2018-10-17   16:03:51
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Viriilit Vinstat

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Pelkistetty
Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Pelkistetty 
 
  Kilpailu  Viriilit Vinstat    Tulostuspäivämäärä  13 tammikuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  17:48   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  13 tammikuu 2018         
 
 
Laji 8, 50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Suvi Pulkkinen  1988  Hämeenlinnan Uimaseura            26.59   
Raakel Luoto  1975  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku            26.68   
Roosa Säntti  1983  Helsingfors Simsällskap            27.88   
Mari Ääri  1980  Aurajoen Uinti            28.02   
Laura Lajunen  1992  Swimming Jyväskylä            28.26   
Satu Rahkonen  1977  Cetus Espoo            28.31   
Maarit Vainio  1980  Aurajoen Uinti            29.49   
Anu Ilander  1968  Helsingfors Simsällskap            29.90   
Maiju Kuurto  1985  Octopus Lohja            30.36   
10  Karine Gagnon  1985  Aurajoen Uinti            30.82   
11  Ulla Hurula  1965  Kemin Työväen Uimarit            30.91   
12  Riikka Kovanen  1986  Octopus Lohja            31.56   
13  Satu Hyvärinen  1967  Swimming Team Rauma            31.89   
14  Annette Gylling  1979  Cetus Espoo            32.22   
15  Johanna Kara  1965  Cetus Espoo            32.26   
16  Bettina Mannerström  1979  Cetus Espoo            32.81   
17  Suvi Purra  1979  Cetus Espoo            33.06   
18  Meri Viljanen  1980  Hydra Platypus            33.10   
19  Jenna Johansson  1980  Helsingin Uimarit            33.14   
20  Petra Paloniemi  1992  Hyvinkään Uimaseura            33.52   
21  Hanna-greta Puurtinen  1970  Koovee            33.68   
22  Eeva Järvenpää  1984  Octopus Lohja            33.99   
23  Sarri Sipilä  1977  Swimming Jyväskylä            34.76   
24  Laura Haimakainen  1979  Hyvinkään Uimaseura            34.87   
25  Minna Karhama  1966  Vanders            35.91   
26  Meri Santaholma  1964  Cetus Espoo            37.09   
27  Kaarina Markkula  1952  Cetus Espoo            37.17   
28  Anu Lajunen  1966  Swimming Jyväskylä            37.62   
29  Maikki Torsti  1963  Cetus Espoo            37.98   
30  Liisa Tirkkonen  1963  Lappeenrannan Kisa-Toverit            38.23   
31  Minna Kantakoski  1964  Cetus Espoo            38.63   
32  Sirpa Visakoski  1952  Aurajoen Uinti            39.43   
33  Leena Kaseva  1954  Cetus Espoo            39.65   
34  Merja Salonen-Piira  1958  Koovee            41.30   
35  Kerstin Rehnström  1957  Ekenäs Simsällskap            42.35   
36  Elina Virtanen  1962  Swimming Jyväskylä            42.46   
37  Tatiana Gordina  1967  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit            45.50   
38  Inga Siro  1945  Koovee            45.72   
39  Marjatta Koivisto  1952  ORCA Helsinki            48.02   
Paula Niinimäki  1981  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls            DSQ   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  13 tammikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  17:48 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner