Results for TYR VANTAA JUNIOR MEET 2018
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Tulokset Laji 28 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat)
Tulokset Laji 28 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) |
|
|
Kilpailu |
TYR VANTAA JUNIOR MEET 2018 |
|
Tulostuspivmr |
04 maaliskuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Vantaa |
|
Tulostusaika |
17:30 |
|
|
Jrjestj |
Simmis Wanda |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupivmr |
03 maaliskuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 28, 200m VU P-14, 16, 18, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat |
Sponsori: DSV |
|
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Mikhail Povaliaev |
2006 |
|
371 |
31.39 |
1:07.08 |
1:44.56 |
|
2:21.88 |
|
|
Ekran St. Petersburg |
2:19.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Karl Cristopher Teder |
2004 |
|
359 |
31.69 |
1:08.01 |
1:46.99 |
|
2:23.43 |
|
|
Uimaseura Briis |
2:22.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Luka Laaksonen |
2005 |
|
326 |
33.90 |
1:12.02 |
1:51.03 |
|
2:28.14 |
|
|
bo Simklubb-Uintiklubi Turku |
2:32.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Rasmus Rekola |
2004 |
|
321 |
33.44 |
1:11.72 |
1:51.66 |
|
2:28.86 |
|
|
bo Simklubb-Uintiklubi Turku |
2:32.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Aku Hnninen |
2004 |
|
305 |
33.96 |
1:12.44 |
1:52.60 |
|
2:31.37 |
|
|
ORCA Helsinki |
2:44.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Matteus Eini |
2004 |
|
301 |
34.79 |
1:13.78 |
1:53.49 |
|
2:32.04 |
|
|
Gladius Kirkkonummi |
2:59.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Rony Kulju |
2004 |
|
293 |
34.42 |
1:13.39 |
1:54.45 |
|
2:33.55 |
|
|
Simmis Wanda |
2:31.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Arttu Valonen |
2004 |
|
277 |
34.65 |
1:14.01 |
1:54.92 |
|
2:36.31 |
|
|
ORCA Helsinki |
2:35.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Veeti Valdolin |
2005 |
|
259 |
37.24 |
1:18.04 |
2:00.85 |
|
2:39.90 |
|
|
bo Simklubb-Uintiklubi Turku |
2:50.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Nico Kulju |
2006 |
|
256 |
35.87 |
1:17.03 |
2:00.37 |
|
2:40.63 |
|
|
Simmis Wanda |
2:42.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Miska Sarkkinen |
2005 |
|
254 |
36.95 |
1:18.38 |
2:01.81 |
|
2:40.92 |
|
|
Helsingin Uimarit |
2:42.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Rasmus Roiko |
2004 |
|
253 |
38.30 |
1:19.97 |
2:03.44 |
|
2:41.11 |
|
|
ORCA Helsinki |
2:44.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
Veeti Salminen |
2004 |
|
253 |
36.73 |
1:17.17 |
1:59.38 |
|
2:41.12 |
|
|
Simmis Wanda |
2:42.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
Raman Veisi |
2004 |
|
225 |
37.36 |
1:20.38 |
2:05.40 |
|
2:47.49 |
|
|
Raision Urheilijat |
3:03.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
Eemeli Arnell |
2005 |
|
208 |
39.52 |
1:24.92 |
2:10.74 |
|
2:52.02 |
|
|
bo Simklubb-Uintiklubi Turku |
3:09.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
Aleksi Rissanen |
2004 |
|
207 |
39.30 |
1:23.36 |
2:09.05 |
|
2:52.29 |
|
|
Simmis Wanda |
3:07.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
Kasper Kainonen |
2005 |
|
196 |
36.22 |
1:20.43 |
2:09.00 |
|
2:55.41 |
|
|
bo Simklubb-Uintiklubi Turku |
3:06.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
Onni Rahkonen |
2007 |
|
194 |
40.62 |
1:26.66 |
2:13.76 |
|
2:56.00 |
|
|
Simmis Grani |
3:01.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
Samuel Sderholm |
2004 |
|
192 |
40.68 |
1:26.04 |
2:13.67 |
|
2:56.55 |
|
|
Raision Urheilijat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
Santeri Holmberg |
2006 |
|
190 |
38.58 |
1:24.85 |
2:12.70 |
|
2:57.13 |
|
|
bo Simklubb-Uintiklubi Turku |
3:01.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
Linus Korin |
2006 |
|
154 |
42.81 |
1:31.17 |
2:21.74 |
|
3:10.21 |
|
|
bo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
Frans Sandblom |
2006 |
|
136 |
44.91 |
1:36.07 |
2:28.40 |
|
3:17.91 |
|
|
bo Simklubb-Uintiklubi Turku |
3:36.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
Patrik Ventus |
2007 |
|
98 |
48.02 |
1:48.58 |
2:46.82 |
|
3:40.91 |
|
|
Simmis Grani |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
Ilari Linderborg |
2006 |
|
94 |
49.67 |
1:45.44 |
2:47.44 |
|
3:43.86 |
|
|
bo Simklubb-Uintiklubi Turku |
3:30.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Ahti Liimatainen |
2005 |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
Helsingin Uimarit |
3:05.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 28, 200m VU P-14, 16, 18, Loppukilpailut 15 - 16 v |
Sponsori: DSV |
|
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Lassi Haimi |
2003 |
|
585 |
28.94 |
59.64 |
1:31.32 |
|
2:01.91 |
|
|
Helsingfors Simsllskap |
2:02.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Johan Krister Fredriksson |
2003 |
|
532 |
30.22 |
1:01.72 |
1:33.92 |
|
2:05.82 |
|
|
Helsingfors Simsllskap |
2:04.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Veikka Saren |
2002 |
|
440 |
30.47 |
1:04.56 |
1:39.63 |
|
2:14.10 |
|
|
Someron Esa |
2:13.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Henri Heikkil |
2003 |
|
400 |
31.02 |
1:06.49 |
1:43.45 |
|
2:18.41 |
|
|
Uimaseura Aquila |
2:19.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Touko Luukkonen |
2002 |
|
390 |
31.91 |
1:07.27 |
1:44.16 |
|
2:19.51 |
|
|
Helsingin Uimarit |
2:14.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Juho Marjala |
2003 |
|
386 |
31.30 |
1:06.47 |
1:43.28 |
|
2:20.08 |
|
|
Simmis Wanda |
2:18.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Kirill Karppi |
2002 |
|
344 |
31.91 |
1:08.94 |
1:48.22 |
|
2:25.52 |
|
|
Helsingin Uimarit |
3:03.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Elias Laine |
2003 |
|
297 |
34.90 |
1:13.33 |
1:54.54 |
|
2:32.83 |
|
|
bo Simklubb-Uintiklubi Turku |
2:32.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Lucas Tepponen |
2003 |
|
286 |
33.99 |
1:12.13 |
1:53.78 |
|
2:34.74 |
|
|
Helsingin Uimarit |
2:41.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 28, 200m VU P-14, 16, 18, Loppukilpailut 17 - 18 v |
Sponsori: DSV |
|
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Taneli Lantta |
2001 |
|
588 |
28.89 |
59.48 |
1:30.94 |
|
2:01.72 |
|
|
Simmis Wanda |
2:00.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Nikita Tikhonov-Bugrov |
2000 |
|
506 |
28.57 |
1:00.28 |
1:33.90 |
|
2:07.98 |
|
|
Kor-1, St. Petersburg |
1:59.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Ali Gardberg |
2001 |
|
406 |
30.92 |
1:05.48 |
1:42.22 |
|
2:17.72 |
|
|
Simmis Wanda |
2:17.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekij: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspivmr |
04 maaliskuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Simmis Wanda |
Tulostusaika |
17:30 |
|