2018-06-20   13:12:07
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Laviaarit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Tulokset Laji 57 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 57 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) 
 
  Kilpailu  Laviaarit    Tulostuspäivämäärä  13 toukokuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  20:00   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  12 toukokuu 2018         
 
 
Laji 57, 200m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 16 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Jesper Lietzén  2002  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku    32.30  1:06.75  1:42.15    2:16.25   
Aku Kaila  2003  Raision Urheilijat    33.75  1:09.50  1:45.26    2:18.00   
Erik Asmus  2002  Ujumise spordiklubi    33.09  1:09.70  1:47.42    2:22.18   
Oscar Skjäl  2002  Cetus Espoo    33.96  1:10.69  1:47.87    2:24.57   
Rasmus Söderholm  2002  Helsingfors Simsällskap    33.13  1:11.50  1:50.55    2:29.56   
Elias Kukkonen  2002  ORCA Helsinki    33.91  1:11.80  1:51.03    2:30.47   
Aki Hakkarainen  2003  Simmis Wanda    36.82  1:17.13  1:57.74    2:33.61   
Alexander Huhtala  2003  Cetus Espoo    36.81  1:16.11  1:56.49    2:35.25   
Kasper Holopainen  2003  Nummelan Kisaajat    37.13  1:17.00  1:57.62    2:37.22   
10  Joonas Cranston  2003  Nummelan Kisaajat    35.95  1:18.48  2:02.50    2:44.18   
11  Samuli Surakka  2003  Simmis Wanda    40.47  1:27.71  2:15.77    2:59.49   
12  Mikael Vatiainen  2003  Simmis Wanda    42.61  1:29.25  2:18.19    3:03.94   
13  Mattias Janhunen  2003  Cetus Espoo    46.07  1:37.30  2:29.51    3:19.95   
14  Ilmari Laitala  2003  Cetus Espoo    54.86  1:53.44  2:53.00    3:48.83   
                     
 
Laji 57, 200m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 17 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Sergey Kuznetsov  2000  Cetus Espoo    32.39  1:07.61  1:41.48    2:13.64   
Anton Nuottajärvi  2000  Cetus Espoo    31.60  1:07.74  1:45.10    2:19.89   
Kasper Envalds  2001  Vanders    32.60  1:08.32  1:45.35    2:20.19   
Isak Gramén  2001  Cetus Espoo    32.48  1:08.30  1:45.37    2:20.94   
Teemu Annala  2001  Cetus Espoo    33.62  1:09.59  1:47.08    2:23.56   
Valtteri Eloranta  1992  Cetus Espoo    33.47  1:10.79  1:49.67    2:28.80   
Leevi Korpinen  2001  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku    34.95  1:14.10  1:54.44    2:34.73   
Ruslan Panschin  2001  ORCA Helsinki    35.18  1:15.05  1:56.54    2:37.06   
Ville Lauslahti  2001  Cetus Espoo    39.19  1:20.51  2:03.28    2:44.19   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  13 toukokuu 2018 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  20:00 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner