2018-12-10   09:38:26
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Syyspärskeet 2018

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantaijakso

Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Lohien syyspärskeet 2018    Tulostuspäivämäärä  15 syyskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Oulu    Tulostusaika  18:02   
  Järjestäjä  Oulun Lohet         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  15 syyskuu 2018         
 
 
Laji 11, 50m PU Miehet, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat 
Arvioitu alkamisaika 17:17 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Leevi Sammalmaa  2007              42.60   
  Vieskan Uimarit  45.92                 
Aatu Poikkimäki  2008              53.58   
  Vieskan Uimarit  57.16                 
Eetu Kahelin  2007              56.57   
  Oulun Lohet                   
Emil Koskela  2008              56.73   
  Vieskan Uimarit                   
Lars Forchini  2007              59.17   
  Oulun Lohet  1:05.30                 
Iiro Tapaninen  2007              DSQ   
  Oulun Lohet  57.16                 
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
 
Laji 11, 50m PU Miehet, Loppukilpailut 12 - 13 v 
Arvioitu alkamisaika 17:17 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Konsta Rantasuo  2006              33.65   
  Oulun Lohet  32.21                 
Kalle Pesälä  2006              34.57   
  Oulun Lohet  32.67                 
Erblin Latifi  2005              34.86   
  Oulun Uinti 1906  35.97                 
Torsti Saarela  2006              37.25   
  Vieskan Uimarit  36.61                 
Julius Schroderus  2006              37.89   
  Oulun Lohet  37.83                 
Riku Määttälä  2005              38.72   
  Kokkolan Uimaseura  39.92                 
Elias Mikkonen  2005              39.90   
  Oulun Lohet  39.07                 
Ville Ikola  2005              40.61   
  Kokkolan Uimaseura  44.28                 
Jesse Manninen  2005              45.93   
  Haukiputaan Heitto  41.86                 
10  Eetu Huuki  2006              46.27   
  Oulun Lohet                   
 
Laji 11, 50m PU Miehet, Loppukilpailut 14 - 15 v 
Arvioitu alkamisaika 17:17 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Eetu Haipus  2004              30.16   
  Oulun Lohet  30.22                 
Roope Mutanen  2003              30.59   
  Haukiputaan Heitto  30.41                 
Arttu Haipus  2004              30.84   
  Oulun Lohet  30.16                 
Jere Hannuksela  2004              30.92   
  Haukiputaan Heitto  30.83                 
Sihan Yu  2003              31.27   
  Oulun Uinti 1906  31.43                 
Elmeri Aho  2004              31.44   
  Seinäjoen Uimarit-58  30.77                 
Roope Hyvärinen  2003              32.67   
  Kemin Työväen Uimarit  31.03                 
Mikko Karjalainen  2004              34.22   
  Kokkolan Uimaseura  32.66                 
Jimi Kenttälä  2004              38.43   
  Oulun Uinti 1906  40.95                 
10  Lassi Lahtinen  2004              41.41   
  Kokkolan Uimaseura  44.59                 
11  Alex Kortesalmi  2004              42.44   
  Rovaniemen Uimaseura  41.33                 
Karlo Kilpinen  2003              DSQ   
  Kemin Uimaseura  33.97                 
  SW 8.3 Rintauinnin potku               
 
Laji 11, 50m PU Miehet, Loppukilpailut 16 v ja vanhemmat 
Arvioitu alkamisaika 17:17 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Konsta Kallinen  1999              26.90   
  Oulun Lohet  26.16                 
Juho Porkkala  2001              26.94   
  Seinäjoen Uimarit-58  27.20                 
Ville Korpilähde  2002              27.05   
  Swimming Club Rovaniemi  26.32                 
Tomi Nikula  2001              27.93   
  Haukiputaan Heitto  30.41                 
Lasse Pulkkinen  2002              28.03   
  Oulun Uinti 1906  27.95                 
Jesse Anttila  2002              28.14   
  Kokkolan Uimaseura  27.36                 
Matias Rajavaara  2002              28.43   
  Oulun Uinti 1906  27.97                 
Mostafa Ismail  1989              28.43   
  Oulun Lohet  27.56                 
Jere Kekola  2000              28.86   
  Seinäjoen Uimarit-58  28.08                 
10  Hugo Mattola  2001              29.46   
  Kokkolan Uimaseura  29.08                 
11  Joakim Harjaks  2002              30.57   
  Oulun Uinti 1906                   
12  Juho Keränen  2002              31.07   
  Oulun Lohet  30.97                 
Topias Nygård  2000              DSQ   
  Oulun Uinti 1906  25.94                 
  SW 8.5 Sukellus yli 15 m lähdön / käännöksen jälkeen               
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  15 syyskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  18:02 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner