2020-04-07   02:50:29
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Vantaa Games

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

aamu

Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Vantaa Games    Tulostuspäivämäärä  26 toukokuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Vantaa    Tulostusaika  13:30   
  Järjestäjä  Vanders         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  26 toukokuu 2018         
 
 
Laji 3, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Taisiya Baindurashvili  2008    238          38.17   
  Uimaseura Helsinki  41.11                 
Fiia Immonen  2008    208          39.91   
  Vanders  41.65                 
Serafima Ratner  2008    197          40.62   
  Uimaseura Helsinki  43.39                 
Friida Prittinen  2008    189          41.20   
  Vanders  42.87                 
Siiri Tapaninen  2009    186          41.46   
  HTU Stadi  42.30                 
Emma Lahti  2008    180          41.85   
  Vanders  45.53                 
Ilona Kallio  2009    165          43.13   
  Vanders  44.12                 
Maisa Vartiainen  2008    162          43.42   
  Järvenpään Uintiklubi  46.47                 
Aleksandra Lopatina  2009    145          45.04   
  Vanders  49.65                 
10  Viivi Vainoniemi  2008    141          45.42   
  Vanders  53.85                 
11  Nora Ilieva  2008    140          45.51   
  Vanders  48.46                 
12  Ronja Pyrhönen  2008    131          46.60   
  Cetus Espoo  48.02                 
13  Stella Lahtinen  2009    117          48.34   
  Helsingin Uimarit  49.75                 
14  Veera Tawast  2009    116          48.47   
  Simmis Grani  46.31                 
15  Vanja Ilieva  2008    116          48.51   
  Vanders  52.55                 
16  Lotta Juvonen  2008    110          49.31   
  Hyvinkään Uimaseura  51.52                 
17  Jade Jyrävä  2008    104          50.33   
  Vanders                   
18  Siiri Paavonen  2008    85          53.82   
  Helsingin Uimarit  56.78                 
19  Erica Kovanen  2009    84          53.89   
  Vanders                   
20  Iina Huusela  2008    84          54.01   
  Hyvinkään Uimaseura  52.51                 
21  Leia Heinonen  2009    73          56.51   
  Helsingin Uimarit  56.19                 
22  Alysa Saarelainen  2009    38          1:10.03   
  Vanders                   
23  Adele Nord  2010    31          1:14.94   
  Vanders                   
 
Laji 3, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 11 - 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Malin Lindblom  2006    362          33.20   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit  33.99                 
Lada Belozjorova  2006    252          37.44   
  Stadin Delfiinit  38.53                 
Amanda Vanhanen  2006    239          38.12   
  Simmis Grani  38.64                 
Hedda-Liina Honkaniemi  2006    234          38.40   
  Järvenpään Uintiklubi  41.50                 
Minni Kinnunen  2006    196          40.74   
  Vanders  40.77                 
Anni Luhtanen  2007    193          40.89   
  HTU Stadi  43.32                 
Aino Suominen  2006    193          40.91   
  Järvenpään Uintiklubi  37.57                 
Silja Salonsaari  2007    181          41.83   
  Helsingin Uimarit  45.72                 
Karoliina Kalda  2007    163          43.25   
  Helsingin Uimarit  46.25                 
10  Helmi Heinonen  2006    146          44.95   
  Hämeenlinnan Uimaseura  42.83                 
 
Laji 3, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Alina Antila  2004    518          29.47   
  Nurmijärven Uinti  29.84                 
Greta Beszteri  2004    505          29.72   
  Cetus Espoo  29.41                 
Aliina Karvonen  2004    492          29.98   
  Simmis Wanda  29.43                 
Emilia Niemi  2005    489          30.03   
  Octopus Lohja  29.80                 
Helmi Lehtonen  2004    485          30.11   
  Järvenpään Uintiklubi  29.80                 
Liinu Louhikoski  2004    478          30.26   
  Vanders  29.22                 
Jutta Jauhiainen  2004    477          30.29   
  Cetus Espoo  30.70                 
Aino Tamminen  2005    456          30.74   
  Lappeenrannan Uimarit  31.26                 
Milla Hälikkä  2004    452          30.83   
  Helsingin Uimarit  31.71                 
10  Iiris Jämsä  2004    448          30.93   
  Mikkelin Uimaseura  30.87                 
11  Essi Ahvenainen  2005    430          31.35   
  Vanders  32.25                 
12  Anna Hakkarainen  2005    426          31.44   
  Cetus Espoo  31.97                 
13  Nicole Yisrael  2004    425          31.47   
  Simmis Wanda  31.25                 
14  Milla Strandberg  2005    412          31.80   
  Vanders  31.70                 
15  Janita Severinkangas  2004    408          31.91   
  Cetus Espoo  33.03                 
16  Kaarina Rihte  2005    387          32.47   
  Cetus Espoo  33.63                 
17  Lotta Nevalainen  2005    379          32.70   
  Cetus Espoo  31.98                 
18  Hanna Martola  2005    358          33.32   
  Cetus Espoo  34.45                 
19  Iida Siltala  2005    354          33.43   
  Cetus Espoo  32.66                 
20  Beata Koroknay-Pál  2004    346          33.70   
  Cetus Espoo  35.74                 
21  Ilona Kajava  2004    344          33.78   
  ORCA Helsinki  35.92                 
22  Diana Valero de la Iglesia  2004    336          34.02   
  Cetus Espoo  34.64                 
23  Matilda Nyberg  2004    332          34.16   
  Helsingin Uimarit  34.60                 
24  Tatiana Sukhareva  2005    330          34.22   
  Vanders  33.16                 
25  Emma-Lotta Ahola  2005    322          34.50   
  Järvenpään Uintiklubi  34.56                 
26  Maria Mustonen  2005    297          35.47   
  ORCA Helsinki  35.89                 
27  Iina Kukkonen  2005    296          35.49   
  Mikkelin Uimaseura  34.73                 
28  Maisa Brusila  2004    281          36.10   
  Cetus Espoo  36.30                 
29  Siiri Vesanen  2004    277          36.29   
  Vanders  35.12                 
30  Ada Oila  2005    272          36.51   
  Vanders  37.51                 
31  Aino Puustelli  2005    255          37.28   
  Helsingin Uimarit  37.59                 
32  Ria Rahkonen  2005    236          38.29   
  HTU Stadi  38.20                 
33  Leila Hakana  2005    219          39.25   
  Stadin Delfiinit  39.46                 
Tuuli Jokinen  2004              DNS   
  ORCA Helsinki  36.18                 
Veronika Virtamo  2004              DNS   
  ORCA Helsinki  35.11                 
 
Laji 3, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 15 - 16 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Sonja Lehtinen  2003    549          28.89   
  Helsingin Uimarit  28.19                 
Siiri Hargreaves  2003    506          29.70   
  Cetus Espoo  30.30                 
Peppi-Stiina Ahti  2003    480          30.23   
  Hämeenlinnan Uimaseura  29.47                 
Agneta Kallas  2002    477          30.28   
  Simmis Wanda  29.81                 
Tilda Selonen  2003    471          30.42   
  Helsingin Uimarit  29.76                 
Vilja Grundström  2003    459          30.68   
  Vanders  30.23                 
Ada Salokannel  2002    449          30.91   
  Salon Uimarit  30.31                 
Vilja Laaksonen  2002    432          31.31   
  Järvenpään Uintiklubi  30.40                 
Rosalia Turunen  2002    427          31.41   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit  31.95                 
10  Vilma Tikka  2003    427          31.43   
  Lappeenrannan Uimarit  31.38                 
11  Sofia Harju  2002    423          31.51   
  Järvenpään Uintiklubi  31.16                 
12  Silja Kinnunen  2003    412          31.81   
  Lappeenrannan Uimarit  32.36                 
13  Lilli Louhikoski  2002    390          32.38   
  Vanders  31.42                 
14  Aino Paju  2003    390          32.39   
  Vanders  32.08                 
15  Sanna Valkonen  2003    378          32.72   
  Cetus Espoo  33.64                 
16  Edla Wuori  2003    368          33.03   
  Nurmijärven Uinti  33.03                 
17  Delia Helena Aho  2003    367          33.05   
  Cetus Espoo  32.63                 
18  Alisa Hänninen  2003    363          33.18   
  Järvenpään Uintiklubi  32.35                 
19  Sanni Luostarinen  2002    361          33.23   
  Järvenpään Uintiklubi  32.61                 
20  Anni Seppälä  2003    346          33.70   
  Helsingin Uimarit  33.59                 
21  Beatriz Coloma Vanhala  2003    332          34.16   
  Helsingin Uimarit  35.69                 
22  Laura Pitkänen  2002    324          34.45   
  Järvenpään Uintiklubi  33.21                 
23  Muska Liesaho  2003    302          35.25   
  Helsingin Uimarit  33.69                 
24  Camilla Tolvanen  2003    264          36.88   
  Järvenpään Uintiklubi  37.11                 
25  Kamilla Virtanen  2002    262          36.96   
  Helsingin Uimarit  36.60                 
26  Heli Havantola  2003    250          37.54   
  Nurmijärven Uinti  36.75                 
27  Emma Sevenius  2002    215          39.48   
  Nurmijärven Uinti  38.21                 
 
Laji 3, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 17 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Nina Haltia  1999    592          28.18   
  Vanders  28.07                 
Sofia Lehtinen  2000    555          28.79   
  Cetus Espoo  28.46                 
Pinja Peippo  1999    528          29.27   
  Simmis Wanda  28.89                 
Linda Simula  2001    499          29.83   
  ORCA Helsinki  30.35                 
Linda Wallenius  1999    491          29.99   
  Salon Uimarit  28.75                 
Olivia Hellsten  2000    487          30.07   
  Simmis Wanda  29.04                 
Noora Kokko  2001    484          30.14   
  Helsingin Uimarit  28.93                 
Maria Ripatti  1987    483          30.16   
  Järvenpään Uintiklubi  29.61                 
Liia Louhikoski  2001    482          30.18   
  Vanders  29.65                 
10  Pippi Nordström  2001    471          30.42   
  Helsingin Uimarit  29.65                 
11  Jessika Rissanen  2001    462          30.60   
  Järvenpään Uintiklubi  29.88                 
12  Katariina Kivi  2001    460          30.65   
  Järvenpään Uintiklubi  30.17                 
13  Jasmin Vacker  1999    422          31.55   
  Vanders  30.76                 
14  Ella Hörkkö  2001    406          31.95   
  Simmis Wanda  32.72                 
15  Mariel Mylly  2001    327          34.35   
  Järvenpään Uintiklubi  30.35                 
Emma Ingberg  1999              DSQ   
  Simmis Wanda  28.74                 
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  26 toukokuu 2018 
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa  Tulostusaika  13:30 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner