2019-11-14   07:09:32
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset TYR VANTAA JUNIOR MEET 2018

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

La aamu klo 9.30

Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  TYR VANTAA JUNIOR MEET 2018    Tulostuspäivämäärä  05 maaliskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Vantaa    Tulostusaika  00:20   
  Järjestäjä  Simmis Wanda         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  03 maaliskuu 2018         
 
 
Laji 3, 200m PU T-13, 15, 17, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat 
Sponsori: K.A.Löfgren Ky 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Karla Tiainen  2005    412  34.83  1:17.30  2:00.92    2:43.65   
  Simmis Wanda  3:11.56                 
                     
Aleksandra Petrushenko  2005    272  37.05  1:23.17  2:15.72    3:07.91   
  Swimming Club School 3  3:02.00                 
                     
Kertu Kann  2006    247  41.33  1:33.59  2:28.07    3:13.94   
  Uimaseura Briis  3:03.55                 
                     
Helen Jaagant  2006    241  42.02  1:34.45  2:25.95    3:15.67   
  Uimaseura Briis  3:11.00                 
                     
Kerttu Taponen  2005    226  42.19  1:32.52  2:25.18    3:19.92   
  Aurajoen Uinti                   
                     
Marina Romanova  2005    219  44.33  1:35.90  2:29.49    3:21.96   
  Uimaseura Helsinki                   
                     
Emma Lönnberg  2005    166  45.44  1:37.46  2:37.88    3:41.53   
  Cetus Espoo                   
                     
 
Laji 3, 200m PU T-13, 15, 17, Loppukilpailut 14 - 15 v 
Sponsori: K.A.Löfgren Ky 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Katriin Hansalu  2003    390  35.87  1:18.57  2:04.34    2:46.66   
  Uimaseura Briis  2:39.49                 
                     
Sara Myller  2003    318  37.77  1:22.67  2:10.32    2:58.40   
  Tuusulan Uimaseura  3:01.66                 
                     
Laura Vitsut  2004    248  40.36  1:29.61  2:21.38    3:13.78   
  Uimaseura Briis  2:42.69                 
                     
Iiris Virtanen  2004    206  42.77  1:32.57  2:26.29    3:26.15   
  Simmis Grani  3:11.31                 
                     
 
Laji 3, 200m PU T-13, 15, 17, Loppukilpailut 16 - 17 v 
Sponsori: K.A.Löfgren Ky 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Emilia Sjölund  2002    362  35.81  1:16.96  2:03.49    2:50.88   
  Simmis Wanda  2:44.92                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  05 maaliskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Simmis Wanda  Tulostusaika  00:20 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner