2018-12-11   23:50:00
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Syyspärskeet 2018

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantaijakso

Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) 
 
  Kilpailu  Lohien syyspärskeet 2018    Tulostuspäivämäärä  16 syyskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Oulu    Tulostusaika  20:21   
  Järjestäjä  Oulun Lohet         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  15 syyskuu 2018         
 
 
Laji 10, 200m SKU Naiset, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat 
Arvioitu alkamisaika 16:27 
Lajin jälkeen on palkintojen jako 
 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Kaisa Keränen  2007  Oulun Lohet    38.80  1:25.99  2:14.66    2:54.51   
Annabella Karjalainen  2007  Oulun Lohet    41.66  1:27.96  2:20.80    3:00.72   
Vilja Säntti  2008  Oulun Uinti 1906    41.19  1:28.05  2:22.72    3:03.37   
Eevi Hirvasoja  2007  Haukiputaan Heitto    43.71  1:30.72  2:28.34    3:09.06   
Lotta Janhunen  2007  Oulun Lohet    41.36  1:32.59  2:28.07    3:11.03   
Sini Saari  2007  Vieskan Uimarit    44.28  1:35.40  2:38.13    3:24.47   
Emma Autio  2007  Oulun Lohet    51.15  1:43.98  2:40.25    3:26.11   
Maria Issakainen  2006  Oulun Uinti 1906    47.05  1:37.64  2:42.89    3:27.69   
Pinja Niskanen  2007  Oulun Lohet    50.20  1:42.90  2:42.00    3:28.14   
10  Juuli Uusitalo  2007  Oulun Lohet    47.56  1:41.45  2:43.54    3:28.74   
11  Mea Prykäri  2007  Oulun Lohet    49.29  1:47.97  2:47.28    3:33.68   
12  Meeri Uusitalo  2007  Oulun Lohet    51.98  1:46.07  2:46.06    3:34.70   
13  Inka Tolonen  2006  Oulun Uinti 1906    49.84  1:46.59  2:50.71    3:43.46   
Sara Seppänen  2006  Oulun Lohet            DNS   
Venla Talvensaari  2006  Oulun Uinti 1906            DSQ   
  SW 6.3 Uintia vatsallaan               
                     
 
Laji 10, 200m SKU Naiset, Loppukilpailut 13 - 14 v 
Arvioitu alkamisaika 16:27 
Lajin jälkeen on palkintojen jako 
 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Pinja Taskila  2004  Oulun Uinti 1906    35.20  1:14.02  1:58.02    2:32.01   
Laura Markuksela  2004  Oulun Lohet    35.52  1:16.37  2:01.16    2:38.37   
Viivi Säntti  2005  Oulun Uinti 1906    36.94  1:18.40  2:04.11    2:39.20   
Alexia Tahkola  2005  Oulun Lohet    35.67  1:17.27  2:04.45    2:39.42   
Noora Kekola  2004  Seinäjoen Uimarit-58    37.59  1:21.78  2:13.12    2:52.55   
Pinja Lohiniva  2005  Oulun Uinti 1906    40.26  1:29.97  2:22.69    3:04.10   
Mandi Vuoristo  2005  Oulun Lohet    44.31  1:31.07  2:27.99    3:04.58   
Sofia Kilpeläinen  2005  Oulun Uinti 1906    41.48  1:33.63  2:32.61    3:17.81   
Roosa Hautamäki  2005  Oulun Uinti 1906    49.18  1:38.06  2:36.50    3:20.60   
10  Anniina Törmi  2005  Oulun Uinti 1906    44.17  1:39.57  2:38.16    3:20.96   
Lotta Heino  2004  Oulun Uinti 1906            DNF   
Kati Kosonen  2004  Oulun Lohet            DSQ   
  SW 6.3 Uintia vatsallaan               
Pihla Louhela  2005  Oulun Uinti 1906            DSQ   
  SW 6.3 Uintia vatsallaan               
Teresa Pulkkinen  2005  Oulun Lohet            DSQ   
  SW 6.3 Uintia vatsallaan               
Vilma Niskanen  2004  Oulun Lohet            DSQ   
  SW 6.5 Käännös ei alkanut heti vatsalleen kääntymisen jälkeen               
                     
 
Laji 10, 200m SKU Naiset, Loppukilpailut 15 - 16 v 
Arvioitu alkamisaika 16:27 
Lajin jälkeen on palkintojen jako 
 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Madeleine Hiltunen  2003  Oulun Uinti 1906    31.07  1:08.12  1:50.69    2:23.81   
Venla Säntti  2003  Oulun Uinti 1906    34.58  1:11.19  1:57.90    2:31.39   
Mathilda Puutio  2003  Oulun Uinti 1906    35.78  1:15.42  1:58.81    2:32.40   
Emma Hämäläinen  2003  Vieskan Uimarit    33.55  1:17.32  2:02.54    2:38.48   
Pauliina Lohilahti  2002  Oulun Lohet    33.15  1:14.67  2:02.66    2:39.38   
                     
 
Laji 10, 200m SKU Naiset, Loppukilpailut 17 v ja vanhemmat 
Arvioitu alkamisaika 16:27 
Lajin jälkeen on palkintojen jako 
 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Riika Huttula  2001  Oulun Lohet    32.50  1:13.21  1:57.75    2:30.59   
Heidi Kivioja  2000  Swimming Club Vuokatti    34.74  1:14.81  1:58.34    2:32.26   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  16 syyskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Oulun Lohet  Tulostusaika  20:21 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner