2020-10-29   23:48:58
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Cetus GP pitkät nuoret

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Cetus GP 4 nuorten pitkät    Tulostuspäivämäärä  04 maaliskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  20:58   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  04 maaliskuu 2018         
 
 
Laji 8, 800m Vapaauinti Pojat, Loppukilpailut 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code  500m  600m  700m       











 
Risto Kallström  2006    330  1:14.35  2:37.57  3:59.53  5:20.52  10:41.48   
  Cetus Espoo        6:43.02  8:04.21  9:25.49       
                     
 
Laji 8, 800m Vapaauinti Pojat, Loppukilpailut 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code  500m  600m  700m       











 
Teo Mattelmäki  2005    351  1:13.59  2:33.65  3:53.02  5:13.74  10:28.09   
  Cetus Espoo        6:34.53  7:54.96  9:14.10       
                     
Eemil Reijonen  2005    245  1:16.61  2:45.12  4:15.67  5:47.63  11:47.75   
  Cetus Espoo        7:19.43  8:51.30  10:21.70       
                     
 
Laji 8, 800m Vapaauinti Pojat, Loppukilpailut 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code  500m  600m  700m       











 
Akseli Leppänen  2004    347  1:11.51  2:31.78  3:52.00  5:12.84  10:30.46   
  Cetus Espoo  10:37.47      6:33.10  7:54.11  9:13.57       
                     
Nuutti Laitinen  2004    330  1:15.58  2:37.64  3:59.23  5:19.85  10:41.53   
  Cetus Espoo        6:42.07  8:03.75  9:25.12       
                     
Lucas Lönnblad  2004    321  1:14.07  2:34.76  3:57.23  5:19.47  10:47.49   
  Cetus Espoo        6:43.31  8:06.53  9:28.67       
                     
Leo Hautaniemi  2004    259  1:18.88  2:44.30  4:12.33  5:38.53  11:34.98   
  Cetus Espoo        7:08.45  8:37.58  10:06.76       
                     
Joonas Patrik Pylvänäinen  2004    237  1:21.64  2:50.31  4:21.41  5:52.18  11:56.52   
  Cetus Espoo        7:24.50  8:56.79  10:29.59       
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  04 maaliskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  20:58 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner