
|
3 |
Boris Minkovski |
2006 |
Cetus Espoo |
|
38.93 |
1:27.34 |
2:23.29 |
|
3:05.18 |
|
4 |
Luis Valero De La Iglesia |
2006 |
Cetus Espoo |
|
46.72 |
1:34.83 |
2:31.43 |
|
3:14.15 |
|
5 |
Mikael Rasinmki |
2006 |
Cetus Espoo |
|
42.41 |
1:33.77 |
2:30.59 |
|
3:14.93 |
|
6 |
Benjamin Winqvist |
2006 |
Cetus Espoo |
|
43.49 |
1:37.01 |
2:32.87 |
|
3:15.32 |
|
7 |
Aleksi Sinisalo |
2006 |
Cetus Espoo |
|
45.28 |
1:38.44 |
2:37.59 |
|
3:20.50 |
|
8 |
Jermu Jsk |
2006 |
Cetus Espoo |
|
47.03 |
1:41.32 |
2:40.86 |
|
3:27.85 |
|
- |
Emil Tirkkonen |
2006 |
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 7.3 Eriaikainen ksien palautus |
|
|
|
|
|
|
|
- |
Olli Jrvenp |
2006 |
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 8.2 Ksien palautus ei tapahtunut veden pinnan ylpuolella |
|
|
|
|
|
|
|
- |
Veeti Inkil |
2006 |
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 4.4 Liikkuminen ennen lhtmerkki |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 10, 200m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 13 v |
|
Laji 10, 200m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Veerti Juurakko |
2004 |
Cetus Espoo |
|
35.46 |
1:14.41 |
1:57.15 |
|
2:31.75 |
|
2 |
Leo Zurban |
2004 |
Cetus Espoo |
|
43.29 |
1:30.68 |
2:28.74 |
|
3:10.08 |
|
3 |
Yash Nagal |
2004 |
Cetus Espoo |
|
43.95 |
1:34.01 |
2:34.58 |
|
3:20.41 |
|
- |
Justus Holtari |
2004 |
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 6.3 Uintia vatsallaan |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 10, 200m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 15 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Luukas Vainio |
2003 |
Cetus Espoo |
|
28.51 |
1:03.68 |
1:43.16 |
|
2:15.03 |
|
2 |
Roni Severinkangas |
2003 |
Cetus Espoo |
|
31.77 |
1:08.88 |
1:52.74 |
|
2:25.32 |
|
3 |
Matias Rasinmki |
2003 |
Cetus Espoo |
|
30.49 |
1:09.31 |
1:52.05 |
|
2:26.69 |
|
4 |
Leevi Ylikulppi |
2003 |
Cetus Espoo |
|
37.84 |
1:16.71 |
2:03.33 |
|
2:40.38 |
|
5 |
Niko Silander |
2003 |
Cetus Espoo |
|
50.34 |
1:46.39 |
2:50.38 |
|
3:36.33 |
|
6 |
Ilmari Laitala |
2003 |
Cetus Espoo |
|
53.99 |
1:49.29 |
2:53.73 |
|
3:38.46 |
|
- |
Oskari Repo |
2003 |
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 9.3 Uintiosuus ei pttynyt ao. lajin mukaisesti |
|
|
|
|
|
|
|
- |
Sam Zamanimehr |
2003 |
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 7.4 P ei rikkonut veden pintaa ennen toisen ksivedon leveint kohtaa lhdn / knnksen jlkeen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 10, 200m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Leo Mikkonen |
2002 |
Cetus Espoo |
|
28.30 |
1:03.05 |
1:44.38 |
|
2:16.98 |
|
2 |
Verneri Viisanen |
2002 |
Cetus Espoo |
|
29.95 |
1:08.30 |
1:47.75 |
|
2:22.90 |
|
3 |
Joel Syrj |
2002 |
Cetus Espoo |
|
32.89 |
1:16.58 |
2:00.84 |
|
2:37.44 |
|
4 |
Elias Jskelinen |
2002 |
Cetus Espoo |
|
32.14 |
1:17.10 |
2:12.65 |
|
2:50.26 |
|
5 |
Sasha Cormier Simola |
2002 |
Cetus Espoo |
|
36.18 |
1:22.44 |
2:20.43 |
|
2:58.19 |
|
- |
Otto Sormunen |
2002 |
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 4.4 Liikkuminen ennen lhtmerkki |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 10, 200m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 17 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Eerikki Laitala |
2001 |
Cetus Espoo |
|
28.20 |
1:05.81 |
1:43.96 |
|
2:17.42 |
|
2 |
Teemu Annala |
2001 |
Cetus Espoo |
|
29.13 |
1:06.12 |
1:49.89 |
|
2:25.16 |
|
3 |
Pyry Kurunsaari |
2001 |
Cetus Espoo |
|
32.15 |
1:09.09 |
1:53.37 |
|
2:30.91 |
|
4 |
Joel Knaapi |
2001 |
Cetus Espoo |
|
30.37 |
1:10.46 |
1:54.38 |
|
2:32.38 |
|
5 |
Eero Jskelinen |
2001 |
Cetus Espoo |
|
39.81 |
1:23.20 |
2:15.65 |
|
2:54.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 10, 200m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 18 - 19 v |
|
Laji 10, 200m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 20 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Aleksi Eskelinen |
1988 |
Cetus Espoo |
|
28.76 |
1:03.91 |
1:42.12 |
|
2:12.86 |
|
2 |
Rasmus Virta |
1998 |
Cetus Espoo |
|
30.06 |
1:09.71 |
1:51.00 |
|
2:21.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekij: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspivmr |
27 toukokuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
20:29 |
|