2020-03-30   18:24:04
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Resultat för Utmanaren 20180211 Täby Sim

Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.

Söndag den 11/2 kl 17.00

Resultat Gren 1 (Finaler) - Per deltagare med mellantider
Resultat Gren 1 (Finaler) - Per deltagare med mellantider 
 
  Tävling  Utmanaren 2018-02-11    Utskriftsdatum  11 februari 2018   
  Tävlingsort  Täby    Utskriftstid  17:12   
  Arrangör  Täby Sim         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  11 februari 2018         
 
 
Namn  Född  Klass  Förening     
Gren  Omgång  Plac.  Splittider  Tid  Beskrivning 













 
                         
(Nina) Zhang Chenwei  2008  Damer  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  25m  26.09              26.09   
                         
Abrante Linnea  2008  Damer  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  25m  DNS              DNS   
                         
Alsén Max  2009  Herrar  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  10  25m  26.26              26.26   
                         
Andersson Julia  2006  Damer  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  25  25m  28.90              28.90   
                         
Bebenek Maria  2010  Damer  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  23  25m  28.76              28.76   
                         
Bentley Fredrik  2006  Herrar  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  25m  25.97              25.97   
                         
Berglund Linn  2008  Damer  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  25m  DNS              DNS   
                         
Berndtsson Linnéa  2010  Damer  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  33  25m  31.25              31.25   
                         
Björk Maximilian  2008  Herrar  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  50  25m  36.62              36.62   
                         
Brinck Ella  2006  Damer  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  25m  DNS              DNS   
                         
Carlén Tage  2010  Herrar  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  34  25m  31.27              31.27   
                         
Christensson Elias  2007  Herrar  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  12  25m  27.10              27.10   
                         
Danes Raoul  2008  Herrar  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  25m  DNS              DNS   
                         
Dobrosevic Viktoria  2008  Damer  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  39  25m  32.29              32.29   
                         
Eriksson Dion  2007  Herrar  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  25m  DNS              DNS   
                         
Esfehani Nick  2009  Herrar  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  45  25m  33.48              33.48   
                         
Finnström Leon  2009  Herrar  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  36  25m  31.73              31.73   
                         
Florin Gabriel  2008  Herrar  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  20  25m  28.55              28.55   
                         
Forslund Folke  2009  Herrar  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  30  25m  29.72              29.72   
                         
Franzén Ellen  2009  Damer  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  25m  24.07              24.07   
                         
Granlund Luke  2009  Herrar  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  22  25m  28.75              28.75   
                         
Hedlund Emily  2011  Damer  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  49  25m  35.30              35.30   
                         
Henning Albert  2008  Herrar  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  53  25m  41.48              41.48   
                         
Hjertén Stina  2010  Damer  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  43  25m  32.94              32.94   
                         
Honic Amila  2006  Damer  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  25m  25.71              25.71   
                         
Isblad Viktor  2008  Herrar  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  25m  DNS              DNS   
                         
Jang Seha  2006  Damer  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  27  25m  29.40              29.40   
                         
Jang Selin  2008  Damer  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  24  25m  28.83              28.83   
                         
Jia Mochu  2007  Herrar  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  16  25m  27.81              27.81   
                         
Johansson Erik  2007  Herrar  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  25m  23.26              23.26   
                         
Khristoforov NIkita  2009  Herrar  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  32  25m  31.14              31.14   
                         
Lagergren Siri  2008  Damer  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  25m  25.54              25.54   
                         
Larsen Liv  2008  Damer  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  29  25m  29.67              29.67   
                         
Larsson Arvid  2009  Herrar  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  44  25m  33.25              33.25   
                         
Lenstad Christoffer  2008  Herrar  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  37  25m  31.85              31.85   
                         
Lidholm Max  2008  Herrar  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  46  25m  33.78              33.78   
                         
Lilja Saga  2009  Damer  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  40  25m  32.48              32.48   
                         
Muthusamy Dinesh Ku Aditi  2008  Damer  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  31  25m  29.81              29.81   
                         
Niklasson Erik  2008  Herrar  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  25m  DNS              DNS   
                         
Norlin Axel  2006  Herrar  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  18  25m  28.19              28.19   
                         
Olander Julia  2006  Damer  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  26  25m  29.14              29.14   
                         
Olofsson Edit  2010  Damer  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  51  25m  38.09              38.09   
                         
Patring Linnéa  2006  Damer  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  19  25m  28.26              28.26   
                         
Perrier Vilhelm  2009  Herrar  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  25m  25.45              25.45   
                         
raghav tvisha  2009  Damer  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  48  25m  35.16              35.16   
                         
Rydholm Philip  2007  Herrar  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  38  25m  32.17              32.17   
                         
Sasnima Lakira  2007  Damer  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  47  25m  34.91              34.91   
                         
Sieppi Julia  2008  Damer  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  14  25m  27.54              27.54   
                         
Sommar David  2010  Herrar  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  21  25m  28.62              28.62   
                         
Song Yuewei  2008  Herrar  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  35  25m  31.62              31.62   
                         
Sparacio Caesar  2007  Herrar  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  13  25m  27.48              27.48   
                         
Steinle Elias  2007  Herrar  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  15  25m  27.80              27.80   
                         
Thermaenius Anton  2009  Herrar  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  11  25m  26.81              26.81   
                         
Thorgrimsdottir Embla  2006  Damer  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  28  25m  29.57              29.57   
                         
Tillqvist Noel  2009  Herrar  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  25m  DNS              DNS   
                         
Wahren Hedvig  2008  Damer  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  25m  DNS              DNS   
                         
Wang Cecilia  2006  Damer  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  25m  24.07              24.07   
                         
Wang Nina  2008  Damer  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  25m  25.80              25.80   
                         
Warglo Isac  2007  Herrar  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  40  25m  32.48              32.48   
                         
Watson Julian  2010  Herrar  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  17  25m  28.04              28.04   
                         
Wedén Axel  2009  Herrar  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  52  25m  38.48              38.48   
                         
Zaar Filip  2008  Herrar  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  42  25m  32.86              32.86   
                         
zhang yuxuan  2007  Damer  Täby Sim     
1 25m Ry  Finaler  54  25m  42.42              42.42   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  11 februari 2018 
Licensierad till: Täby Sim  Utskriftstid  17:12 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner