Results for SiWa Seurakilpailut 2 kevät
Below are all results from the competition shown by session.
Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet, ei väliaikoja)
Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet, ei väliaikoja) |
|
|
Kilpailu |
SiWa Seurakilpailut 2 kevät |
|
Tulostuspäivämäärä |
21 huhtikuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Vantaa |
|
Tulostusaika |
19:20 |
|
|
Järjestäjä |
Simmis Wanda ry |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
21 huhtikuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 1, 50m PU P-11, 13, 15, M, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Pravin Perasath |
2008 |
|
158 |
|
|
|
|
41.45 |
|
|
Simmis Wanda |
40.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Ilja Belov |
2007 |
|
121 |
|
|
|
|
45.23 |
|
|
Simmis Wanda |
42.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Lauri Valtanen |
2007 |
|
65 |
|
|
|
|
55.68 |
|
|
Simmis Wanda |
51.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 1, 50m PU P-11, 13, 15, M, Loppukilpailut 12 - 13 v |
|
Laji 1, 50m PU P-11, 13, 15, M, Loppukilpailut 14 - 15 v |
|
Laji 1, 50m PU P-11, 13, 15, M, Loppukilpailut 16 - 99 v |
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspäivämäärä |
21 huhtikuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Simmis Wanda |
Tulostusaika |
19:20 |
|
Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet, ei väliaikoja)
Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet, ei väliaikoja) |
|
|
Kilpailu |
SiWa Seurakilpailut 2 kevät |
|
Tulostuspäivämäärä |
21 huhtikuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Vantaa |
|
Tulostusaika |
19:20 |
|
|
Järjestäjä |
Simmis Wanda ry |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
21 huhtikuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 2, 50m PU T-10, 12, 14, N, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
|
Laji 2, 50m PU T-10, 12, 14, N, Loppukilpailut 11 - 12 v |
|
Laji 2, 50m PU T-10, 12, 14, N, Loppukilpailut 13 - 14 v |
|
Laji 2, 50m PU T-10, 12, 14, N, Loppukilpailut 15 - 99 v |
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspäivämäärä |
21 huhtikuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Simmis Wanda |
Tulostusaika |
19:20 |
|
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet, ei väliaikoja)
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet, ei väliaikoja) |
|
|
Kilpailu |
SiWa Seurakilpailut 2 kevät |
|
Tulostuspäivämäärä |
21 huhtikuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Vantaa |
|
Tulostusaika |
19:20 |
|
|
Järjestäjä |
Simmis Wanda ry |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
21 huhtikuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 3, 50m VU P-11, 13, 15, M, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat |
|
Laji 3, 50m VU P-11, 13, 15, M, Loppukilpailut 12 - 13 v |
|
Laji 3, 50m VU P-11, 13, 15, M, Loppukilpailut 14 - 15 v |
|
Laji 3, 50m VU P-11, 13, 15, M, Loppukilpailut 16 - 99 v |
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspäivämäärä |
21 huhtikuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Simmis Wanda |
Tulostusaika |
19:20 |
|
Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet, ei väliaikoja)
Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet, ei väliaikoja) |
|
|
Kilpailu |
SiWa Seurakilpailut 2 kevät |
|
Tulostuspäivämäärä |
21 huhtikuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Vantaa |
|
Tulostusaika |
19:20 |
|
|
Järjestäjä |
Simmis Wanda ry |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
21 huhtikuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 4, 50m VU T-10, 12, 14, N, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
|
Laji 4, 50m VU T-10, 12, 14, N, Loppukilpailut 11 - 12 v |
|
Laji 4, 50m VU T-10, 12, 14, N, Loppukilpailut 13 - 14 v |
|
Laji 4, 50m VU T-10, 12, 14, N, Loppukilpailut 15 - 99 v |
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspäivämäärä |
21 huhtikuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Simmis Wanda |
Tulostusaika |
19:20 |
|
Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet, ei väliaikoja)
Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet, ei väliaikoja) |
|
|
Kilpailu |
SiWa Seurakilpailut 2 kevät |
|
Tulostuspäivämäärä |
21 huhtikuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Vantaa |
|
Tulostusaika |
19:29 |
|
|
Järjestäjä |
Simmis Wanda ry |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
21 huhtikuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 5, 100m RU P-13, 16, M, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat |
|
Laji 5, 100m RU P-13, 16, M, Loppukilpailut 14 - 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Samuel Syrjänen |
2002 |
|
331 |
|
|
|
|
1:22.55 |
|
|
Simmis Wanda |
1:23.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Mikael Vatiainen |
2003 |
|
199 |
|
|
|
|
1:37.77 |
|
|
Simmis Wanda |
1:44.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Aleksi Rissanen |
2004 |
|
187 |
|
|
|
|
1:39.84 |
|
|
Simmis Wanda |
1:41.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Egor Tanska |
2004 |
|
141 |
|
|
|
|
1:49.64 |
|
|
Simmis Wanda |
1:45.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Vi Thai Ngô |
2004 |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
Simmis Wanda |
1:39.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Dang Le |
2003 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Simmis Wanda |
1:22.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.5 Perhosuinnin potku (pl. lähdön / käännöksen jälkeen) |
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 5, 100m RU P-13, 16, M, Loppukilpailut 17 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Vili Nykänen |
1981 |
|
365 |
|
|
|
|
1:19.87 |
|
|
Simmis Wanda |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Lukas Vahtera |
2001 |
|
265 |
|
|
|
|
1:28.87 |
|
|
Simmis Wanda |
1:38.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Tatu Kuosa |
1991 |
|
190 |
|
|
|
|
1:39.21 |
|
|
Simmis Wanda |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspäivämäärä |
21 huhtikuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Simmis Wanda |
Tulostusaika |
19:29 |
|
Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet, ei väliaikoja)
Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet, ei väliaikoja) |
|
|
Kilpailu |
SiWa Seurakilpailut 2 kevät |
|
Tulostuspäivämäärä |
21 huhtikuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Vantaa |
|
Tulostusaika |
19:34 |
|
|
Järjestäjä |
Simmis Wanda ry |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
21 huhtikuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 6, 100m RU T-12, 15, N, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
|
Laji 6, 100m RU T-12, 15, N, Loppukilpailut 13 - 15 v |
|
Laji 6, 100m RU T-12, 15, N, Loppukilpailut 16 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Vilma Hottinen |
2002 |
|
467 |
|
|
|
|
1:22.89 |
|
|
Simmis Wanda |
1:20.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Emma Ingberg |
1999 |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
Simmis Wanda |
1:18.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspäivämäärä |
21 huhtikuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Simmis Wanda |
Tulostusaika |
19:34 |
|
Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet, ei väliaikoja)
Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet, ei väliaikoja) |
|
|
Kilpailu |
SiWa Seurakilpailut 2 kevät |
|
Tulostuspäivämäärä |
21 huhtikuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Vantaa |
|
Tulostusaika |
19:51 |
|
|
Järjestäjä |
Simmis Wanda ry |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
21 huhtikuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 7, 200m SU P--14, 16, M, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Joona Kuitu |
2004 |
|
340 |
|
|
|
|
2:40.35 |
|
|
Simmis Wanda |
2:44.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Veeti Salminen |
2004 |
|
289 |
|
|
|
|
2:49.26 |
|
|
Simmis Wanda |
2:48.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Miko Mikkola |
2004 |
|
158 |
|
|
|
|
3:26.77 |
|
|
Simmis Wanda |
3:33.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Ilmari Silventoinen |
2005 |
|
92 |
|
|
|
|
4:07.69 |
|
|
Simmis Wanda |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Henri Hietto |
2005 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Simmis Wanda |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.5 Käännös ei alkanut heti vatsalleen kääntymisen jälkeen |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspäivämäärä |
21 huhtikuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Simmis Wanda |
Tulostusaika |
19:51 |
|
Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet, ei väliaikoja)
Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet, ei väliaikoja) |
|
|
Kilpailu |
SiWa Seurakilpailut 2 kevät |
|
Tulostuspäivämäärä |
21 huhtikuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Vantaa |
|
Tulostusaika |
19:51 |
|
|
Järjestäjä |
Simmis Wanda ry |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
21 huhtikuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 8, 200m SU T-13, 15, N, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat |
|
Laji 8, 200m SU T-13, 15, N, Loppukilpailut 14 - 15 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Henrietta Löfgren |
2003 |
|
361 |
|
|
|
|
2:54.18 |
|
|
Simmis Wanda |
2:47.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspäivämäärä |
21 huhtikuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Simmis Wanda |
Tulostusaika |
19:51 |
|
Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet, ei väliaikoja)
Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet, ei väliaikoja) |
|
|
Kilpailu |
SiWa Seurakilpailut 2 kevät |
|
Tulostuspäivämäärä |
21 huhtikuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Vantaa |
|
Tulostusaika |
20:01 |
|
|
Järjestäjä |
Simmis Wanda ry |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
21 huhtikuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 9, 200m SKU P-11, 13, 16, M, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Pravin Perasath |
2008 |
|
158 |
|
|
|
|
3:30.81 |
|
|
Simmis Wanda |
3:39.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Lauri Valtanen |
2007 |
|
132 |
|
|
|
|
3:43.89 |
|
|
Simmis Wanda |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 9, 200m SKU P-11, 13, 16, M, Loppukilpailut 12 - 13 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Tiger Tran |
2005 |
|
179 |
|
|
|
|
3:21.98 |
|
|
Simmis Wanda |
3:37.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Nico Kulju |
2006 |
|
178 |
|
|
|
|
3:22.52 |
|
|
Simmis Wanda |
3:22.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Heikki Ianes |
2005 |
|
149 |
|
|
|
|
3:35.01 |
|
|
Simmis Wanda |
3:28.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Juho Kotamäki |
2005 |
|
136 |
|
|
|
|
3:41.40 |
|
|
Simmis Wanda |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 9, 200m SKU P-11, 13, 16, M, Loppukilpailut 14 - 16 v |
|
Laji 9, 200m SKU P-11, 13, 16, M, Loppukilpailut 17 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Vili Nykänen |
1981 |
|
282 |
|
|
|
|
2:53.71 |
|
|
Simmis Wanda |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspäivämäärä |
21 huhtikuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Simmis Wanda |
Tulostusaika |
20:01 |
|
Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet, ei väliaikoja)
Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet, ei väliaikoja) |
|
|
Kilpailu |
SiWa Seurakilpailut 2 kevät |
|
Tulostuspäivämäärä |
21 huhtikuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Vantaa |
|
Tulostusaika |
20:22 |
|
|
Järjestäjä |
Simmis Wanda ry |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
21 huhtikuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 10, 200m SKU T-10. 12, 15, N, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Lotta Jokinen |
2009 |
|
99 |
|
|
|
|
4:32.12 |
|
|
Simmis Wanda |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Emilia Wall |
2008 |
|
|
|
|
|
|
DNF |
|
|
Simmis Wanda |
3:39.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 10, 200m SKU T-10. 12, 15, N, Loppukilpailut 11 - 12 v |
|
Laji 10, 200m SKU T-10. 12, 15, N, Loppukilpailut 13 - 15 v |
|
Laji 10, 200m SKU T-10. 12, 15, N, Loppukilpailut 16 - 99 v |
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspäivämäärä |
21 huhtikuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Simmis Wanda |
Tulostusaika |
20:22 |
|
Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet, ei väliaikoja)
Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet, ei väliaikoja) |
|
|
Kilpailu |
SiWa Seurakilpailut 2 kevät |
|
Tulostuspäivämäärä |
21 huhtikuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Vantaa |
|
Tulostusaika |
20:23 |
|
|
Järjestäjä |
Simmis Wanda ry |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
21 huhtikuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 11, 100m PU P-13, 16, M, Loppukilpailut 14 - 16 v |
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspäivämäärä |
21 huhtikuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Simmis Wanda |
Tulostusaika |
20:23 |
|
Tulokset Laji 12 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet, ei väliaikoja)
Tulokset Laji 12 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet, ei väliaikoja) |
|
|
Kilpailu |
SiWa Seurakilpailut 2 kevät |
|
Tulostuspäivämäärä |
21 huhtikuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Vantaa |
|
Tulostusaika |
20:25 |
|
|
Järjestäjä |
Simmis Wanda ry |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
21 huhtikuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 12, 100m PU T-12, 15, N, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Noora Glasin |
2006 |
|
159 |
|
|
|
|
1:42.49 |
|
|
Simmis Wanda |
1:42.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Susanna Ryynänen |
2006 |
|
150 |
|
|
|
|
1:44.68 |
|
|
Simmis Wanda |
1:37.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 12, 100m PU T-12, 15, N, Loppukilpailut 13 - 15 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Anna Lehmusvaara |
2005 |
|
303 |
|
|
|
|
1:22.78 |
|
|
Simmis Wanda |
1:20.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 12, 100m PU T-12, 15, N, Loppukilpailut 16 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Pinja Peippo |
1999 |
|
499 |
|
|
|
|
1:10.12 |
|
|
Simmis Wanda |
1:09.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspäivämäärä |
21 huhtikuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Simmis Wanda |
Tulostusaika |
20:25 |
|
Tulokset Laji 13 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 13 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
SiWa Seurakilpailut 2 kevät |
|
Tulostuspäivämäärä |
21 huhtikuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Vantaa |
|
Tulostusaika |
20:45 |
|
|
Järjestäjä |
Simmis Wanda ry |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
21 huhtikuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 13, 1500m VU M, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
400m |
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
500m |
600m |
700m |
800m |
|
|
|
|
|
|
|
900m |
1000m |
1100m |
1200m |
|
|
|
|
|
|
|
1300m |
1400m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Taneli Lantta |
2001 |
|
632 |
1:02.63 |
2:08.80 |
3:15.86 |
4:23.59 |
16:54.90 |
|
|
Simmis Wanda |
16:35.79 |
|
|
5:31.67 |
6:39.02 |
7:46.40 |
8:54.48 |
|
|
|
|
|
|
|
10:02.83 |
11:12.59 |
12:22.48 |
13:32.79 |
|
|
|
|
|
|
|
14:42.55 |
15:52.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Juho Laukkanen |
2001 |
|
456 |
1:11.31 |
2:26.90 |
3:43.26 |
4:59.92 |
18:51.19 |
|
|
Simmis Wanda |
|
|
|
6:16.23 |
7:33.35 |
8:49.38 |
10:05.00 |
|
|
|
|
|
|
|
11:20.36 |
12:35.87 |
13:51.09 |
15:06.91 |
|
|
|
|
|
|
|
16:22.42 |
17:38.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Miro Merinen |
2003 |
|
414 |
1:12.70 |
2:31.94 |
3:51.07 |
5:10.95 |
19:28.09 |
|
|
Simmis Wanda |
|
|
|
6:31.40 |
7:50.46 |
9:09.47 |
10:27.88 |
|
|
|
|
|
|
|
11:46.27 |
13:04.96 |
14:23.63 |
15:41.37 |
|
|
|
|
|
|
|
16:58.79 |
18:14.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Ali Gardberg |
2001 |
|
|
|
|
|
|
DNF |
|
|
Simmis Wanda |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspäivämäärä |
21 huhtikuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Simmis Wanda |
Tulostusaika |
20:45 |
|
Tulokset Laji 14 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 14 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
SiWa Seurakilpailut 2 kevät |
|
Tulostuspäivämäärä |
21 huhtikuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Vantaa |
|
Tulostusaika |
21:06 |
|
|
Järjestäjä |
Simmis Wanda ry |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
21 huhtikuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 14, 1500m VU N, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
100m |
200m |
300m |
400m |
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
500m |
600m |
700m |
800m |
|
|
|
|
|
|
|
900m |
1000m |
1100m |
1200m |
|
|
|
|
|
|
|
1300m |
1400m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Karla Tiainen |
2005 |
|
537 |
1:11.21 |
2:26.99 |
3:43.46 |
5:00.24 |
18:58.22 |
|
|
Simmis Wanda |
|
|
|
6:16.57 |
7:32.82 |
8:49.15 |
10:05.54 |
|
|
|
|
|
|
|
11:21.87 |
12:38.39 |
13:54.88 |
15:11.45 |
|
|
|
|
|
|
|
16:28.43 |
17:45.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Aliina Karvonen |
2004 |
|
494 |
1:12.47 |
2:30.13 |
3:47.99 |
5:05.82 |
19:29.97 |
|
|
Simmis Wanda |
|
|
|
6:24.16 |
7:43.53 |
9:02.98 |
10:23.97 |
|
|
|
|
|
|
|
11:43.67 |
13:02.07 |
14:20.80 |
15:39.67 |
|
|
|
|
|
|
|
16:57.95 |
18:16.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Noora Kanerva |
2000 |
|
463 |
1:13.72 |
2:33.01 |
3:53.51 |
5:13.70 |
19:56.14 |
|
|
Simmis Wanda |
|
|
|
6:34.35 |
7:54.76 |
9:15.39 |
10:35.70 |
|
|
|
|
|
|
|
11:56.10 |
13:17.26 |
14:38.16 |
15:58.59 |
|
|
|
|
|
|
|
17:19.12 |
18:39.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Emilia Sjölund |
2002 |
|
453 |
1:13.42 |
2:30.58 |
3:48.65 |
5:07.85 |
20:04.24 |
|
|
Simmis Wanda |
19:25.23 |
|
|
6:27.91 |
7:48.83 |
9:09.80 |
10:30.14 |
|
|
|
|
|
|
|
11:50.46 |
13:11.08 |
14:33.43 |
15:56.50 |
|
|
|
|
|
|
|
17:17.52 |
18:39.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Nicole Yisrael |
2004 |
|
|
|
|
|
|
DNF |
|
|
Simmis Wanda |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspäivämäärä |
21 huhtikuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Simmis Wanda |
Tulostusaika |
21:06 |
|