2020-04-05   01:49:54
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland

Results for Rollo-uinnit

Below are all results from the competition shown by session.

Perjantai-ilta

Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Rollo-uinnit    Tulostuspäivämäärä  08 kesäkuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Lahti    Tulostusaika  18:52   
  Järjestäjä  LaUS         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  08 kesäkuu 2018         
 
 
Laji 7, 4X50m VUV 2T+2P T10/P11, Loppukilpailut 10 - 11 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
OU 1  2007              2:22.76   
  Oulun Uinti 1906  2:26.90                 
  Leevi Väyrynen  2007      35.93        35.93   
  Joonas Keränen  2007      37.91        1:13.84   
  Lotta Torppa  2008      36.60        1:50.44   
  Vilja Säntti  2008      32.32        2:22.76   
                     
AUi seka [2007]  2007              2:25.05   
  Aurajoen Uinti  2:27.02                 
  Ossi Tikka  2007      35.76        35.76   
  Felix Kandolin  2007      32.61        1:08.37   
  Veera Knuutila  2008      39.71        1:48.08   
  Jasmiina Laitinen  2008      36.97        2:25.05   
                     
TaTU Tampere ry 1  2007              2:25.76   
  TaTu Tampere  2:32.06                 
  Lev Vlasov  2007      30.99        30.99   
  Niklas Tikkanen  2007      39.15        1:10.14   
  Iiris Myllymäki  2008      38.06        1:48.20   
  Oona Valtonen  2008      37.56        2:25.76   
                     
UKK seka [2007]  2007              2:26.18   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu  2:35.00                 
  Juho Rosenström  2007      34.51        34.51   
  Martta Mäkinen  2008      39.19        1:13.70   
  Maija Mikkonen  2008      39.07        1:52.77   
  Joona Talja  2007      33.41        2:26.18   
                     
LrU seka1  2007              2:29.78   
  Lappeenrannan Uimarit  2:32.51                 
  Aino Sarvilahti  2008      41.15        41.15   
  Rasmus Karjalainen  2007      36.77        1:17.92   
  Ella Hynönen  2008      33.81        1:51.73   
  Veikko Seppänen  2007      38.05        2:29.78   
                     
LUS Rollot  2007              2:30.21   
  Loimaan Uimaseura  2:39.63                 
  Venla Holma  2008      33.15        33.15   
  Jasu Nieminen  2007      36.70        1:09.85   
  Matilda Jokinen  2008      40.11        1:49.96   
  Roope Piironen  2007      40.25        2:30.21   
                     
SiWa seka 1  2007              2:31.55   
  Simmis Wanda  2:32.44                 
  Jonna Kurki  2008      38.68        38.68   
  Ilja Belov  2007      36.83        1:15.51   
  Emilia Wall  2008      39.28        1:54.79   
  Lauri Valtanen  2007      36.76        2:31.55   
                     
USH seka [2007]  2007              2:32.55   
  Uimaseura Helsinki  2:36.13                 
  Nikita Rantsev  2007      35.21        35.21   
  Serafima Ratner  2008      42.16        1:17.37   
  Kira Kondratjeva  2008      39.91        1:57.28   
  Daniel Kajava  2007      35.27        2:32.55   
                     
UiTa 1  2007              2:32.86   
  Uinti Tampere  2:42.26                 
  Albert Laakkonen  2007      36.03        36.03   
  Valtteri Pellinen  2007      36.04        1:12.07   
  Rebecca Mäkinen  2008      38.26        1:50.33   
  Selma Ala-Karvia  2008      42.53        2:32.86   
                     
10  LaUS 1  2007              2:33.12   
  Lahden Uimaseura  2:38.78                 
  Liisi Lehtiö  2008      37.94        37.94   
  Joonas Pulkkinen  2007      34.62        1:12.56   
  Raman Bajalan  2007      37.13        1:49.69   
  Lotta Koskinen  2008      43.43        2:33.12   
                     
11  SWIM Pallokalat  2007              2:34.53   
  Swimming Jyväskylä  2:38.17                 
  Väinö Harvia  2007      39.77        39.77   
  Sofia Räihä  2008      37.15        1:16.92   
  Nelli Kiho  2008      39.36        1:56.28   
  Eelis Hietala  2007      38.25        2:34.53   
                     
12  RaisU Rollo vitoset  2007              2:34.89   
  Raision Urheilijat  2:38.07                 
  Patric Meriholvi  2007      39.86        39.86   
  Roope Koskela  2007      33.48        1:13.34   
  Sagdiana Rakhimova  2008      40.84        1:54.18   
  Kaisa Heikkinen  2008      40.71        2:34.89   
                     
13  ÅSK 1  2007              2:35.70   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  2:45.31                 
  Lotta Luotola  2008      38.46        38.46   
  Eelis Lummaa  2007      38.88        1:17.34   
  Sofia Maude  2008      42.64        1:59.98   
  Julius Linde  2007      35.72        2:35.70   
                     
14  Cetus 1  2007              2:36.82   
  Cetus Espoo  2:37.36                 
  Otto Vauhkonen  2007      38.53        38.53   
  Saga Linnosaari  2008      39.83        1:18.36   
  Hilma Mannersalo  2008      41.93        2:00.29   
  Ilmari Nieminen  2007      36.53        2:36.82   
                     
15  HU seka  2007              2:38.16   
  Helsingin Uimarit  2:47.55                 
  Otso Heikkinen  2007      32.80        32.80   
  Miklas Sarkkinen  2007      37.16        1:09.96   
  Ilona Sauliala  2008      44.01        1:53.97   
  Hazel Liuska  2008      44.19        2:38.16   
                     
16  RiUS Rollo 1  2007              2:38.37   
  Riihimäen Uimaseura  2:51.05                 
  Helmi Kittelä  2008      40.91        40.91   
  Tuukka Visto  2007      37.86        1:18.77   
  Eerika Savulahti  2008      42.16        2:00.93   
  Onni Kohvakka  2007      37.44        2:38.37   
                     
17  Cetus 2  2007              2:38.98   
  Cetus Espoo  2:46.10                 
  Lenni Nevalainen  2007      39.95        39.95   
  Jade Brelo  2008      41.21        1:21.16   
  Lotta Turunen  2008      40.84        2:02.00   
  Lenni Syvänen  2007      36.98        2:38.98   
                     
18  VUS-VSS jr  2007              2:45.67   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  2:53.55                 
  Aaron Qvisén  2007      36.20        36.20   
  Kasper Ikonen  2007      40.89        1:17.09   
  Ada Sainio  2008      44.37        2:01.46   
  Aino Jämsä  2008      44.21        2:45.67   
                     
19  HSS seka [2007]  2007              2:47.00   
  Helsingfors Simsällskap  3:03.25                 
  Siiri Laine  2008      48.03        48.03   
  Iiris Kostiainen  2008      46.06        1:34.09   
  Rudi Stolt  2007      39.05        2:13.14   
  Leevi Pixa  2007      33.86        2:47.00   
                     
20  Vanders seka [2007]  2007              2:47.32   
  Vanders  2:50.89                 
  Emma Lahti  2008      42.24        42.24   
  Fiia Immonen  2008      41.09        1:23.33   
  Peik Pasanen  2007      42.44        2:05.77   
  Iivari Sippola  2007      41.55        2:47.32   
                     
21  RiUS Rollo 2  2007              2:59.23   
  Riihimäen Uimaseura  3:09.84                 
  Laura Mantila  2008      1:30.50        1:30.50   
  Väinö Rosendahl  2007      46.34        2:16.84   
  Moona Anttila  2008      42.39        2:59.23   
  Miika Toivonen  2007              2:59.23   
                     
22  Cetus 3  2007              3:04.16   
  Cetus Espoo  2:51.11                 
  Joonas Keränen  2007      39.35        39.35   
  Emmi Pernaa  2008      1:01.40        1:40.75   
  Emilia Elizaveta Karulina  2008      43.72        2:24.47   
  Topias Toivanen  2007      39.69        3:04.16   
                     
23  JoUS 2  2007              3:04.41   
  Joensuun Uimaseura  2:58.08                 
  Aapo Mononen  2007      1:22.24        1:22.24   
  Nicola Burman  2008      41.93        2:04.17   
  Ella Määttä  2008      1:00.24        3:04.41   
  Otso Partanen  2007              3:04.41   
                     
AUi seka 2 [2007]  2007              DSQ   
  Aurajoen Uinti  2:44.65                 
  Max Hyvärinen  2007      39.19        39.19   
  Alvar Kankare  2007      40.34        1:19.53   
  Lumia Ele  2008      40.11        1:59.64   
  SW 10.11 Vaihtorikko               
                     
HyUS seka junnut  2007              DSQ   
  Hyvinkään Uimaseura  3:03.63                 
  Maija Kuisma  2008      1:30.40        1:30.40   
  Eero Virtanen  2007      45.26        2:15.66   
  SW 10.11 Vaihtorikko               
                     
JoUS 1  2007              DSQ   
  Joensuun Uimaseura  2:37.55                 
  Anri Parviainen  2008      36.48        36.48   
  Nuutti Kerkkänen  2007      38.05        1:14.53   
  SW 10.11 Vaihtorikko               
                     
SGR seka [2007]  2007              DSQ   
  Simmis Grani  2:50.45                 
  Amos Mäkilä  2007      36.86        36.86   
  Linnea Heikkilä  2008      39.17        1:16.03   
  SW 10.11 Vaihtorikko               
                     
UiTa 2  2007              DSQ   
  Uinti Tampere  2:54.18                 
  Nella Kuivanen  2008      41.83        41.83   
  Hanna Vänni  2008      42.50        1:24.33   
  SW 10.11 Vaihtorikko               
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  08 kesäkuu 2018 
Lisenssinhaltija: Lahden Uimaseura  Tulostusaika  18:52 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner