2018-07-20   04:45:32
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Viriilit Vinstat

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Pelkistetty
Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Pelkistetty 
 
  Kilpailu  Viriilit Vinstat    Tulostuspäivämäärä  13 tammikuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  17:18   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  13 tammikuu 2018         
 
 
Laji 6, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Suvi Pulkkinen  1988  Hämeenlinnan Uimaseura            32.24   
Raakel Luoto  1975  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku            33.86   
Satu Rahkonen  1977  Cetus Espoo            35.56   
Laura Lajunen  1992  Swimming Jyväskylä            35.58   
Mari Ääri  1980  Aurajoen Uinti            35.77   
Roosa Säntti  1983  Helsingfors Simsällskap            35.94   
Anu Ilander  1968  Helsingfors Simsällskap            37.12   
Bettina Mannerström  1979  Cetus Espoo            38.70   
Riikka Kovanen  1986  Octopus Lohja            39.53   
10  Johanna Kara  1965  Cetus Espoo            39.72   
11  Karine Gagnon  1985  Aurajoen Uinti            39.74   
12  Ulla Hurula  1965  Kemin Työväen Uimarit            39.75   
13  Maarit Vainio  1980  Aurajoen Uinti            40.38   
14  Maiju Kuurto  1985  Octopus Lohja            40.66   
15  Annette Gylling  1979  Cetus Espoo            40.96   
16  Meri Viljanen  1980  Hydra Platypus            41.39   
17  Salla Laakso  1980  Helsingfors Simsällskap            41.45   
18  Suvi Purra  1979  Cetus Espoo            41.79   
19  Sari Komulainen  1962  Cetus Espoo            42.68   
20  Satu Hyvärinen  1967  Swimming Team Rauma            42.73   
21  Paula Niinimäki  1981  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls            42.74   
22  Hanna-greta Puurtinen  1970  Koovee            45.28   
23  Jenna Johansson  1980  Helsingin Uimarit            45.77   
24  Eeva Järvenpää  1984  Octopus Lohja            46.65   
25  Meri Santaholma  1964  Cetus Espoo            46.84   
26  Laura Haimakainen  1979  Hyvinkään Uimaseura            47.01   
27  Merja Salonen-Piira  1958  Koovee            48.23   
28  Kerstin Rehnström  1957  Ekenäs Simsällskap            48.94   
29  Kaarina Markkula  1952  Cetus Espoo            49.27   
30  Liisa Tirkkonen  1963  Lappeenrannan Kisa-Toverit            49.87   
31  Sarri Sipilä  1977  Swimming Jyväskylä            49.90   
32  Elina Virtanen  1962  Swimming Jyväskylä            50.32   
33  Tatiana Gordina  1967  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit            51.03   
34  Minna Kantakoski  1964  Cetus Espoo            51.45   
35  Sirpa Visakoski  1952  Aurajoen Uinti            52.15   
36  Inga Siro  1945  Koovee            52.90   
37  Anu Lajunen  1966  Swimming Jyväskylä            54.15   
38  Marjatta Koivisto  1952  ORCA Helsinki            1:01.96   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  13 tammikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  17:18 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner