2018-11-13   23:28:46
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Cetus GP 3

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) 
 
  Kilpailu  Cetus GP vu    Tulostuspäivämäärä  14 tammikuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  19:33   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  14 tammikuu 2018         
 
 
Laji 9, 200m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 12 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Louna Kasvio  2006  Cetus Espoo    32.66  1:08.58  1:45.66    2:21.54   
Wilma Sundt  2006  Cetus Espoo    34.19  1:11.79  1:49.91    2:27.04   
                     
 
Laji 9, 200m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 13 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Kira Lindroos  2005  Cetus Espoo    31.50  1:06.31  1:42.00    2:16.64   
Inka Vahtola  2005  Cetus Espoo    33.11  1:09.22  1:46.38    2:23.51   
Laura Kousa  2005  Cetus Espoo    32.89  1:10.51  1:48.35    2:25.63   
Lumi Rossi  2005  Cetus Espoo    34.46  1:11.56  1:50.02    2:27.57   
Hanna Martola  2005  Cetus Espoo    34.82  1:12.52  1:51.53    2:30.29   
Kaarina Rihte  2005  Cetus Espoo    36.03  1:14.23  1:53.82    2:31.19   
Sofia Rinne  2005  Cetus Espoo    33.25  1:11.41  1:52.10    2:33.87   
Jasmin Savonen  2005  Cetus Espoo    35.74  1:15.64  1:56.01    2:35.67   
Rina Rantanen  2005  Cetus Espoo    34.89  1:14.55  1:56.03    2:37.16   
10  Iida Siltala  2005  Cetus Espoo    36.43  1:16.50  1:57.44    2:38.36   
11  Juulia Lindfors  2005  Cetus Espoo    38.02  1:19.50  2:02.86    2:43.40   
12  Lotta Nevalainen  2005  Cetus Espoo    37.58  1:20.00  2:03.29    2:44.15   
13  Emma Lönnberg  2005  Cetus Espoo    37.52  1:19.48  2:02.56    2:44.56   
14  Saara Raulos  2005  Cetus Espoo    37.78  1:20.59  2:04.28    2:47.17   
15  Ada Salaspuro  2005  Cetus Espoo    40.44  1:25.89  2:13.17    2:58.57   
16  Helmi Jämsén  2005  Cetus Espoo    41.97  1:29.85  2:19.67    3:04.66   
17  Emma Autio  2005  Cetus Espoo    41.18  1:28.90  2:19.49    3:05.83   
Kukka Peill  2005  Cetus Espoo            DNS   
                     
 
Laji 9, 200m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 14 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Dina Sadojevic Jelacik  2004  Cetus Espoo    32.10  1:07.38  1:42.70    2:16.35   
Saga Kovanen  2004  Cetus Espoo    31.51  1:06.60  1:42.16    2:16.76   
Iisa Karpela  2004  Cetus Espoo    32.98  1:10.05  1:48.20    2:25.51   
Ciara Wacklin  2004  Cetus Espoo    33.82  1:11.97  1:51.07    2:29.25   
Diana Valero De La Iglesia  2004  Cetus Espoo    34.18  1:14.32  1:57.08    2:38.22   
Linda Ilonen  2004  Cetus Espoo    37.60  1:18.35  1:59.57    2:38.73   
Beata Koroknay-Pál  2004  Cetus Espoo    37.29  1:19.06  2:01.10    2:43.48   
Linnea Alakörkkö  2004  Cetus Espoo    37.20  1:20.04  2:04.44    2:45.16   
Maisa Brusila  2004  Cetus Espoo    38.38  1:22.16  2:07.77    2:51.77   
                     
 
Laji 9, 200m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 15 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Essi Salokorpi  2003  Cetus Espoo    32.64  1:08.21  1:44.33    2:19.11   
Emma Johansson  2003  Cetus Espoo    32.92  1:08.55  1:45.29    2:21.50   
Iina Von Schrowe  2003  Cetus Espoo    32.55  1:08.89  1:46.35    2:24.06   
Martina Uusitalo  2003  Cetus Espoo    33.39  1:10.67  1:49.54    2:28.04   
Sanna Valkonen  2003  Cetus Espoo    33.97  1:11.84  1:50.30    2:29.27   
Delia Helena Aho  2003  Cetus Espoo    34.54  1:13.69  1:53.18    2:31.17   
                     
 
Laji 9, 200m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 16 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Peppi Siirtola  2002  Cetus Espoo    30.84  1:04.21  1:36.57    2:08.56   
Jonna Vasara  2002  Cetus Espoo    31.75  1:05.94  1:40.92    2:15.23   
Pilvi Pietikäinen  2002  Cetus Espoo    32.36  1:07.99  1:43.57    2:18.64   
Verna Rostedt  2002  Cetus Espoo    31.70  1:07.93  1:44.07    2:20.06   
                     
 
Laji 9, 200m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 17 - 18 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Ida Slöör  2001  Cetus Espoo    30.68  1:04.24  1:37.36    2:10.90   
Jonna Jauhiainen  2000  Cetus Espoo    31.83  1:06.24  1:40.94    2:14.77   
Nelli Ohvo  2001  Cetus Espoo    31.73  1:06.51  1:41.92    2:17.51   
                     
 
Laji 9, 200m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 19 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Piia Kaivola  1999  Cetus Espoo    35.71  1:16.01  1:58.00    2:39.43   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  14 tammikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  19:33 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner