Results for Speedo Swim Meet 2018
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Filborna Arena |
Helsingborgs Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 22 sep 2018 till den 23 sep 2018 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 14, 100m Ryggsim Fl. 15-16 - Final |
|
Sponsor: |
OnePartnerGroup |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Mollie Morfelt |
2003 |
Malmö Kappsimningsklubb |
|
|
1:04.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Alice Persson |
2003 |
Helsingborgs Simsällskap |
|
|
1:05.75 |
+1.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Julie Stampe |
2002 |
Sigma Swim Allerød |
|
|
1:05.84 |
+1.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Emilia Rönningdal |
2002 |
S 71 |
|
|
1:06.89 |
+2.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Caroline Buhl Schrøder |
2003 |
Sigma Swim Allerød |
|
|
1:07.35 |
+3.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Linn Thid |
2003 |
Simklubben Elfsborg |
|
|
1:07.80 |
+3.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Tilde Morin |
2002 |
Simklubben Laxen |
|
|
1:08.09 |
+3.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Alicia Johansson |
2003 |
Helsingborgs Simsällskap |
|
|
1:08.46 |
+4.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Matilda Hoff |
2003 |
Landskrona Simsällskap |
|
|
1:08.81 |
+4.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Julie K Rose |
2003 |
Sigma Swim Allerød |
|
|
1:08.95 |
+4.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Wilma Rundblad |
2003 |
Landskrona Simsällskap |
|
|
1:09.03 |
+4.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Viktoria Dellhede |
2003 |
Landskrona Simsällskap |
|
|
1:09.08 |
+4.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Sofia Åstedt |
2003 |
Simklubben Elfsborg |
|
|
1:09.61 |
+5.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Johanna Ingner |
2002 |
Malmö Kappsimningsklubb |
|
|
1:09.68 |
+5.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Ronja Berggren |
2003 |
Varberg Sim |
|
|
1:10.36 |
+6.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Boel Bergquist |
2003 |
Simklubben Poseidon |
|
|
1:11.03 |
+6.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Cassandra G. Nygaard |
2003 |
Sigma Swim Allerød |
|
|
1:11.15 |
+6.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Alice Skoglund |
2003 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
|
|
1:11.75 |
+7.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Ebba Hellzén |
2003 |
Ängelholms Simsällskap |
|
|
1:12.43 |
+8.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Therese Sand Frederiksen |
2003 |
Sigma Swim Allerød |
|
|
1:12.96 |
+8.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Clara Örnhem |
2002 |
Växjö Simsällskap |
|
|
1:13.18 |
+8.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Ida Björkdahl |
2002 |
Malmö Kappsimningsklubb |
|
|
1:13.29 |
+9.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Carolina Åsberg |
2002 |
Simklubben Lödde |
|
|
1:13.51 |
+9.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Thea Carlsson |
2002 |
Varberg Sim |
|
|
1:13.88 |
+9.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Anna-Luisa Permarker |
2002 |
S 71 |
|
|
1:14.28 |
+10.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Ditte Oredsson |
2003 |
Simklubben Poseidon |
|
|
1:14.60 |
+10.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Cornelia Bergqvist |
2003 |
Sigma Swim Birkerød |
|
|
1:15.35 |
+11.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Josefin Dellhede |
2003 |
Landskrona Simsällskap |
|
|
1:15.56 |
+11.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Esther Marie Heunicke |
2003 |
Sigma Swim Birkerød |
|
|
1:15.56 |
+11.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Emilia Olsson |
2002 |
Kappsimningsklubben Karpen |
|
|
1:15.61 |
+11.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Sanna Bodsjö |
2003 |
Växjö Simsällskap |
|
|
1:15.76 |
+11.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Bianca Jarbsjö |
2003 |
Ängelholms Simsällskap |
|
|
1:16.60 |
+12.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Nelly Askengren Stråhle |
2003 |
Simklubben Elfsborg |
|
|
1:16.65 |
+12.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Tilda Ericsson |
2002 |
S 71 |
|
|
1:17.71 |
+13.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Julia Rieschel |
2003 |
Simklubben Poseidon |
|
|
1:17.89 |
+13.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Anna Nilsson |
2003 |
Helsingborgs Simsällskap |
|
|
1:18.56 |
+14.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Ellinor Stenhård |
2002 |
Helsingborgs Simsällskap |
|
|
1:19.36 |
+15.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Siri Bokander |
2003 |
Simklubben Triton |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2018-09-22 12:18:16 |
Resultathantering: WinGrodan 2.0 |
Licensierad till: Helsingborgs Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|