2018-10-20   10:58:59
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Laviaarit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Tulokset Laji 32 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 32 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) 
 
  Kilpailu  Laviaarit    Tulostuspäivämäärä  13 toukokuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  11:00   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  12 toukokuu 2018         
 
 
Laji 32, 100m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 14 - 15 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Laura Lahtinen  2003  Helsingfors Simsällskap    34.21        1:12.45   
Rebekka Luoto  2003  Raision Urheilijat    34.94        1:13.81   
Lotta Pälsi  2004  Helsingfors Simsällskap    36.46        1:16.88   
Cindy Palm  2003  Cetus Espoo    37.54        1:18.96   
Róza Nagy  2003  Cetus Espoo    37.80        1:19.90   
Vlada Guljajeva  2004  Hyvinkään Uimaseura    38.22        1:21.94   
Peppi Vesalainen  2004  Helsingfors Simsällskap    38.31        1:22.53   
Wilma Långström  2004  Helsingfors Simsällskap    39.22        1:23.30   
Kaisa Himanen  2003  Mikkelin Uimaseura    39.13        1:23.34   
10  Aada Taiponen  2004  Riihimäen Uimaseura    40.82        1:24.95   
11  Aliina Karvonen  2004  Simmis Wanda    39.75        1:25.09   
12  Iida Herrala  2004  Simmis Wanda    39.10        1:25.44   
13  Jutta Jauhiainen  2004  Cetus Espoo    41.56        1:27.09   
14  Helmiina Toivonen  2004  Helsingfors Simsällskap    41.82        1:27.10   
15  Essi Loponen  2004  Simmis Wanda    41.51        1:27.27   
16  Henni Havén  2004  Simmis Wanda    41.16        1:28.31   
17  Aava Aula  2004  Helsingin Uimarit    41.60        1:28.60   
18  Linda Ilonen  2004  Cetus Espoo    43.10        1:28.86   
19  Matilda Lonka  2003  Kouvolan Uimarit    41.87        1:28.87   
20  Emilia Myllykoski  2003  Simmis Wanda    42.13        1:29.39   
21  Tiiu Korhonen  2003  Uimaseura Aquila    41.60        1:29.47   
22  Enni Silvennoinen  2003  Riihimäen Uimaseura    42.40        1:29.58   
23  Siiri Kokko  2003  Helsingfors Simsällskap    42.29        1:30.34   
24  Senni Partanen  2004  Mikkelin Uimaseura    43.45        1:30.93   
25  Emma Loponen  2003  Simmis Wanda    42.84        1:31.35   
26  Edit Kull  2003  Cetus Espoo    42.76        1:31.70   
27  Vilja Rautell  2004  Octopus Lohja    42.86        1:32.09   
28  Cinja Åvist  2003  Hyvinkään Uimaseura    43.59        1:32.37   
29  Lotta Heinimäki  2003  Helsingfors Simsällskap    44.81        1:33.15   
30  Roona Karola  2004  Tuusulan Uimaseura    44.12        1:33.58   
31  Ekaterina Galay  2003  Lappeenrannan Uimarit    44.66        1:33.83   
32  Jessi Isomaa  2004  Loimaan Uimaseura    44.81        1:34.20   
33  Jasmine Errehani  2004  Simmis Wanda    45.07        1:34.28   
34  Siiri Hargreaves  2003  Cetus Espoo    44.92        1:35.81   
35  Katarina Kobycheva  2004  Cetus Espoo    45.33        1:36.26   
36  Helmi Romppanen  2004  Riihimäen Uimaseura    47.08        1:37.42   
37  Vilma Lipponen  2003  Simmis Wanda    46.05        1:37.65   
38  Anni Seppälä  2003  Helsingin Uimarit    46.68        1:37.81   
39  Peppi Siurola  2004  Simmis Wanda    45.33        1:39.32   
40  Tuuli Kammonen  2004  Mikkelin Uimaseura    47.01        1:39.39   
41  Ella Pitkäkangas  2003  Vanders    49.69        1:43.78   
42  Reetta Haara  2004  Simmis Wanda    48.31        1:44.10   
43  Matilda Nyberg  2004  Helsingin Uimarit    49.03        1:44.20   
44  Silja Lehtonen  2004  Simmis Wanda    48.83        1:45.15   
45  Kiira Tulkki  2003  Haminan Uimaseura    50.44        1:46.36   
46  Peppi Särkelä  2004  Simmis Wanda    50.78        1:48.14   
Sanni Salmi  2003  Nokian Pyry            DNS   
Kaarina Leppä  2004  Haminan Uimaseura            DSQ   
  SW 7.4 Eriaikaisia jalkaliikkeitä               
                     
 
Laji 32, 100m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 16 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m        Aika  Tila 











 
Charlotta Edelman  2001  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku    34.56        1:14.78   
Emilia Flyckt  2001  Cetus Espoo    34.92        1:14.87   
Nelli Ohvo  2001  Cetus Espoo    35.44        1:15.69   
Sofia Lehtinen  2000  Cetus Espoo    36.30        1:15.95   
Aino Ruottu  2001  Riihimäen Uimaseura    35.96        1:17.95   
Mirka Mettinen  2002  Cetus Espoo    37.26        1:18.85   
Ksenia Egorova  2000  ORCA Helsinki    37.27        1:19.70   
Aino Kontiainen  2002  Uinti Hyvinkää    38.11        1:20.26   
Lyydia Kalenius  2000  Cetus Espoo    37.91        1:20.57   
10  Julia Korva  1999  Octopus Lohja    37.68        1:20.82   
11  Sini Silvennoinen  2002  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku    36.79        1:21.10   
12  Pippi Nordström  2001  Helsingin Uimarit    38.19        1:22.07   
13  Jenny Nieminen  2001  Hyvinkään Uimaseura    38.21        1:22.46   
14  Tuisku Grundström  2002  Vanders    38.78        1:23.10   
15  Mikaela Kulmala  2001  Riihimäen Uimaseura    38.83        1:23.25   
16  Nella Korpela  2002  Cetus Espoo    39.72        1:24.84   
17  Sini Hirvonen  2001  Cetus Espoo    41.22        1:26.59   
18  Liia Louhikoski  2001  Vanders    40.23        1:26.70   
19  Verna Rostedt  2002  Cetus Espoo    40.92        1:28.03   
20  Jenny Kareinen  2002  Helsingfors Simsällskap    41.38        1:31.61   
21  Jasmin Vacker  1999  Vanders    42.66        1:31.92   
22  Vilma Tuokko  2002  Lahden Uimaseura    43.63        1:32.17   
23  Milli Kosunen  2002  Cetus Espoo    44.02        1:33.14   
24  Riikka Yli-Jama  2000  Salon Uimarit    44.99        1:36.62   
25  Miia Puranen  2001  Cetus Espoo    47.53        1:40.34   
26  Fanny Puska  2001  Haminan Uimaseura    47.60        1:40.58   
27  Erja Tiljander  2000  Uinti Hyvinkää    46.35        1:40.83   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  13 toukokuu 2018 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  11:00 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner