2020-04-06   23:46:56
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Resultater for Fynske Børnemesterskaber / MiniFÅM

Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit 1

Resultat Løb 12 (Finaler) - Med point og mellemtider
Resultat Løb 12 (Finaler) - Med point og mellemtider 
 
  Stævne navn  Fynske Børnemesterskaber    Udskriftsdato  17 marts 2018   
  Stævne by  Ringe    Udskriftstidspunkt  15:46   
  Arrangør  Ringe Svømme-Klub         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  17 marts 2018         
 
 
Løb 12, 4X50m Frisvømning Herrer, Finaler 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA  50m        Opnået  Status 
  Klub  Anmtid    Code             











 
Frem Drenge 2    155          2:33.53   
  Frem Odense  3:09.98                 
  Anders Hammam Saayda  2006      39.99        39.99   
  Harald Heyde Engvad  2007      37.30        1:17.29   
  Johannes Erik Geisler  2006      39.33        1:56.62   
  Josef Assing Hvidt  2006      36.91        2:33.53   
                     
H2Odense Drenge    155          2:33.74   
  H2Odense                   
  Nicklas Bay Rasmussen  2007      42.62        42.62   
  Marti Cardeñas Bonjorn  2009      38.25        1:20.87   
  Gustav Halle  2007      40.75        2:01.62   
  Julian Vitus Pedersen  2007      32.12        2:33.74   
                     
Rsk Drenge 1    108          2:53.15   
  Ringe Svømme Klub                   
  Rasmus Bjerre  2008      49.74        49.74   
  Marius Lundsfryd  2008      46.33        1:36.07   
  Nicolai Ehrhorn  2007      42.81        2:18.88   
  Peter Kristensen  2007      34.27        2:53.15   
                     
Frem Drenge 3    80          3:11.67   
  Frem Odense  3:22.92                 
  Sylvester Neto  2007      44.80        44.80   
  Malthe Petersen  2008      48.41        1:33.21   
  Zander Finsen  2007      51.63        2:24.84   
  Kristoffer S. Haue  2006      46.83        3:11.67   
                     
Frem Drenge 1    75          3:15.48   
  Frem Odense  2:57.57                 
  Conrad Elsborg Gorecki  2008      54.08        54.08   
  Malthe Bak Wallentin  2008      41.49        1:35.57   
  Emil A. Larsen  2007      51.88        2:27.45   
  Peter Assing Hvidt  2008      48.03        3:15.48   
                     
Rsk Drenge 2              DSQ  Tyvstart Sv4 
  Ringe Svømme Klub                   
  Victor Plauborg  2006      46.79        46.79   
  Mathias Møller Nielsen  2008      49.52        1:36.31   
  Noah Á Fløtti Thomsen  2007      48.45        2:24.76   
                     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  17 marts 2018 
Licens til Ringe Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  15:46 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark