2020-10-29   23:35:32
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Cetus GP pitkät nuoret

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Cetus GP 4 nuorten pitkät    Tulostuspäivämäärä  04 maaliskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  18:33   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  04 maaliskuu 2018         
 
 
Laji 1, 100m Vapaauinti MIX Tytöt, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Liinu Nevalainen  2009    144  44.87        1:36.93   
  Cetus Espoo                   
                     
Luisa Zurban  2008    110  49.33        1:45.96   
  Cetus Espoo                   
                     
Lotta Martikainen  2008    108  52.00        1:46.68   
  Cetus Espoo                   
                     
Iiris Myllymäki  2008    104  49.01        1:48.13   
  Cetus Espoo                   
                     
Elle Liikkanen  2009    98  50.55        1:50.20   
  Cetus Espoo                   
                     
Leonie Hildén  2008    90  50.37        1:53.44   
  Cetus Espoo                   
                     
Raakel Rihte  2008    85  49.92        1:55.65   
  Cetus Espoo                   
                     
Nelly Åström  2008    84  51.46        1:56.14   
  Cetus Espoo                   
                     
Ronja Taskinen  2008    81  53.42        1:57.57   
  Cetus Espoo                   
                     
10  Keneli Marybel Maranik  2010    77  53.25        1:59.51   
  Cetus Espoo                   
                     
11  Aada Tuononen  2009    74  55.12        2:01.17   
  Cetus Espoo                   
                     
12  Vilma Päivärinta  2009    71  58.48        2:02.42   
  Cetus Espoo                   
                     
13  Elina Parviainen  2008    68  54.83        2:04.57   
  Cetus Espoo                   
                     
14  Minni Kovalainen  2008    67  55.47        2:05.29   
  Cetus Espoo                   
                     
15  Ines Valero De La Iglesia  2010    64  58.78        2:06.79   
  Cetus Espoo                   
                     
16  Kaisli Ruha  2010    62  57.28        2:08.30   
  Cetus Espoo                   
                     
17  Fanni Laakkio  2008    59  56.21        2:10.73   
  Cetus Espoo                   
                     
18  Oona Hiltunen  2009    56  59.36        2:12.66   
  Cetus Espoo                   
                     
19  Elsa Mänttäri  2009    53  59.06        2:15.01   
  Cetus Espoo                   
                     
20  Noora Lausala  2008    49  1:05.08        2:18.66   
  Cetus Espoo                   
                     
21  Sonja Shrader  2008    47  1:02.85        2:20.87   
  Cetus Espoo                   
                     
22  Adela Sundberg  2008    44  1:07.71        2:24.00   
  Cetus Espoo                   
                     
23  Alma Mänttäri  2009    25  1:09.97        2:52.72   
  Cetus Espoo                   
                     
 
Laji 1, 100m Vapaauinti MIX Tytöt, Loppukilpailut 11 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Saana Harjuoja  2007    143  46.03        1:37.33   
  Cetus Espoo                   
                     
Kerttu Tallus  2007    53  1:03.78        2:15.22   
  Cetus Espoo                   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  04 maaliskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  18:33 
 
Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 2 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Cetus GP 4 nuorten pitkät    Tulostuspäivämäärä  04 maaliskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  18:45   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  04 maaliskuu 2018         
 
 
Laji 2, 100m Vapaauinti MIX Pojat, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Mario Valero De La Iglesia  2008    93  44.47        1:39.17   
  Cetus Espoo                   
                     
Leo Mannonen  2007    81  46.85        1:43.74   
  Cetus Espoo                   
                     
Mikael Kulay  2007    61  51.77        1:53.95   
  Cetus Espoo                   
                     
Atte Malinen  2008    59  53.49        1:54.85   
  Cetus Espoo                   
                     
Tommy Palm  2007    58  54.64        1:55.57   
  Cetus Espoo                   
                     
Nooa Koskela  2009    58  55.25        1:55.89   
  Cetus Espoo                   
                     
Eino Lantto  2008    56  54.29        1:56.83   
  Cetus Espoo                   
                     
Aaro Sinisalo  2008    50  54.29        2:01.57   
  Cetus Espoo                   
                     
Artemiy Andreev  2009    45  56.92        2:05.66   
  Cetus Espoo                   
                     
10  Joonas Walldén  2009    42  58.38        2:08.49   
  Cetus Espoo                   
                     
11  Aaro Ala-Hemmilä  2007    42  58.38        2:08.79   
  Cetus Espoo                   
                     
12  Joona Silander  2009    42  1:03.22        2:09.05   
  Cetus Espoo                   
                     
13  Eino Laakso  2007    39  59.11        2:11.65   
  Cetus Espoo                   
                     
14  Samu Uljas  2007    38  1:01.74        2:12.55   
  Cetus Espoo                   
                     
15  Adolf Kaisla  2007    38  1:08.31        2:12.92   
  Cetus Espoo                   
                     
16  Thomas Brutel  2008    38  1:03.01        2:13.05   
  Cetus Espoo                   
                     
17  Niilo Laakso  2009    37  1:02.09        2:14.32   
  Cetus Espoo                   
                     
18  Kalle Kemppainen  2010    36  1:03.05        2:15.90   
  Cetus Espoo                   
                     
Elias Forsell  2009              DNS   
  Cetus Espoo                   
                     
Calle Kavaleff  2008              DSQ   
  Cetus Espoo                   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
                     
 
Laji 2, 100m Vapaauinti MIX Pojat, Loppukilpailut 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Aki Eveli  2006    62  50.89        1:53.09   
  Cetus Espoo                   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  04 maaliskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  18:45 
 
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Cetus GP 4 nuorten pitkät    Tulostuspäivämäärä  04 maaliskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  18:44   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  04 maaliskuu 2018         
 
 
Laji 3, 100m Vapaauinti KUK Tytöt, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Hilma Mannersalo  2008    151  44.72        1:35.52   
  Cetus Espoo  1:37.90                 
                     
Emmi Pernaa  2008    135  44.89        1:39.08   
  Cetus Espoo  1:46.01                 
                     
Pinja Kotakoski  2008    82  55.81        1:57.04   
  Cetus Espoo  1:54.17                 
                     
 
Laji 3, 100m Vapaauinti KUK Tytöt, Loppukilpailut 11 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Ida Savolainen  2007    253  38.17        1:20.42   
  Cetus Espoo  1:24.79                 
                     
Petra Nieminen  2007    194  40.04        1:27.85   
  Cetus Espoo  1:28.07                 
                     
Anna Lindholm  2007    191  42.55        1:28.36   
  Cetus Espoo  1:38.59                 
                     
Lybov Shumeylo  2007    145  45.68        1:36.88   
  Cetus Espoo                   
                     
Katja Seiger  2007    122  46.90        1:42.45   
  Cetus Espoo  1:50.67                 
                     
Eine Idman  2007    111  49.23        1:45.86   
  Cetus Espoo  1:43.76                 
                     
Vilma Lindholm  2007    109  49.44        1:46.29   
  Cetus Espoo                   
                     
Anna Gürel  2007    92  49.12        1:52.70   
  Cetus Espoo                   
                     
Iida Pakarinen  2007    84  52.90        1:55.93   
  Cetus Espoo  1:58.10                 
                     
Ella Puuronen  2007              DNS   
  Cetus Espoo  1:53.61                 
                     
Vilma Hyllinen  2007              DNS   
  Cetus Espoo  1:37.82                 
                     
 
Laji 3, 100m Vapaauinti KUK Tytöt, Loppukilpailut 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Bea Kortelainen  2006    155  43.05        1:34.76   
  Cetus Espoo                   
                     
Tanisha Rajani  2006    149  44.18        1:35.87   
  Cetus Espoo  1:37.63                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  04 maaliskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  18:44 
 
Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Cetus GP 4 nuorten pitkät    Tulostuspäivämäärä  04 maaliskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  19:13   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  04 maaliskuu 2018         
 
 
Laji 4, 100m Vapaauinti KUK Pojat, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Ilmari Nieminen  2007    181  38.49        1:19.42   
  Cetus Espoo  1:23.45                 
                     
Severi Tammihovi  2009    137  39.83        1:27.02   
  Cetus Espoo  1:49.70                 
                     
Topias Toivanen  2007    129  40.55        1:28.84   
  Cetus Espoo                   
                     
Otso Johansson  2008    97  46.50        1:37.48   
  Cetus Espoo                   
                     
Elmeri Lajolinna  2007    96  46.13        1:37.92   
  Cetus Espoo                   
                     
Eemil Hujala  2007    93  44.69        1:38.85   
  Cetus Espoo                   
                     
Tomas Leinonen  2008    81  47.31        1:43.57   
  Cetus Espoo  1:37.42                 
                     
Mark Pokidko  2007              DNS   
  Cetus Espoo  1:54.42                 
                     
Aryan Nagal  2007              DSQ   
  Cetus Espoo                   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
                     
Leo Tuomainen  2008              DSQ   
  Cetus Espoo                   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
                     
 
Laji 4, 100m Vapaauinti KUK Pojat, Loppukilpailut 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Aarne Nuutinen  2006    118  42.19        1:31.59   
  Cetus Espoo                   
                     
Niilo Harja  2006    97  45.00        1:37.76   
  Cetus Espoo                   
                     
Niilo Helkearo  2006              DNS   
  Cetus Espoo                   
                     
Boris Minkovski  2006              DSQ   
  Cetus Espoo  1:21.08                 
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  04 maaliskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  19:13 
 
Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Cetus GP 4 nuorten pitkät    Tulostuspäivämäärä  04 maaliskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  19:45   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  04 maaliskuu 2018         
 
 
Laji 5, 400m Vapaauinti Tytöt, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Saga Linnosaari  2008    178  1:35.36  3:22.38  5:10.63    6:56.69   
  Cetus Espoo                   
                     
Lotta Turunen  2008    132  1:48.38  3:48.38  5:47.89    7:40.19   
  Cetus Espoo                   
                     
Jade Brelo  2008    119  1:48.48  3:52.41      7:56.62   
  Cetus Espoo                   
                     
 
Laji 5, 400m Vapaauinti Tytöt, Loppukilpailut 11 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Jenni Korkeamäki  2007    324  1:19.41  2:47.95  4:16.52    5:41.13   
  Cetus Espoo  6:50.27                 
                     
Anna Salo  2007    309  1:17.20  2:46.28  4:17.61    5:46.77   
  Cetus Espoo  7:54.40                 
                     
Ellen Lindell  2007    307  1:18.94  2:48.80  4:19.50    5:47.57   
  Cetus Espoo  7:04.01                 
                     
Enna Äyrämöinen  2007    287  1:20.37  2:53.73  4:26.75    5:55.50   
  Cetus Espoo  6:43.49                 
                     
Dominika Stalinskaja  2007    279  1:23.51  2:55.36  4:28.33    5:58.61   
  Cetus Espoo                   
                     
Anja Miao  2007    275  1:22.83  2:56.27  4:31.51    6:00.54   
  Cetus Espoo  8:02.75                 
                     
Emilyn Alexandra Savolainen  2007    236  1:25.27  3:02.63  4:43.76    6:19.26   
  Cetus Espoo                   
                     
Ida Paaskoski  2007    209  1:29.58  3:12.31  4:55.81    6:34.97   
  Cetus Espoo                   
                     
Vuokko Larjomaa  2007    165  1:41.26  3:30.85  5:21.42    7:06.78   
  Cetus Espoo                   
                     
10  Emma Nissinen  2007    160  1:36.14  3:27.66  5:19.16    7:11.95   
  Cetus Espoo                   
                     
11  Milka Marjakaarto  2007    158  1:37.61  3:30.30  5:24.71    7:13.12   
  Cetus Espoo                   
                     
12  Saga Ronkainen  2007    133  1:45.41  3:43.12  5:47.52    7:39.00   
  Cetus Espoo                   
                     
Sandra Savolainen  2007              DSQ   
  Cetus Espoo                   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
                     
 
Laji 5, 400m Vapaauinti Tytöt, Loppukilpailut 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Louna Kasvio  2006    541  1:08.81  2:21.99  3:35.40    4:47.67   
  Cetus Espoo  4:53.81                 
                     
Wilma Sundt  2006    463  1:12.23  2:29.87  3:47.70    5:03.07   
  Cetus Espoo  5:07.73                 
                     
Janina Granberg  2006    390  1:14.33  2:35.13  3:57.92    5:20.92   
  Cetus Espoo  5:49.92                 
                     
Annaliina Mänttäri  2006    350  1:19.93  2:45.54  4:10.80    5:32.76   
  Cetus Espoo  5:43.65                 
                     
Enni Tammilehto  2006    322  1:19.24  2:46.91  4:15.62    5:42.09   
  Cetus Espoo  5:45.21                 
                     
Amanda Nilsson  2006    317  1:19.45  2:47.58  4:16.55    5:43.82   
  Cetus Espoo  5:57.88                 
                     
Cécilia Richard  2006    315  1:21.30  2:48.81  4:17.26    5:44.56   
  Cetus Espoo  6:05.53                 
                     
Iisa-lotta Rantaniitty  2006    303  1:22.42  2:51.56  4:21.60    5:48.89   
  Cetus Espoo  6:08.83                 
                     
Kia Mäennenä  2006    288  1:22.37  2:51.79  4:23.93    5:54.81   
  Cetus Espoo  5:54.74                 
                     
10  Iiris Soilevaara  2006    286  1:23.00  2:53.01  4:25.64    5:55.82   
  Cetus Espoo  6:12.88                 
                     
11  Heta Kosunen  2006    275  1:25.58  2:57.17  4:31.49    6:00.31   
  Cetus Espoo  6:40.84                 
                     
12  Malla Kostiainen  2006    257  1:25.67  3:01.09  4:37.12    6:08.43   
  Cetus Espoo  6:29.79                 
                     
13  Rebecca Risso Ricci  2006    241  1:27.53  3:06.25  4:44.67    6:16.44   
  Cetus Espoo  6:15.44                 
                     
14  Ella Kalliokari  2006    234  1:28.47  3:06.11  4:46.57    6:20.51   
  Cetus Espoo                   
                     
15  Olesia Leshchuk  2006    217  1:29.04  3:10.29  4:52.08    6:30.25   
  Cetus Espoo  7:16.40                 
                     
16  Ruth Risso Ricci  2006    213  1:30.21  3:10.05  4:52.42    6:32.20   
  Cetus Espoo  6:37.02                 
                     
17  Laura Zurban  2006    195  1:32.45  3:15.58  5:04.00    6:44.01   
  Cetus Espoo                   
                     
18  Lotta Lönnqvist  2006    193  1:36.10  3:21.69  5:04.80    6:45.65   
  Cetus Espoo  7:24.39                 
                     
19  Heidi Still  2006    180  1:39.19  3:27.10  5:12.94    6:55.00   
  Cetus Espoo  7:07.05                 
                     
20  Vivian Vesa  2006    162  1:40.60  3:31.82  5:22.35    7:09.40   
  Cetus Espoo                   
                     
Elsa Vuorimaa  2006              DNS   
  Cetus Espoo                   
                     
 
Laji 5, 400m Vapaauinti Tytöt, Loppukilpailut 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Tuuli Pippuri  2005    590  1:07.18  2:17.86  3:29.03    4:39.49   
  Cetus Espoo  4:47.25                 
                     
Kira Lindroos  2005    545  1:08.27  2:21.34  3:33.66    4:47.09   
  Cetus Espoo  4:51.40                 
                     
Laura Kousa  2005    473  1:09.91  2:26.93  3:44.21    5:00.98   
  Cetus Espoo  5:08.11                 
                     
Jasmin Savonen  2005    415  1:13.29  2:33.25  3:54.17    5:14.30   
  Cetus Espoo  5:35.00                 
                     
Ellen Kettunen  2005    410  1:13.74  2:34.42  3:55.48    5:15.54   
  Cetus Espoo  5:33.12                 
                     
Sofia Rinne  2005    394  1:15.15  2:35.90  3:58.18    5:19.83   
  Cetus Espoo  5:33.11                 
                     
Säde Ryynänen  2005    390  1:14.68  2:36.00  3:59.68    5:20.98   
  Cetus Espoo  5:28.23                 
                     
Rina Rantanen  2005    326  1:14.67  2:38.71  4:08.73    5:40.55   
  Cetus Espoo  5:26.74                 
                     
Ronja Ristevirta  2005    278  1:24.01  2:56.06  4:29.20    5:59.17   
  Cetus Espoo                   
                     
10  Nea Hollström  2005    262  1:25.24  3:00.45  4:35.68    6:06.38   
  Cetus Espoo  6:25.93                 
                     
11  Siiri Päivärinta  2005    261  1:25.64  2:58.55  4:33.69    6:06.79   
  Cetus Espoo                   
                     
12  Milla Tahvanainen  2005    240  1:27.84  3:05.63  4:43.85    6:17.25   
  Cetus Espoo  6:26.62                 
                     
13  Leenu Karolina Kinnunen  2005    225  1:30.19  3:09.69  4:49.12    6:25.16   
  Cetus Espoo                   
                     
14  Taru Lax  2005    213  1:30.16  3:10.96  4:53.01    6:32.38   
  Cetus Espoo  6:43.06                 
                     
15  Anjenike Kriek  2005    168  1:35.62  3:26.64  5:14.39    7:04.37   
  Cetus Espoo  7:40.01                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  04 maaliskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  19:45 
 
Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Cetus GP 4 nuorten pitkät    Tulostuspäivämäärä  04 maaliskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  20:18   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  04 maaliskuu 2018         
 
 
Laji 6, 400m Vapaauinti Pojat, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Tommi Mosconi  2008    170  1:31.52  3:11.65  4:49.12    6:22.76   
  Cetus Espoo                   
                     
Akseli Savolainen  2007    146  1:33.41  3:18.59  5:01.79    6:42.43   
  Cetus Espoo                   
                     
Lenni Syvänen  2007    146  1:33.01  3:17.21  5:01.78    6:43.06   
  Cetus Espoo                   
                     
Artemi Tsinjonnõi  2008    128  1:35.80  3:26.56  5:14.54    7:00.12   
  Cetus Espoo                   
                     
Otto Vauhkonen  2007    116  1:40.66  3:33.06  5:27.30    7:14.66   
  Cetus Espoo  7:42.26                 
                     
Roope Liimatainen  2007    110  1:42.86  3:35.88  5:31.45    7:21.85   
  Cetus Espoo                   
                     
Matti Klümper  2008    100  1:43.21  3:41.74  5:39.94    7:36.53   
  Cetus Espoo                   
                     
Lenni Nevalainen  2007    98  1:42.67  3:43.21  5:41.61    7:39.24   
  Cetus Espoo                   
                     
Eljas Pekkola  2007    97  1:51.15  3:48.00  5:46.77    7:41.93   
  Cetus Espoo                   
                     
10  Mikael Suni  2007    94  1:50.92  3:54.11  5:57.60    7:45.97   
  Cetus Espoo                   
                     
11  Veikko Hautaniemi  2007    93  1:49.60  3:53.25  5:54.75    7:48.16   
  Cetus Espoo                   
                     
12  Henri Koskela  2007    91  1:51.60  3:54.87  5:56.93    7:51.24   
  Cetus Espoo                   
                     
 
Laji 6, 400m Vapaauinti Pojat, Loppukilpailut 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Tomi Silander  2006    258  1:17.56  2:43.43  4:09.95    5:33.33   
  Cetus Espoo  5:42.18                 
                     
Benjamin Winqvist  2006    210  1:22.80  2:54.79  4:27.57    5:56.86   
  Cetus Espoo  7:01.14                 
                     
Luis Valero De La Iglesia  2006    197  1:24.78  2:59.67  4:33.83    6:04.52   
  Cetus Espoo  7:22.95                 
                     
Aarne Laurila  2006    165  1:25.78  3:04.86  4:45.77    6:26.35   
  Cetus Espoo  7:14.48                 
                     
Mikael Rasinmäki  2006    159  1:26.59  3:06.90  4:49.94    6:31.32   
  Cetus Espoo  8:24.27                 
                     
Anton Ahonen  2006    137  1:41.33  3:27.02  5:14.68    6:51.42   
  Cetus Espoo                   
                     
Jermu Jääskö  2006    127  1:38.62  3:26.29  5:15.04    7:01.30   
  Cetus Espoo                   
                     
Verneri Gummerus  2006    119  1:37.21  3:28.63  5:21.46    7:11.40   
  Cetus Espoo                   
                     
Emil Tirkkonen  2006    116  1:42.11  3:32.80  5:27.27    7:14.95   
  Cetus Espoo                   
                     
Henrik Rokityanskiy  2006              DSQ   
  Helsingfors Simsällskap  6:04.80                 
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
                     
 
Laji 6, 400m Vapaauinti Pojat, Loppukilpailut 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Nikolas Pietilä  2005    225  1:20.77  2:50.53  4:21.35    5:48.83   
  Cetus Espoo  6:25.50                 
                     
Ivan Gavrilov  2005    165  1:23.56  3:03.46  4:45.87    6:26.72   
  Cetus Espoo  6:56.27                 
                     
Riku Forsberg  2005    153  1:31.93  3:13.17  4:55.88    6:36.60   
  Cetus Espoo  6:51.34                 
                     
Pauli Rantatupa  2005    136  1:33.00  3:17.63  5:07.26    6:52.29   
  Cetus Espoo  7:21.01                 
                     
Totte Teittinen  2005    115  1:38.90  3:30.50  5:25.06    7:16.03   
  Cetus Espoo                   
                     
Rado Lindberg  2005              DNS   
  Cetus Espoo  8:25.05                 
                     
 
Laji 6, 400m Vapaauinti Pojat, Loppukilpailut 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Veerti Juurakko  2004    394  1:08.59  2:22.20  3:36.72    4:49.49   
  Cetus Espoo  5:00.01                 
                     
Samuel Saari  2004    393  1:08.99  2:22.10  3:36.65    4:49.73   
  Cetus Espoo  5:10.42                 
                     
Juuso Pulkkinen  2004    331  1:12.30  2:30.84  3:49.80    5:06.75   
  Cetus Espoo  5:25.06                 
                     
Leo Zurban  2004    213  1:21.27  2:52.32  4:25.22    5:55.31   
  Cetus Espoo  6:12.24                 
                     
Yash Nagal  2004    162  1:27.10  3:09.43  4:52.49    6:29.19   
  Cetus Espoo  6:49.86                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  04 maaliskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  20:18 
 
Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Cetus GP 4 nuorten pitkät    Tulostuspäivämäärä  04 maaliskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  20:46   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  04 maaliskuu 2018         
 
 
Laji 7, 800m Vapaauinti Tytöt, Loppukilpailut 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code  500m  600m  700m       











 
Lumi Rossi  2005    461  1:12.46  2:30.66  3:50.96  5:09.01  10:20.29   
  Cetus Espoo        6:27.91  7:46.67  9:04.31       
                     
Anna Hakkarainen  2005    448  1:13.25  2:33.18  3:51.98  5:10.99  10:26.14   
  Cetus Espoo        6:30.07  7:49.43  9:09.38       
                     
Hanna Martola  2005    393  1:19.04  2:41.97  4:04.81  5:27.91  10:54.01   
  Cetus Espoo        6:50.95  8:14.32  9:35.81       
                     
Kaarina Rihte  2005    374  1:18.59  2:42.63  4:08.33  5:33.59  11:05.20   
  Cetus Espoo        6:58.58  8:23.55  9:46.08       
                     
Iida Siltala  2005    360  1:17.82  2:41.27  4:06.21  5:31.65  11:13.43   
  Cetus Espoo        6:56.76  8:23.27  9:50.65       
                     
Elina Ruha  2005    355  1:21.57  2:47.69  4:13.32  5:38.65  11:16.53   
  Cetus Espoo        7:05.08  8:30.03  9:54.26       
                     
Saara Raulos  2005    314  1:20.37  2:48.62  4:18.55  5:48.75  11:44.74   
  Cetus Espoo        7:18.98  8:48.60  10:18.57       
                     
Juulia Lindfors  2005    311  1:21.30  2:49.33  4:19.13  5:50.21  11:47.34   
  Cetus Espoo        7:19.53  8:51.33  10:20.19       
                     
Lotta Nevalainen  2005    302  1:24.32  2:55.44  4:26.83  5:58.26  11:54.34   
  Cetus Espoo        7:29.18  9:00.34  10:29.59       
                     
10  Emma Lönnberg  2005    288  1:23.44  2:54.71  4:27.86  6:00.31  12:05.66   
  Cetus Espoo        7:31.84  9:04.10  10:37.09       
                     
11  Helmi Jämsén  2005    203  1:33.42  3:17.50  5:02.51  6:46.98  13:34.44   
  Cetus Espoo        8:32.67  10:16.89  11:59.46       
                     
12  Emma Autio  2005    182  1:34.77  3:21.63  5:07.85  6:54.49  14:05.27   
  Cetus Espoo        8:43.77  10:33.39  12:21.00       
                     
Ada Salaspuro  2005              DNS   
  Cetus Espoo                   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  04 maaliskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  20:46 
 
Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Cetus GP 4 nuorten pitkät    Tulostuspäivämäärä  04 maaliskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  20:58   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  04 maaliskuu 2018         
 
 
Laji 8, 800m Vapaauinti Pojat, Loppukilpailut 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code  500m  600m  700m       











 
Risto Kallström  2006    330  1:14.35  2:37.57  3:59.53  5:20.52  10:41.48   
  Cetus Espoo        6:43.02  8:04.21  9:25.49       
                     
 
Laji 8, 800m Vapaauinti Pojat, Loppukilpailut 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code  500m  600m  700m       











 
Teo Mattelmäki  2005    351  1:13.59  2:33.65  3:53.02  5:13.74  10:28.09   
  Cetus Espoo        6:34.53  7:54.96  9:14.10       
                     
Eemil Reijonen  2005    245  1:16.61  2:45.12  4:15.67  5:47.63  11:47.75   
  Cetus Espoo        7:19.43  8:51.30  10:21.70       
                     
 
Laji 8, 800m Vapaauinti Pojat, Loppukilpailut 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m  400m  Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code  500m  600m  700m       











 
Akseli Leppänen  2004    347  1:11.51  2:31.78  3:52.00  5:12.84  10:30.46   
  Cetus Espoo  10:37.47      6:33.10  7:54.11  9:13.57       
                     
Nuutti Laitinen  2004    330  1:15.58  2:37.64  3:59.23  5:19.85  10:41.53   
  Cetus Espoo        6:42.07  8:03.75  9:25.12       
                     
Lucas Lönnblad  2004    321  1:14.07  2:34.76  3:57.23  5:19.47  10:47.49   
  Cetus Espoo        6:43.31  8:06.53  9:28.67       
                     
Leo Hautaniemi  2004    259  1:18.88  2:44.30  4:12.33  5:38.53  11:34.98   
  Cetus Espoo        7:08.45  8:37.58  10:06.76       
                     
Joonas Patrik Pylvänäinen  2004    237  1:21.64  2:50.31  4:21.41  5:52.18  11:56.52   
  Cetus Espoo        7:24.50  8:56.79  10:29.59       
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  04 maaliskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  20:58 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner