2018-12-15   22:11:24
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Syyspärskeet 2018

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantaijakso

Tulokset Laji 22 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 22 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Lohien syyspärskeet 2018    Tulostuspäivämäärä  15 syyskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Oulu    Tulostusaika  20:00   
  Järjestäjä  Oulun Lohet         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  15 syyskuu 2018         
 
 
Laji 22, 400m VU Naiset, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat 
Arvioitu alkamisaika 19:18 
400 vapaauintien palkintojen jako on sunnuntaina 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Malla Hämäläinen  2008      1:22.79  2:55.65  4:29.33    6:00.40   
  Vieskan Uimarit  6:04.10                 
                     
Elsa Pelkonen  2007      1:28.10  3:02.08  4:38.26    6:08.82   
  Vieskan Uimarit  6:08.20                 
                     
Tilda Saarela  2006      1:24.52  2:59.74  4:36.04    6:13.36   
  Vieskan Uimarit  6:18.98                 
                     
Juuli Uusitalo  2007      1:32.91  3:12.33  4:52.52    6:25.35   
  Oulun Lohet                   
                     
Nella Hämäläinen  2008      1:32.38  3:13.97  4:53.44    6:30.89   
  Vieskan Uimarit  6:32.63                 
                     
Sara Seppänen  2006              DNS   
  Oulun Lohet  5:10.77                 
                     
 
Laji 22, 400m VU Naiset, Loppukilpailut 13 - 14 v 
Arvioitu alkamisaika 19:18 
400 vapaauintien palkintojen jako on sunnuntaina 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Iida Heiko  2004      1:11.57  2:29.50  3:48.32    5:04.26   
  Oulun Uinti 1906  5:06.23                 
                     
Anni Ranta-Valkama  2004      1:09.75  2:28.15  3:48.18    5:05.38   
  Swimming Club Rovaniemi  5:05.28                 
                     
Maiju Huttunen  2005      1:12.36  2:31.89  3:51.80    5:09.92   
  Swimming Club Rovaniemi  5:11.16                 
                     
Vilma Rintala  2005      1:14.11  2:34.88  3:56.61    5:15.36   
  Kokkolan Uimaseura  5:23.29                 
                     
Aada Suotula  2004      1:13.94  2:35.52  3:56.93    5:15.83   
  Oulun Uinti 1906  5:18.29                 
                     
Mandi Vuoristo  2005      1:18.12  2:38.97  3:59.29    5:16.70   
  Oulun Lohet  5:10.29                 
                     
Siiri Rahikkala  2004      1:13.84  2:35.27  3:57.44    5:16.76   
  Oulun Uinti 1906  5:13.61                 
                     
Noora Kekola  2004      1:14.12  2:35.03  3:57.12    5:17.94   
  Seinäjoen Uimarit-58  5:22.66                 
                     
Vilma Kiviniemi  2005      1:14.34  2:37.30  4:00.97    5:20.97   
  Oulun Uinti 1906  5:09.60                 
                     
10  Saana Lauhava  2005      1:17.05  2:39.08  4:02.54    5:23.33   
  Swimming Club Rovaniemi  5:42.21                 
                     
11  Sani Nätynki  2005      1:16.46  2:41.00  4:05.21    5:28.50   
  Swimming Club Rovaniemi  5:25.09                 
                     
12  Wenla Niemi  2004      1:18.62  2:45.52  4:10.70    5:30.67   
  Swimming Club Rovaniemi  5:37.04                 
                     
13  Milena Autti  2005      1:18.36  2:43.25  4:09.74    5:35.86   
  Swimming Club Rovaniemi  5:52.84                 
                     
14  Saana Uusitalo  2005      1:21.28  2:50.52  4:17.85    5:43.25   
  Oulun Lohet  5:38.16                 
                     
 
Laji 22, 400m VU Naiset, Loppukilpailut 15 v ja vanhemmat 
Arvioitu alkamisaika 19:18 
400 vapaauintien palkintojen jako on sunnuntaina 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Sini Niemi  1993      1:05.49  2:14.81  3:24.31    4:33.65   
  Tornion Uimaseura  4:36.02                 
                     
Enni-Sofia Perätalo  2002      1:06.43  2:18.93  3:32.24    4:42.52   
  Oulun Lohet  4:42.92                 
                     
Riika Huttula  2001      1:06.69  2:21.35  3:37.15    4:50.52   
  Oulun Lohet  4:56.47                 
                     
Ronja Nätynki  2002      1:06.83  2:21.81  3:37.80    4:52.47   
  Swimming Club Rovaniemi  4:49.33                 
                     
Moonica Pirhonen  2001      1:09.34  2:26.77  3:47.46    5:06.87   
  Oulun Uinti 1906                   
                     
Heidi Blankenstein  2001      1:12.76  2:36.24  3:58.66    5:23.04   
  Oulun Lohet  5:01.52                 
                     
Jenni Tuuliainen  2003      1:18.38  2:43.83  4:09.06    5:34.07   
  Oulun Lohet  5:39.68                 
                     
Liisa Pasma  2002      1:32.11  3:12.89  4:53.66    6:28.52   
  Oulun Lohet  6:19.88                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  15 syyskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  20:00 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner