2020-09-21   20:03:56
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Pitkäperjantain uinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Perjantai

Tulokset Laji 22 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 22 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Pitkäperjantain uinnit    Tulostuspäivämäärä  30 maaliskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Turku    Tulostusaika  16:28   
  Järjestäjä  Aurajoen Uinti         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  30 maaliskuu 2018         
 
 
Laji 22, 100m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Aino Suomalainen  2007    234  49.25        1:44.29   
  Aurajoen Uinti  1:48.41                 
                     
Linnea Koski  2007    228  49.93        1:45.30   
  Aurajoen Uinti  1:46.77                 
                     
Rahma Ezzat  2007    203  51.97        1:49.38   
  Aurajoen Uinti                   
                     
Miisa Järvinen  2007    169  55.69        1:56.34   
  Aurajoen Uinti  1:56.09                 
                     
Vilma Saarimäki  2007    166  55.96        1:56.90   
  Raision Urheilijat  1:57.33                 
                     
Justiina Junnila  2007    166  56.05        1:56.98   
  Aurajoen Uinti  2:23.24                 
                     
Nella Imponen  2007    149  56.31        2:01.12   
  Aurajoen Uinti  2:34.21                 
                     
Malandra Anttonen  2007    111  1:03.37        2:13.63   
  Raision Urheilijat  2:15.21                 
                     
Josefiina Kinos  2009              DNS   
  Raision Urheilijat  1:56.11                 
                     
 
Laji 22, 100m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 12 - 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Daniela Lietzén  2006    388  41.57        1:28.18   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:26.60                 
                     
Ella Suominen  2005    376  42.03        1:29.15   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:30.93                 
                     
Ronja Maude  2005    344  43.60        1:31.82   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:33.70                 
                     
Vilma Rintala  2005    316  44.83        1:34.40   
  Kokkolan Uimaseura  1:31.13                 
                     
Karoliina Hirvelä  2006    292  47.14        1:36.93   
  Kampuksen Plaani  1:42.20                 
                     
Elina Toivonen  2006    231  48.78        1:44.76   
  Aurajoen Uinti  1:48.09                 
                     
Iida Vartiainen  2006    231  49.00        1:44.84   
  Aurajoen Uinti  1:41.15                 
                     
Sofia Mustonen  2006    229  50.09        1:45.13   
  TaTu Tampere  1:58.61                 
                     
Mirella Sauhula  2006    229  49.61        1:45.14   
  Aurajoen Uinti  1:42.89                 
                     
10  Mia Karolina Müürsepp  2006    222  51.55        1:46.25   
  Aurajoen Uinti  1:52.41                 
                     
11  Ronja Vilska  2006    201  51.69        1:49.83   
  Aurajoen Uinti  1:42.33                 
                     
12  Emma Haapanen  2006    179  52.88        1:54.05   
  Aurajoen Uinti  1:49.29                 
                     
13  Maija Grönholm  2006    138  58.87        2:04.43   
  Aurajoen Uinti  2:03.92                 
                     
14  Ella Jokioinen  2006    105  1:04.98        2:16.13   
  Aurajoen Uinti  2:28.71                 
                     
 
Laji 22, 100m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 14 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Emilia Liven  2002    638  35.36        1:14.72   
  Aurajoen Uinti  1:15.12                 
                     
Jade Pönni  1997    626  35.71        1:15.21   
  Nummelan Kisaajat  1:15.76                 
                     
Ella Lammi  1998    497  37.57        1:21.19   
  TaTu Tampere  1:20.93                 
                     
Iiris Yli-Jama  2003    493  38.43        1:21.44   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:19.60                 
                     
Ida Konkka  2000    467  40.47        1:22.93   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
Anni Hyttinen  2004    413  40.22        1:26.36   
  Aurajoen Uinti  1:25.21                 
                     
Ella Alanko  2003    366  40.99        1:29.94   
  Aurajoen Uinti  1:25.80                 
                     
Vilma Halava  2004    307  45.17        1:35.38   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:37.46                 
                     
Roosa Lahti  2004    253  48.10        1:41.63   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  1:42.10                 
                     
10  Noora Ketola  2003    222  49.75        1:46.23   
  Aurajoen Uinti  1:46.26                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  30 maaliskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Aurajoen Uinti  Tulostusaika  16:28 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner