2018-11-17   20:55:46
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Norppauinnit 2017

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Norppauinnit 2017    Tulostuspäivämäärä  11 marraskuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Lappeenranta    Tulostusaika  12:43   
  Järjestäjä  Lappeenrannan Kisa-Toverit         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  11 marraskuu 2017         
 
 
Laji 4, T10, 13, N 50m vu, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Ella Hynönen  2008    269          35.98   
  Lappeenrannan Uimarit  36.91                 
Krette Mullamaa  2007    209          39.12   
  Lappeenrannan Uimarit  38.27                 
Saaga Lehmus  2007    194          40.09   
  Lappeenrannan Uimarit  40.47                 
Aino Sarvilahti  2008    177          41.36   
  Lappeenrannan Uimarit  42.86                 
Miina-Anniina Härkänen  2008    165          42.34   
  Lappeenrannan Uimarit  44.19                 
Kristel Meintjes  2007    164          42.38   
  Lappeenrannan Uimarit  41.77                 
Elizaveta Desneva  2008    82          53.30   
  Lappeenrannan Uimarit                   
 
Laji 4, T10, 13, N 50m vu, Loppukilpailut 11 - 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Iida Heikkinen  2004    493          29.41   
  Uinti Imatra  29.61                 
Ida Mäki-Hokkonen  2004    490          29.46   
  Lappeenrannan Uimarit  30.07                 
Ida Kauppinen  2005    381          32.05   
  Lappeenrannan Uimarit  32.93                 
Iida Kortelainen  2005    347          33.05   
  Brahean Uimarit - Lieksa  33.91                 
Ronja Terävä  2005    330          33.62   
  Lappeenrannan Uimarit  35.14                 
Sofia Golubeva  2004    327          33.72   
  Uinti Imatra  33.07                 
Lotta Nuotio  2004    265          36.16   
  Uinti Imatra  36.18                 
Ankia Meintjes  2005    256          36.56   
  Lappeenrannan Uimarit  36.82                 
Ella Kakkinen  2005    255          36.62   
  Brahean Uimarit - Lieksa  37.01                 
10  Lilja Tarvainen  2005    252          36.75   
  Lappeenrannan Uimarit  36.48                 
11  Sanni Nuotio  2006    238          37.49   
  Uinti Imatra  36.21                 
12  Laura Punkkinen  2005    236          37.57   
  Voikkaan Viesti  36.77                 
13  Juulia Turunen  2006    230          37.90   
  Lappeenrannan Kisa-Toverit  38.61                 
14  Onna Aalto  2004    229          37.97   
  Lappeenrannan Uimarit  36.62                 
15  Päivä-Kaisla Seppänen  2006    214          38.80   
  Lappeenrannan Uimarit  38.56                 
16  Nelli Hytti  2005    193          40.16   
  Lappeenrannan Uimarit  40.08                 
17  Milla Kostamo  2004    175          41.49   
  Uinti Imatra  39.13                 
18  Tiina Leino  2006    164          42.40   
  Kouvolan Uimarit  46.32                 
 
Laji 4, T10, 13, N 50m vu, Loppukilpailut 14 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Tanja Ruohoniemi  1995    586          27.76   
  Lappeenrannan Uimarit  27.05                 
Peppi Pajari  1997    565          28.10   
  Lappeenrannan Uimarit  27.41                 
Tytti Härkönen  2001    552          28.33   
  Lappeenrannan Uimarit  27.74                 
Cassis Tingley  2001    512          29.04   
  Lappeenrannan Uimarit                   
Hilla Kuuva  2003    508          29.11   
  Lappeenrannan Uimarit  29.81                 
Jonna Tuononen  1997    489          29.49   
  Lappeenrannan Uimarit  29.14                 
Noora Peltoniemi  2003    488          29.51   
  Lappeenrannan Uimarit  31.13                 
Jenna Rita  2000    479          29.69   
  Lappeenrannan Uimarit  29.55                 
Tia Haikarinen  2002    424          30.93   
  Lappeenrannan Uimarit  29.79                 
10  Silja Kinnunen  2003    406          31.36   
  Lappeenrannan Uimarit  31.61                 
11  Oona Kokko  2003    386          31.91   
  Uinti Imatra  32.76                 
12  Lotta Lääperi  2003    334          33.48   
  Lappeenrannan Kisa-Toverit  35.00                 
13  Anna Lempinen  2003    308          34.40   
  Lappeenrannan Uimarit  31.84                 
14  Fanny Puska  2001    307          34.42   
  Haminan Uimaseura  34.61                 
15  Katja Räsänen  2000    305          34.50   
  Lappeenrannan Kisa-Toverit  33.12                 
16  Tinja Haimila  2003    273          35.82   
  Lappeenrannan Kisa-Toverit  36.25                 
17  Jenna Pasonen  2003    266          36.11   
  Lappeenrannan Kisa-Toverit  35.38                 
18  Sara-Sofia Lohi  2003    244          37.17   
  Lappeenrannan Uimarit  35.96                 
19  Iida Nuotio  2001    183          40.90   
  Uinti Imatra                   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  11 marraskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Lappeenrannan Kisa-Toverit  Tulostusaika  12:43 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner