2020-04-02   11:01:54
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Vantaa Games

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

aamu

Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Vantaa Games    Tulostuspäivämäärä  26 toukokuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Vantaa    Tulostusaika  10:26   
  Järjestäjä  Vanders         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  26 toukokuu 2018         
 
 
Laji 5, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Linnea Heikkilä  2008    236          47.54   
  Simmis Grani  48.35                 
Serafima Ratner  2008    191          51.04   
  Uimaseura Helsinki  51.70                 
Fiia Immonen  2008    171          52.91   
  Vanders  50.80                 
Hazel Liuska  2008    152          55.01   
  Helsingin Uimarit  55.66                 
Friida Prittinen  2008    144          55.97   
  Vanders  54.63                 
Jade Jyrävä  2008    119          59.68   
  Vanders                   
Vanja Ilieva  2008    118          59.84   
  Vanders  1:00.84                 
Ronja Pyrhönen  2008    118          59.89   
  Cetus Espoo  1:03.93                 
Kea-Erin Saarinen  2008    117          1:00.06   
  ORCA Helsinki  1:01.88                 
10  Ella Lindholm  2008    110          1:01.20   
  Salon Uimarit  1:01.19                 
11  Nora Ilieva  2008    107          1:01.90   
  Vanders                   
12  Siiri Tapaninen  2009    104          1:02.51   
  HTU Stadi                   
13  Emilia Elizaveta Karulina  2008    94          1:04.63   
  Cetus Espoo  1:05.27                 
14  Lotta Juvonen  2008    81          1:07.80   
  Hyvinkään Uimaseura  1:07.34                 
15  Iina Huusela  2008    66          1:12.68   
  Hyvinkään Uimaseura  1:12.88                 
16  Aleksandra Lopatina  2009    63          1:13.83   
  Vanders  1:10.31                 
Maisa Vartiainen  2008              DSQ   
  Järvenpään Uintiklubi  1:06.25                 
  SW 7.6 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa               
Taisiya Baindurashvili  2008              DSQ   
  Uimaseura Helsinki  54.50                 
  SW 7.2 Eriaikaisia käsiliikkeitä               
 
Laji 5, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 11 - 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Aino Kuusisto  2006    323          42.81   
  Nurmijärven Uinti  43.19                 
Tytti Rantanen  2006    292          44.30   
  Hämeenlinnan Uimaseura  45.40                 
Pinja Lepistö  2007    273          45.29   
  Helsingin Uimarit  46.74                 
Sofie Nauklér  2006    266          45.69   
  Simmis Grani  44.11                 
Iida Tawast  2007    262          45.92   
  Simmis Grani  47.64                 
Aino Suominen  2006    171          52.93   
  Järvenpään Uintiklubi  53.19                 
Hedda-Liina Honkaniemi  2006    169          53.08   
  Järvenpään Uintiklubi  55.17                 
Nea Laurén  2006    158          54.31   
  Helsingin Uimarit  56.87                 
Anni Luhtanen  2007    142          56.25   
  HTU Stadi                   
10  Amanda Vanhanen  2006    141          56.42   
  Simmis Grani                   
11  Helmi Heinonen  2006    135          57.29   
  Hämeenlinnan Uimaseura  54.05                 
12  Katja Seiger  2007    113          1:00.74   
  Cetus Espoo  54.16                 
 
Laji 5, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Vlada Guljajeva  2004    434          38.82   
  Hyvinkään Uimaseura  37.58                 
Nicole Yisrael  2004    422          39.17   
  Simmis Wanda  37.32                 
Saara Raulos  2005    397          39.99   
  Cetus Espoo  40.66                 
Iida Herrala  2004    387          40.31   
  Simmis Wanda  38.49                 
Pinja Nieminen  2004    376          40.73   
  Cetus Espoo  39.21                 
Ellen Kettunen  2005    360          41.32   
  Cetus Espoo  41.04                 
Essi Loponen  2004    337          42.22   
  Simmis Wanda  41.51                 
Ronja Kero  2005    320          42.94   
  ORCA Helsinki  46.31                 
Emma Lönnberg  2005    317          43.11   
  Cetus Espoo  42.06                 
10  Maria Mustonen  2005    315          43.17   
  ORCA Helsinki  43.49                 
11  Juulia Lindfors  2005    310          43.42   
  Cetus Espoo  43.79                 
12  Katarina Kobycheva  2004    290          44.40   
  Cetus Espoo  43.60                 
13  Linnea Alakörkkö  2004    249          46.71   
  Cetus Espoo  48.60                 
14  Reetta Haara  2004    218          48.81   
  Simmis Wanda  47.27                 
15  Helmi Jämsén  2005    218          48.82   
  Cetus Espoo  51.92                 
16  Taru Lax  2005    194          50.77   
  Cetus Espoo  51.61                 
17  Ada Salaspuro  2005    187          51.36   
  Cetus Espoo  50.82                 
18  Leila Hakana  2005    170          53.06   
  Stadin Delfiinit  52.82                 
19  Emma Sund  2005    166          53.46   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit  53.93                 
20  Emma Autio  2005    133          57.58   
  Cetus Espoo  57.80                 
 
Laji 5, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 15 - 16 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Vilja Grundström  2003    468          37.85   
  Vanders  36.96                 
Tuisku Grundström  2002    440          38.63   
  Vanders  37.86                 
Winona Forslund  2003    430          38.93   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit  37.23                 
Peppi-Stiina Ahti  2003    403          39.79   
  Hämeenlinnan Uimaseura  38.26                 
Milla Nikkanen  2002    396          40.01   
  Vanders  38.07                 
Cinja Åvist  2003    381          40.54   
  Hyvinkään Uimaseura  42.19                 
Charlotte Ingberg  2002    345          41.88   
  Octopus Lohja  41.73                 
Elisabeth Marie Salm  2002    337          42.24   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit  40.15                 
Sonja Lehtinen  2003    322          42.86   
  Helsingin Uimarit                   
10  Nicole Sundell  2003    320          42.94   
  ORCA Helsinki  43.18                 
11  Milli Kosunen  2002    285          44.67   
  Cetus Espoo  42.44                 
12  Rosalia Turunen  2002    257          46.20   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit  46.56                 
13  Pinja Posti  2003    216          48.99   
  Tuusulan Uimaseura  48.30                 
14  Muska Liesaho  2003    214          49.12   
  Helsingin Uimarit  47.25                 
15  Kamilla Virtanen  2002    208          49.55   
  Helsingin Uimarit  47.32                 
 
Laji 5, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 17 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Sofia Lehtinen  2000    591          35.02   
  Cetus Espoo  33.77                 
Veronica Wahlstedt  2000    571          35.43   
  Cetus Espoo  33.85                 
Emilia Flyckt  2001    570          35.45   
  Cetus Espoo  33.64                 
Pippi Nordström  2001    430          38.93   
  Helsingin Uimarit  38.04                 
Sarah Tepponen  2001    345          41.90   
  Helsingin Uimarit  41.89                 
Jasmin Vacker  1999    318          43.06   
  Vanders  40.11                 
Jenni Raittinen  2001    165          53.59   
  Nurmijärven Uinti  53.77                 
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  26 toukokuu 2018 
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa  Tulostusaika  10:26 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner